Obserwuj:

Wyjątkowe wesele w klubowym nastroju

Każdy ślub i wesele mają swój niepowtarzalny urok oraz specyfikę, ale o przyjęciu Kasi i Filipa można powiedzieć w skrócie – to było coś absolutnie niesamowitego i klimatycznego. W poniższej galerii znajdziecie sporą dawkę klubowego nastroju, ale też nostalgicznych elementów stylu retro. Ten nietypowy i bardzo stylowy misz-masz naprawdę zasługuje na chwilę uwagi.

Przygotowania to nie tylko ubieranie się do ślubu Młodej Pary, ale też dopinanie dekoracji i elementów wystroju na ostatni guzik. Fajnie, gdy można pokazać to w fotograficznej realizacji.

Widzicie te dosyć ciemne, niezwykle nastrojowe kadry, na których blask świec wydobywa z mroku najbardziej istotne detale? Przygotujcie się na o wiele więcej takich ujęć, bo przyjęcie Kasi i Filipa zyskało właśnie tak niesamowitą oprawę wizualną.

To musiała być naprawdę nastrojowa i niezwykła ceremonia. Przygaszone światła, blask świec i mocniejsze światło na głównych bohaterach wieczoru, by nic nie rozpraszało uwagi obserwatorów i uczestników tego wydarzenia.

Jeśli zastanawiacie się, gdzie można znaleźć tak klimatyczne miejsce na weselne przyjęcie, to spieszę z informacją, iż był to łódzki Klub Wytwórnia.

Zgromadzeni goście mogli zasmakować nie tylko muzyki na żywo, gdyż na przyjęciu był także DJ.

Wśród dekoracji i detali nie zabrakło klimatycznych detali w estetyce Art deco.

Nie tylko celebryci dobrze pozują na ściankach. ;)

Myślę, że gościom Kasi i Filipa z pewnością nie brakowało niespodziewanych atrakcji – do celebryckiej ścianki należy doliczyć możliwość napisania kilku słów od siebie na maszynie do pisania oraz szansa na znalezienie się za kierownicą poniższego wehikułu.

Oto recepta na to, jak zachęcić gości do naprawdę szalonej zabawy na parkiecie – z pewnością nie oprą się pokusie wpasowania się w „policyjny” obrys ciała na ziemi. ;)

Zachwycająca gra świateł oraz cudownie dopracowane dekoracje to zasługa wytężonej pracy dwóch zespołów: MyBigDay.pl & Fabryka Imprez. Efekty prawdopodobnie przeszły wszelkie oczekiwania.

Prawdopodobnie każdy ślub i wesele można uznać za niezwykłe, niepowtarzalne i absolutnie wyjątkowe, a jednak patrząc na galerię Kasi i Filipa trudno nie dostrzec, jak bardzo nietypowe było to przyjęcie. Z ogromną przyjemnością obejrzałam te nastrojowe kadry i jestem pewna, że Wam także się podobały, prawda? :)


Fotograf: Gabriel Gmurczyk / Miejsce: Klub Wytwórnia w Łodzi / Second shooting/Drugi fotograf: Tomasz Tołłoczko / Koordynacja : ONE kropka / Dekoracje i światło: MyBigDay.pl & Fabryka Imprez / Muzyka: Dj Hugo / Suknia: Robert Czerwik Atelier

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

10 komentarzy

 • Odpowiedz StangielStudio

  Pięknie oświetlone kadry.

  24 styczeń, 2024 o 23:09
 • Odpowiedz Jacek Kawecki

  Świetne ujęcia!

  21 styczeń, 2024 o 12:45
 • Odpowiedz Marek

  Pięknie, czysto i klasycznie

  22 luty, 2023 o 13:29
 • Odpowiedz SercemWidziane

  Pięknie wykorzystane światło. Pozdrawiam

  21 styczeń, 2023 o 18:51
 • Odpowiedz Marcin

  Świetny reportaż. Efektowne zdjęcia, gra światłocieni.

  26 czerwiec, 2021 o 10:24
 • Odpowiedz Piękne Chwile

  Piękny reportaż. Świetna gra światłocieniem.

  24 czerwiec, 2021 o 10:15
 • Odpowiedz Dawid Rojek

  Super zdjęcia, fajny klimat. Gatki.

  23 maj, 2020 o 14:20
 • Odpowiedz Zuki Studio

  Wow, faktycznie wyjątkowe to wesele :) Świetnie się to ogląda :)

  15 maj, 2020 o 14:27
 • Odpowiedz Kamil Jargot

  Szyk, elegancja i dobra zabawa. Piękny reportaż

  8 maj, 2020 o 22:05
 • Odpowiedz Paulina

  Bardzo oryginalny pomysł, sama chciałabym wziąć udział w takim ślubie i weselu :)

  18 luty, 2020 o 21:49
 • Zostaw odpowiedź