Obserwuj:

MALOWNICZA JESIEŃ • ROMANTYCZNA SESJA PO ŚLUBIE

Za oknami biało (u niektórych szaro…) a ja dla zmiany aury zapraszam dziś na jesienną romantyczną sesję na pięknej i spokojnej polskiej wsi. Sielanka! Te klimatyczne zdjęcia są autorstwa Rafała Motkowicza, który całkiem niedawno sam uciekł od zgiełku wielkiego miasta i osiadł w bardziej zrelaksowanym miejscu na ziemi na południu Polski :)

rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-11

Zapraszam zatem w swoim i Rafała imieniu na piękną opowieść o Marinie i Piotrze. Jesienna aura polskiej wsi na pewno przypadnie do gustu tym Pannom Młodym, które swój ślub i wesele zaplanowały po zakończeniu lata.

rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-13

Dzięki tym nastrojowym zdjęciom Rafała, otoczeni ciepłymi barwami jesieni, przenosimy się teraz razem z Mariną i Piotrem w inny świat – świat sielankowej miłości i malowniczej polskiej przyrody.

rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-12 rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-14rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-1 rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-2rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-4rafal-motkowicz-sluby-zdjecierafal-motkowicz-sluby-zdjecie-9rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-6rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-8rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-10 rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-20rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-19rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-22 rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-21rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-33rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-28 rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-23 rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-24 rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-25 rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-27rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-18 rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-30rafal-motkowicz-sluby-zdjecie-32

Garnitur: KUBENZ / Buty Piotrka: RYŁKO

Suknia: pracownia SZYJEMY SUKIENKI

Żakiet do sukni: MANGO

Buty Mariny: RYŁKO

Fryzjer: Prestige

Makijaż: Kamila Czech Make-up Artist

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz Szpyrki

  Piękny plener!

  11 maj, 2017 o 10:24
 • Odpowiedz Ola

  Po prostu wow! :-)

  20 luty, 2017 o 10:41
 • Odpowiedz Marina

  Rafał, Dani dziękujemy! Dziękujemy sweetwedding!:) <3

  15 styczeń, 2017 o 11:40
 • Odpowiedz Voyteck

  swietne zdjecia Rafal!

  14 styczeń, 2017 o 11:48
 • Zostaw odpowiedź