Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

BLOG

  BLOG

  Sesja w starej szklarni

  slub-para-mloda-w-szklarni-zdjecie

  Stara szklarnia nie jest pierwszym miejscem, o którym większość osób pomyśli, jak o idealnej lokalizacji na sesję ślubną. Jednak, jak się okazuje, to wcale niezły pomysł! Właśnie w tak oryginalnej scenerii odbyła się sesja ślubna Justyny i Kamila. W tle bujna roślinność, a na pierwszym planie piękna kreacja Justyny oraz uczucia, które łączą tę parę.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Brilu • wygodne buty ślubne

  zlote buty slubne zdjecie

  Buty na ślub nie mogą być przypadkowe. Odpowiednio dobrane obuwie, pozwala podkreślić atuty kobiety i pięknie dopełnić jej stylizację ślubną. Aczkolwiek jeśli spytalibyście mnie o radę to powiedziałabym, że… najważniejszy jest komfort! Ślub i (a może przede wszystkim) wesele to ważny dzień, nie warto martwić się jeszcze niewygodnymi butami. Zresztą nie muszę chyba wspominać jak nieprzyjemnie tańczy się z obdartymi piętami…

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Słowiańskie Święto Miłości

  Dlaczego kocham tę sesję z wiankami? Zamknij na moment oczy… Wyobraź sobie lazurowe niebo i letnie słońce, które już od rana obsypuje wszystko dookoła swymi złocistymi okruchami blasku. Pachnąca polnymi kwiatami i ziołami łąka… Delikatny powiew wiatru otulający twarz, szum drzew i śpiew ptaków… A w samym środku tego raju cztery wspaniałe bohaterki: Basia i jej przyjaciółki Kasia, Beata i Karolina. Dziękuję w tym miejscu Dani i Rafałowi, którzy nie tylko pięknie sfotografowali te chwile ale także ciekawie o nich opowiedzieli. Przeczytaj sama!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Wesele słoików w 100% stodole :)

  Jeśli myślicie, że bycie mieszkańcami stolicy wyklucza dzikie pląsy w autentycznej stodole i wylegiwanie się w ślubnych strojach na snopkach siana, to jesteście w błędzie. Właśnie tak wyglądało klimatyczne przyjęcie Martyny i Pawła, którzy sami siebie określają mianem „warszawskich słoików”. Zobaczmy, jak bawią się słoiki! ;)

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  W ciepłą letnią noc…

  Estetyka retro, rustykalna i vintage to trendy, które wspaniale się uzupełniają, przenikają i wzbudzają nieprzemijający zachwyt. Jeśli marzy Wam się wesele w którymś z tych trendów albo chcecie stworzyć własną mieszaninę stylów, to zobaczcie, jak świetny efekt można uzyskać. Miejscem akcji jest Osada Młyńska, a za efektowne kadry odpowiada Paweł Kotas . Czytaj dalej

  Udostępnij: