Obserwuj:
ZRÓB TO SAM

Wazon ze słoika – Zrób to sam

goździki wesele bukiet wazon wiązanka dekoracje

Piękne dekoracje na weselu wcale nie muszą być bardzo drogie. Jeśli macie zapał do zorganizowania nietypowego przyjęcia weselnego i troche czasu może warto spróbować pomyśleć o oryginalnych dekoracjach wykonanych własnoręcznie? Ślubne DIY jest zawsze w modzie.

Dzisiejsza prezentowana dekoracja nie wymaga wielkich zdolności artystycznych ani dużego wkładu pieniężnego. Wystraczy, że na jakiś czas przed ślubem zaczniecie zbierać ładne słoiki. Można je później wykorzystać jako proste i ładne wazony na weselny stół. Zobaczcie sami. Jak zwykle ogranicza Was jedynie własna wyobraźnia jeśli chodzi o indywidualną dekorację takich wazonów.

jak zrobić wazon ze słoika

galeria.tipy.pl

Poniższa dekoracja jest dość nietypowa i bardzo spodobał się nam motyw serca. Za pomysłowość i oryginalność dekoracji dajemy potrójne SWEET!

nietypowe dekoracje na wesele

e-mieszkanie.pl

wazon słoik na wesele

linenandlimes.com

Wazony ze słoików to idealna dekoracja na wesele w wiejskiej scenerii. Prostota tej dekoracji urzeka i pasuje ja ulał do plenerowych przyjęć. Dobór kawiatów i dodatków ozdobnych jest oczywiście dowolny. Własnoręcznie wykonane dekoracje na wesele na pewno spodobają się wszystkim waszym gościom.

wiejskie wesele dekoracje

twomenandalittlefarm.blogspot.com

Pamiętacie jak na zajęciach z plastyki dekorowaliście butelki i słoiki sznurkiem? Szpagat to świetny i tani pomysł na przyozdobienie słoika. Taki wazon będzie pasował nie tylko na wiejskie wesele, ale również na bardziej eleganckie garden party a nawet na piknik poprawinowy.

wazon ze słoika dekoracje na wesele 2012

somethingborrowedweddingguide.blogspot.com

Kokardy, kokardki, kropki i grochy to jedne z naszych ulubionych motywów na wesele. Poniższe zdjęcia przedstawiają świeczniki ze słoików. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, żeby w słoiki włożyć kwiaty. Taka dekoracja jest zarazem słodka i troszkę inna niż wszytskie (Tak, znów sprawdza się zasada, że mniej czasem znaczy więcej).

wyjątkowe dekoracje na wesele pomysły

romance.se

słoiki wazony szkło wesele

linatengstrom.se

kwiaty w słoikach

indulgy.com

Wiszące czy stojące? Każda wersja takiej dekoracji będzie wyglądałą pięknie. Co powiecie na goździki jako kwiaty dominujące na Waszym ślubie? Jedno jest pewne, na pewno długo będą stały i cieszyły oko gości weselnych a co najważniejsze będą wspaniale wyglądać na zdjęciach w Waszym albumie ślubnym.

goździki wesele bukiet wazon wiązanka dekoracje

hemmahosviktoria.blogspot.com

kwiaty w słoikach wesele

ellasinspiration.se

słoiki dekoracje na wesele

ellasinspiration.se

kwiaty weselne w słoikach wazony

amandapair.com

 

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź