Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

BLOG

  BLOG

  Sesja po ślubie w Wenecji

  Niektórzy decydują się na zdjęcia plenerowe tuż za domem, w pobliskim parku, rodzinnym mieście lub na drugim końcu kraju. Inni szukają jeszcze dalej i znajdują piękne miejsca we włoskich kurortach albo przy weneckich kanałach. Zapraszam Was do przejrzenia poniższej publikacji, gdzie autorem zdjęć jest Piotr Dynarski, który zabierze nas ekspresem prosto do Wenecji.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sensualna sesja

  Jaki jest sprawdzony przepis na niezwykłą sesję narzeczeńską? Szczypta osobistego charakteru, spora doza ciepła i tło dopasowane do osobowości uczestników, ogrom naturalności oraz dużo pozytywnych emocji. Całość należy delikatnie wymieszać, uwiecznić na fotografiach i gotowe. :) Serdecznie zapraszam Was do obejrzenia efektów takiej właśnie sesji. Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sesja w lesie kampinoskim

  Nawet mieszkając w sercu stolicy można zaczerpnąć świeżego powietrza i zrelaksować się na łonie natury. Można też zdecydować się na cudownie leśny plener ślubny i to bez konieczności przemierzania połowy kraju – wystarczy zajrzeć do Lasu Kampinoskiego, jak zrobili to Joanna i Wojciech.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Sesja w apartamencie

  Czasami na sesje zdjęciowe wybierane bywają bardzo abstrakcyjne miejsca, które wiążą się z wieloma trudnościami, wyrzeczeniami lub wysokimi kosztami. A może by tak zrealizować sesję we własnym lub wynajętym apartamencie? Zobaczcie, jak fajnie wyszła realizacja Klaudii i Michała, którzy zostali uwiecznieni przez Kasię i Tomka. :) Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Wesele w Pałacu Brunów

  Dolny Śląsk obfituje w miejsca o ciekawej architekturze. Weselną perełką w tych okolicach jest, bez wątpienia, Pałac Brunów. To właśnie ta lokalizacja stała się pięknym tłem dla weselnego przyjęcia, które miał okazję uwiecznić w swym obiektywie Damian Białek. Było wykwintnie, z dobrym smakiem, elegancko i inspirująco, ale zobaczcie sami.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Plenerowe wesele – Folwark Białych Bocianów

  Symbolika weselna sama w sobie jest bardzo rozbudowana, ale czasami do gry wkraczają dodatkowe elementy, które tę mistyczną otoczkę ślubną czynią jeszcze bogatszą. Kasia i Bartek zdecydowali się właśnie na taką uroczystość – piękną i radosną, ale też pełną bogatej symboliki i detali, które uczyniły ją tak wyjątkową.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Alternatywne wesele w szkole

  Niektórzy pragną jak najprędzej opuścić szkolne mury, powędrować w dorosłość i zostawić za sobą wspomnienie niezapowiedzianych klasówek. Inni przez lata rozpamiętują, jak zgraną paczkę tworzyli z przyjaciółmi z klasy i nutką rozrzewnienia przeglądają zdjęcia z tamtych lat. Są też tacy, może mniej liczni, którzy w szkolnych murach przeżyli pierwsze zakochanie, wypatrywali na korytarzu znajomej sylwetki albo przyglądali się swej sympatii ukradkiem z tylnej ławki.

  Czytaj dalej

  Udostępnij: