Obserwuj:

Tradycyjne czy pozłacane srebrne obrączki ślubne? Poznajcie cechy obu i wybierzcie idealne dla siebie

Jedną z najważniejszych decyzji przed ślubem jest wybór obrączek. Jeśli wolicie prostotę i minimalizm, dobrym pomysłem będą obrączki ślubne srebrne lub pozłacane. Są o wiele tańsze i lżejsze, a przy tym wyglądają równie zachwycająco co modele ze złota. Który wariant obrączek wybrać? Poniższe informacje być może pomogą Wam w podjęciu decyzji.

Jakie zalety mają srebrne obrączki ślubne?

Srebro ma wiele zalet, o których być może na co dzień nie zdajecie sobie sprawy. Dobrze je znać, by uświadomić sobie, że srebrne obrączki dla par są równie dobrym wyborem co te najbardziej popularne, wykonane ze złota. Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć obrączki ze srebra:

  1. Przystępna cena: obrączki srebrne są dużo tańsze niż ich złote odpowiedniki, a mimo tego nie tracą na jakości. W jubilerstwie najpopularniejsza próba srebra to 925, co oznacza, że wyroby te składają się niemal z czystego metalu szlachetnego.
  2. Uniwersalny wygląd: klasyczne srebrne obrączki mają dość jasną barwę, dzięki czemu pięknie kontrastują ze skórą, a do tego pasują do wielu innych kolorów. Z powodzeniem można je nosić zarówno w towarzystwie srebra, jak i żółtego czy różowego złota, a nawet kolorowych dodatków.
  3. Dopasowanie do okazji: pierścionki wykonane z jasnego srebra posłużą nie tylko jako symboliczne obrączki zakładane podczas przysięgi małżeńskiej. Równie dobrze sprawdzą się do noszenia na co dzień czy też jako srebrna obrączka zaręczynowa.
  4. Piękny blask i trwałość: srebro bardzo dobrze odbija światło, dzięki czemu dodaje biżuterii blasku i elegancji. Wybierając srebro rodowane, macie pewność, że Wasze obrączki będą bardziej odporne na zarysowania, a do tego zyskają długotrwały, srebrzysty połysk.

Jak widzicie, obrączki ze srebra mają naprawdę wiele zalet, a przy tym wyglądają równie elegancko i wytwornie. Warto wspomnieć również, że srebrne obrączki będą doskonałą alternatywą w sytuacji, gdy okaże się, że któreś z Was jest uczulone na złoto.

Obrączki ślubne srebrne czy pozłacane – które z nich wybrać?

Jeśli zdecydowaliście się już na srebrne obrączki, kolejnym dylematem, przed którym możecie stanąć, jest to, w jakim kolorze mają być Wasze symboliczne pierścionki. Czy będą to proste, jednokolorowe modele, czy może srebro złocone lub z dodatkiem innych materiałów? Przykładowe projekty możecie zobaczyć w tym sklepie internetowym: https://savicki.pl/srebrne-obraczki-slubne.

Obrączki ślubne srebrne to klasyczne modele, które sprawdzą się w przypadku minimalistycznej biżuterii. Są lekkie i wytrzymałe, a przy tym pięknie odbijają światło. Najlepiej prezentują się przy chłodnych typach urody, lecz nie jest to obowiązkowy wyznacznik.

Alternatywna opcja to obrączki pozłacane. W takim wypadku pierścionki wykonane są ze srebra, lecz całość zostaje pokryta warstwą złota. Sprawia to, że efekt jest niemal identyczny jak przy złotych obrączkach. Mają piękny, żółty odcień oraz wyglądają bardzo elegancko. Taka srebrna obrączka ślubna pozłacana może mieć również dodatkowe elementy dekoracyjne w postaci żłobionych wzorów czy lśniących diamentów.

A co powiecie na bardziej odważne połączenia? W ofercie sklepów jubilerskich znajdują się również nowoczesne obrączki srebrne z dodatkiem czarnego carbonu. To zaskakujące, a jednocześnie bardzo oryginalne pierścionki, które wyrażą Wasz charakter, a do tego będą łamać utarte schematy dotyczące obrączek ślubnych.

Srebrne obrączki ślubne z dodatkiem carbonu

Rodzajów obrączek jest tyle, co gustów przyszłych par młodych. Bez względu na Wasze preferencje estetyczne i wielkość budżetu, na pewno istnieje idealna para obrączek, która będzie doskonale odzwierciedlać Waszą miłość i zaangażowanie.

artykuł sponsorowany

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź