Obserwuj:

Krótki reportaż pełen emocji

Czy zdarza Ci się, podczas przeglądania zdjęć ślubnych, odnieść wrażenie, że niektóre realizacje są do siebie dość podobne? Może to konsekwencja określonych trendów ślubnych, a może fakt, że tak wiele uwagi poświęca się w nich dekoracjom, detalom, winietkom na stolikach i elementom tła, które w istocie budują atmosferę, ale przecież nie one grają pierwsze skrzypce w tym koncercie. Poniższa galeria zdjęć jest całkowicie odmienna. Nie znajdziecie tu dziesiątek fotografii tła i zbliżeń na detale. Będą za to ludzie (i nie tylko ludzie!), ich emocje, gesty, ciepło i uczucia, a te uchwycić bywa trudno, lecz to właśnie one są przecież najważniejsze…

Atmosferę budują nie tylko przemyślane detale, ale bliscy – relacje z nimi, rozmowy, ukradkowe gesty i spojrzenia. Zdjęcia będące zapisem takich właśnie sytuacji to cudowna pamiątka, bo jest jak fragment zatrzymanego czasu – autentyczna i tak znacząca.

Założę się, że nie była to najbardziej wymarzona pogoda ślubna, ale przecież i w takiej aurze można dostrzec same pozytywy i… nie dać się złym emocjom, co jak widać znakomicie się Młodej Parze udało. :)

W tej sesji reportażowej główną rolę grają emocje, a tych nie brakuje nie tylko u głównych zainteresowanych, ale też wśród bliskich i dalszych uczestników ceremonii.

W przypadku wielu realizacji można mówić o motywie przewodnim. W tym wypadku są nim emocje – radość, zaskoczenie, miłość, ciepło i to po prostu widać. :)

Zabawa była chyba równie emocjonująca, co ceremonia albo nawet bardziej ;)

Deszcz nie pokrzyżował szyków i planów na plenerowe ujęcia. :) Grunt to podejść do oberwania chmury z uśmiechem i dostrzec w niepogodzie szansę na oryginalność, ciekawe tło i oprawę uroczystości.

Powyższy reportaż to dzieło Joanny Polerowicz, która świetnie dokumentuje wydarzenia pełne emocji. Z dużą przyjemnością przeglądam podobne realizacje, bo są na wskroś autentyczne i najzwyczajniej w świecie fajne, a jak Twoje wrażenia?


Fotograf: Joanna Polerowicz

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

5 komentarzy

 • Odpowiedz Agnieszka

  REWELACYJNE takie ujęcie w deszczu, nic tylko zamawiać ciepły deszcz na wesele :)

  27 marzec, 2018 o 10:38
 • Odpowiedz wesele Warszawa

  Wesele w deszcz też jest fajne! wszystko zależy od naszych gości jak tylko mają humor i chcą się bawić wesele będzie udane nawet w deszcz

  12 marzec, 2018 o 15:22
 • Odpowiedz Alicja

  Wspaniałe zdjęcia pełne emocji!

  12 marzec, 2018 o 15:11
 • Odpowiedz Anonim

  <3

  12 marzec, 2018 o 13:25
 • Odpowiedz Joanna Polerowicz

  <3 dziękuję !

  12 marzec, 2018 o 14:21
 • Zostaw odpowiedź