Obserwuj:

Miejska sesja narzeczeńska

Osobiste i osobliwe prezenty są chyba najfajniejsze. Takim upominkiem była właśnie poniższa sesja zdjęciowa, która otwiera przed oglądającymi uroki letnich sesji narzeczeńskich w miejskich realiach. Zdjęcia wykonano w urokliwym Wrocławiu, który jest wspaniałym tłem dla tej miłosnej historii, ale zobaczcie sami…

Gdy myślimy o plenerze rzadko kiedy chodzi o plener miejski, prawda? Tymczasem sesje w przestrzeni miasta, z którym coś nas łączy, mogą być naprawdę ciekawą i świetną alternatywą dla zielonych łąk i lasów. Miasto oferuje zupełnie inną energię i przestrzeń – pełną kolorów, architektonicznych detali i przypadkowych przechodniów. Jeśli marzycie o naturalnej sesji, to czy może być coś naturalniejszego niż wykonanie jej właśnie w mieście, wsi lub miasteczku, w którym żyjecie na co dzień? :)

Przestrzeń miejska to nie tylko centrum, kamienice i nowatorskie biurowce. To również zieleń, piękne widoki i spokojne zakątki. Założę się, że niemal każda większa miejscowość ma do zaoferowania podobny wachlarz możliwości – od industrialnych budowli aż po klomby z kwiatami i parkowe alejki.

Mariola i Konrad nie są mieszkańcami Wrocławia, ale sesja narzeczeńska była ich osobistym powrotem do miasta, w którym miały miejsce zaręczyny.

Za obiektywem stanęła Joanna Kwartowicz (Pudełko Wspomnień), która wprost idealnie uchwyciła chwile radości, intymności i ciepła pomiędzy narzeczonymi. To kadry, które z pewnością zajmą ważne miejsce we wspomnieniach tej pary.

Sesje narzeczeńskie bywają stresujące. Dla wielu osób to jedna z pierwszych okazji do zetknięcia się z profesjonalną sesją zdjęciową. Trema jednak, w większości przypadków, dość szybko mija i na zdjęciach dominuje już naturalność oraz autentyczne uczucia.

Fotograf: Pudełko Wspomnień  – Joanna Kwartowicz

Sesja Marioli i Konrada w słonecznym Wrocławiu to wyjątkowy plener o miejskim, ale spokojnym i swobodnym charakterze. Nie byłaby tak urokliwa, gdyby nie wprawne oko Joanny Kwartowicz. To jedna z tych realizacji, które ujmują naturalnością, pięknym światłem i które ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Czy czujecie się przekonani do plenerów w przestrzeni miasta? :)

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

7 komentarzy

 • Odpowiedz Marek Tarnówka

  Piękne kolory i światełko. Dopracowane kadry.

  22 luty, 2023 o 20:20
 • Odpowiedz Kamil Gaszyński

  Piękna sesja i niesamowite kolory

  10 kwiecień, 2020 o 06:52
 • Odpowiedz Tomek

  Sesja ślubna w plenerze zawsze wychodzi najlepiej.
  Bardzo fajne są sesje ślubne na motorówce lub jachcie, ja polecam skorzystać z https://www.na-wiatr.pl mają wiele łódek. W ich ofercie można znaleźć motorówki do ślubu, do sesji ślubnej i na wieczór panieński.

  5 marzec, 2019 o 10:25
 • Odpowiedz www.na-wiatr.pl

  Sesja ślubna w plenerze zawsze wychodzi najlepiej.
  Bardzo fajne są sesje ślubne na motorówce lub jachcie, ja polecam skorzystać z https://www.na-wiatr.pl mają wiele łódek. W ich ofercie można znaleźć motorówki do ślubu, do sesji ślubnej i na wieczór panieński.

  5 marzec, 2019 o 10:24
 • Odpowiedz Julia

  Świetna sesja. Młodzi często głowią się nad miejscem, w którym warto zrobić sesję narzeczeńską, a jak widać nie trzeba szukać daleko :)

  19 luty, 2019 o 13:06
 • Odpowiedz annaanna

  Pięękne wzruszające, to zawsze piekne momenty, my tez mielismy cudowne wesele z Cateringiem Arts, cudo

  18 styczeń, 2019 o 21:34
 • Odpowiedz jacekpatecki.pl

  Piękna sesja fotograficzna, która zachwyca pod wieloma względami. Warto czasem wybrać takie miejsca i dobrego fotografa.

  18 styczeń, 2019 o 17:57
 • Zostaw odpowiedź