Obserwuj:

Sesja w lesie kampinoskim

Nawet mieszkając w sercu stolicy można zaczerpnąć świeżego powietrza i zrelaksować się na łonie natury. Można też zdecydować się na cudownie leśny plener ślubny i to bez konieczności przemierzania połowy kraju – wystarczy zajrzeć do Lasu Kampinoskiego, jak zrobili to Joanna i Wojciech.

Za obiektywem stanął Piotr Hołowienko, który znakomicie uchwycił zarówno grę świateł tańczącą pomiędzy liśćmi, jak również ogrom drobnych gestów i uczuć, jakie łączą tę Młodą Parę.
Sesje w lesie mają w sobie coś wspaniałego – ten powrót do korzeni pozwala wyluzować się i odprężyć po trudzie ślubnych przygotowań.
Przypadkowi przechodnie lub rowerzyści nie są, jak się okazuje, wyłącznie domeną sesji w środku miasta. :)
To galeria pełna detali, zbliżeń i ciekawych kadrów. Przyjemnie ogląda się zdjęcia przepełnione naturą i naturalnością bohaterów tej sesji.
Fotografowanie w lesie pozwala uchwycić niezwykłe i nieoczywiste efekty – światło przebijające się pomiędzy koronami drzew, lekką mgłę, refleksy odbijane przez liście. To wszystko stanowi miłe tło dla ślubnych kreacji i romantycznych gestów.
Miękkie i ciepłe światło zdaje się otulać Joannę i Wojciecha.
Nie mogło zabraknąć kilku pozowanych ujęć, które jednak wypadły szalenie naturalnie.

Galeria z sesji Joanny i Wojciecha pełna jest przyjemnych, romantycznych i ciepłych kadrów. Młoda Para wybrała piękne miejsce na spacer i na swój ślubny plener – Las Kampinoski to przysłowiowy rzut beretem od centrum Warszawy, a zapewnia świetne warunki do fotografowania i odprężenia się w przyjemnej atmosferze i w towarzystwie dobrego fotografa.


Fotograf Piotr Hołowienko Thisday.pl
Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz Paulina

  Świetna sesja! Jak widać nie trzeba szukać gdzieś daleko i wyjeżdżać z Polski aby zrobić ładną sesję ślubną .. wystarczy las. Piękne światło, bliskość z naturą i prawdziwa miłość czego chcieć więcej ;)

  19 marzec, 2019 o 13:05
 • Odpowiedz Dwór fijewo

  Piękna sesja :) mam nadzieję, że wesele było równie piękne co ta sesja

  18 marzec, 2019 o 22:02
 • Odpowiedz Piotr Hołowienko - thisday.pl

  Jakże mi miło Kasiu czytając Twoje opisy! Myślę, że Asia też się uśmiechnie bo nieświadomie opublikowałaś ten post w dniu Jej urodzin <3 Dużo ciepła dla wszystkich odwiedzających ten post!

  17 marzec, 2019 o 13:50
 • Zostaw odpowiedź