Obserwuj:

Przygoda przed ślubem – odkryj nietypowe prezenty na wieczór kawalerski i panieński

Małżeństwo oznacza wkroczenie na nową drogę życia i część przyszłych małżonków chce przed sformalizowaniem związku przeżyć jeszcze jedną, niecodzienną przygodę. Pomóż w tym pannie młodej lub panu młodemu i wybierz nietypowe prezenty na wieczór kawalerski bądź panieński.

Prezent na wieczór panieński i kawalerski to coraz bardziej powszechny zwyczaj. Wydarzenia organizowane przed ślubem mogą wiązać się z podarunkiem wyłącznie dla przeszłych żony lub męża bądź obejmować wszystkich uczestników imprezy. Jak urozmaicić wieczór kawalerski? Prezent może być ciekawą rozrywką dla każdego.

Lot w tunelu aerodynamicznym

Unoszenie się w powietrzu to bez wątpienia przeżycie, którego nie doświadcza się na co dzień. Dlatego jeśli przyszła panna młoda albo pan młody nie mieli dotąd takiej okazji, voucher na lot w tunelu aerodynamicznym może być fajnym pomysłem na prezent na wieczór panieński bądź kawalerski. Jest to uniwersalna aktywność, która świetnie sprawdza się zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn. Wystarczy odrobina odwagi, żeby poczuć się jak podczas prawdziwego skoku ze spadochronem.

Lot w tunelu aerodynamicznym jest bezpiecznym kompromisem między chęcią przeżycia czegoś niezwykłego, a unikaniem sportów ekstremalnych. Vouchery mogą obejmować kilka sesji w powietrzu, co oferuje np. Flyspot. W związku z tym takie zaproszenie może stanowić świetne prezenty na wieczór panieński dla dziewczyn. W Flyspot znajdziesz również całą gamę ciekawych prezentów, które mogą być częścią wieczoru kawalerskiego.

Całe wydarzenie odbywa się w bezpiecznych warunkach, kontrolowanych przez doświadczonych instruktorów. Przed wejściem do tunelu uczestnicy odbywają szkolenie i otrzymują specjalny kombinezon. Po locie można odebrać nagranie wideo ze swojego lotu.

Wizyta na strzelnicy

Strzelectwo to dla wielu osób znakomita forma spędzania wolnego czasu. Można się odstresować, skupić na czymś innym niż codzienne obowiązki. Z pewnością oderwanie się na chwilę od zadań związanych z organizacją ślubu przyda się przyszłemu panu młodemu czy też pannie młodej. Wizyta na strzelnicy to rozrywka dla niego i dla niej, dlatego można wybrać tę aktywność jako prezenty na wieczoru panieńskiego dla uczestniczek.

Warto zaznaczyć, że strzelanie bywa wyczerpujące, dlatego jeśli wizyta na strzelnicy ma być częścią wieczoru kawalerskiego, dobrze zaplanować ten dzień tak, żeby strzelanie było jedną z pierwszych atrakcji. Spróbowanie swoich sił z tarczą pod opieką instruktorów jest bezpieczna, niemniej niezwykle emocjonująca zwłaszcza dla osób, które nie miały dotąd styczności z bronią.

Przejazd off-road

Wśród aktywności, które świetnie nadają się na wieczór kawalerski, prezent związany z motoryzacją może mieć kilka wymiarów. Coraz więcej firm umożliwia chętnym przejazd po profesjonalnym torze wyścigowym w ekskluzywnym lub sportowym aucie. Można również zasiąść jako pasażer olbrzymiego monster trucka i poczuć jak pojazd wykonuje imponujące akrobacje.

Wśród nieco spokojniejszych, ale również emocjonujących atrakcji związanych z motoryzacją wyróżniliśmy off-road. Tutaj nie liczy się prędkość, a precyzja i panowanie nad pojazdem. Taki wyjazd na specjalny tor lub po prostu łono natury może być świetnym sposobem na spędzenie czasu podczas wieczoru kawalerskiego, ale nie tylko. Panie przecież również mogą odnaleźć wiele przyjemności w czasie jazdy po bezdrożach, dlatego off-road to także oryginalne prezenty na wieczór panieński.

Escape room

Z jednej strony wizyta w escape roomie to już klasyka tego typu imprez, ale odnosimy wrażenie, że po pierwotnej popularności tego typu miejsc, dziś odwiedza się pokoje tematyczne znacznie rzadziej. Dlatego też warto sprawdzić, czy w Twojej okolicy nie powstał niedawno nowy escape room, który warto odwiedzić. A może zabierzesz przyszłą pannę młodą bądź pana młodego do specjalnego miejsca, które w jakiś sposób będzie wiązało się z zawodem albo hobby przyszłego nowożeńca?

Możliwości jest wiele, a jeśli trafimy na ciekawy projekt tajemniczego pokoju, możemy spędzić w nim przyjemnie czas w własnym towarzystwie.

Jednodniowy kurs

Na koniec jeszcze jedna propozycja, która łączy dobrą zabawę z nauką. Oferta jednodniowych kursów, często w luźnej i wesołej atmosferze jest całkiem spora. Przykładem może być kurs barmański, w czasie którego uczestnicy z panem młodym na czele poznają kilka ciekawych sztuczek. A okazja do zaprezentowania nowo nabytych umiejętności będzie niedługo, podczas wesela.

Z kolei na wieczór panieński proponujemy przyspieszony kurs stylizacji. Spotkanie z kosmetyczką lub stylistką może być nie tylko pogłębieniem wiedzy na tematy beauty, ale również cenną inspiracją przed jednym z najważniejszych dni w życiu. I ponownie – takie spotkanie dla wszystkich uczestników może być po prostu fajnym sposobem na wspólne spędzenie czasu.

Artykuł sponsorowany.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź