Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

INSPIRACJE

  INSPIRACJE

  Romantycznie w pałacu

  Romantyczna sesja, która aż kipi od rewelacyjnych inspiracji. Można z niej czerpać garściami, a przeglądanie kolejnych kadrów to czysta przyjemność. Nie przedłużając wstępu, zachęcam do przejrzenia poniższej galerii. Poza tym warto wspomnieć, że Pałac Romantyczny to wyjątkowe miejsce na ślub i wesele. Jako ciekawostkę dodam, że w ogrodzie pałacu znajduje się klimatyczna mała kaplica. Ślub kościelny w plenerze? To miejsce nadaje się do tego wręcz idealnie.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Sesja narzeczeńska w sadzie

  Niektórzy marzą o klimatycznej sesji w kraju kwitnącej wiśni, a przecież nie mniej romantycznie może być wśród kwitnących jabłoni, gdzieś całkiem niedaleko. Właśnie na taką lokalizację, nieopodal Wrocławia, zdecydowali się Agata i Dominik. Kwitnące jabłonie były wdzięcznym tłem dla ich zdjęć narzeczeńskich i dla ich emocji.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Zbuntowana Sesja Ślubna

  alternatywna-sesja-slubna-zdjecie

  Pewnie czasami zdarza się Wam widzieć sesje ślubne i plenerowe, które wyglądają na delikatnie przekombinowane, a przez to sztywne i nie do końca autentyczne. Koncepcją poniższej galerii była zabawa formą i pokazanie, że warto być sobą w każdych okolicznościach, a w szczególności w momencie tak ważnym, jak własny ślub i sesja z nim związana. Ta galeria to prawdziwa bomba, która eksploduje mocnymi kolorami, wyrazistym charakterem, wolnością, buntem i tysiącem innych detali.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Stylizowana sesja ślubna w stodole • Rhapsody in Blue

  Lubicie sesje stylizowane? Takie, w których wszystko wygląda, jak z jednej, wspólnej bajki? Poniżej znajdziecie właśnie taką bajkową sesję – pełną cudownych, romantycznych i ciekawych inspiracji. Za tym efektem stoi, oczywiście, ciężka praca wielu osób, której nie sposób nie docenić, ale myślę, że nie obrażą się, jeśli potraktujemy tę galerię także jako źródło ciekawostek i ślubnych inspiracji. :)

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Wintertime Love • inspiracja na zimowy ślub

  Ta sesja nie była jeszcze publikowana na żadnej stronie ślubnej. Jest mi szalenie miło zaprosić Cię w takim razie na premierę inspiracji „Wintertime Love”. Nie trzeba się zbytnio domyślać, że motyw sesji jest dość zimowy. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonana, że zimowe śluby mogą być piękne, niezwykle eleganckie i pełne uroku… no właśnie – zobacz tę sesję a na pewno zmienisz zdanie. Przenoszę Cię właśnie do zimowej bajki…

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Księżycowa sesja • Secret of the Moon

  Sesja w blasku księżyca, której nie jest straszny smog, niskie temperatury i mocne światła miasta? Jak najbardziej! Wystarczy uśmiechnąć się do pracowni Zapłotnia, z której przywędrował na księżycową sesję najprawdziwszy, intensywnie świecący księżyc. Zaintrygowani? Więc oglądajcie :)

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  INSPIRACJE

  Silver Dust – srebro na zimę

  Inspiracji weselnych nigdy za wiele. Poniżej znajdziecie niezwykle efektowną i ciekawą galerię z sesji Silver Dust sfotografowaną przez Elę z Kocięda na Ślubach. Srebrzysta sesja to rozwiązanie w sam raz na zimę – podkreśli chłodną, ale też niebanalną aurę, jaka panuje na zewnątrz. Zapraszam też jak zwykle do przeglądania listy firm współpracujących przy prezentowanych tu sesjach, oczywiście na końcu każdego wpisu. A teraz czeka już na Ciebie już srebrny świat…

  Czytaj dalej

  Udostępnij: