Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

BLOG

  BLOG

  Ślub z Misją!

  „Ślub z Misją!” jest nową akcją Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego „MŁODZI ŚWIATU”, który już od ponad 20 lat pomaga misjonarzom, dzieciom i młodzieży w krajach rozwijających się w Afryce, Ameryce Południowej i Azji. W imieniu działaczy wolontariatu chciałabym i ja zaangażować Was – młodych, narzeczonych, osoby które zdecydowały się zawrzeć związek małżeński – do podzielenia dobra w tym wyjątkowym dniu, jakim jest dzień Waszego ślubu :) Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Jeśli ślub w Sopocie to tylko w TYM kościele!

  Każdy ślub to unikatowe wydarzenie, niezwykle osobiste przeżycie i dzień, który zapada w pamięć uczestnikom, ale tę oryginalność i niepowtarzalność można spotęgować, jeśli jakąś część oprawy wizualnej stworzy się samodzielnie lub przy współudziale bliskich. Tak właśnie było w przypadku Mai i Krzysztofa, którzy w poniższej galerii dzielą się z Wami bardzo osobistymi, wzniosłymi i pięknymi chwilami. Przyjemnego oglądania!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Spokojny iślub DIY w Istebnej

  Gdzieś obok przyjęć stylizowanych i imprez zapinanych na przysłowiowy, ostatni, guzik odbywają się śluby i wesela o znacznie luźniejszej atmosferze. Rodzinne, ciepłe i przyjemne ceremonie, plener w miejscu darzonym sentymentem i nastrój pełen autentycznej radości – to wszystko i jeszcze więcej prostych zachwytów odnajdziecie w poniższej historii ślubnej Anety i Szymona w obiektywie Żanety Bochnak z Cuda Wianki.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Wzruszający ślub i wesele • Folwark Dajak

  Folwark Dajak to podobno jedno z najbardziej urokliwych miejsc w okolicy Trójmiasta. Właśnie w nim odbyło się przyjęcie weselne Angeli i Borysa, a także ich sesja plenerowa. Poniższa galeria z detalami prezentuje historię pewnej miłości, z cudownymi, leśnymi akcentami w tle.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG

  Radosny ślub w Toskanii

  Słoneczna Toskania to według wielu osób jeden z najbardziej romantycznych rejonów świata. To miejsce, w którym życie smakuje zupełnie inaczej, a romantyczne akcenty są, po prostu, częścią natury. Może dlatego Włosi to tak optymistyczny naród, a może to też kwestia cudownego klimatu. Nie tak trudno zauroczyć się Toskanią, zakochać we włoskich pejzażach i bezkresnym niebie. Nieco trudniej jest za to zrealizować swoje marzenia i zorganizować ślub właśnie tam – na włoskiej ziemi. Udało się to znakomicie Karolinie i Piotrowi, a całe przedsięwzięcie możecie zobaczyć w reportażu autorstwa fotografa Gabriela Gmurczyka.

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG, TRENDY ŚLUBNE

  BACK TO NATURE • poznańskie alternatywne targi ślubne

  W imieniu organizatorek ponownie zapraszam Cię na wyjątkowe ślubne wydarzenie pod Poznaniem. BACK TO NATURE – czyli poznańskie alternatywne targi ślubne. Zainteresowanie pierwszą edycją podobno przeszło najśmielsze oczekiwania pomysłodawczyń. Już w dniu wydarzenia wiadomo było, że ta idea musi być kontynuowana. Zobacz czego spodziewać się po drugiej edycji, która odbędzie się już 15 kwietnia 2018 w Folwarku Wąsowo. Jestem pewna, że druga edycja targów spotka się z równie dużym zainteresowaniem, co poprzednia, dlatego z przyjemnością obejmuję ten event swoim patronatem i serdecznie już teraz na niego zapraszam :)

  Czytaj dalej

  Udostępnij: