Obserwuj:

Wesele w Sylwestra – czy to dobry pomysł?

Wyznaczenie daty ślubu bywa kłopotliwe. Wymaga pogodzenia zróżnicowanych oczekiwań i możliwości. Daty świąteczne bywają często odrzucane z góry, jako te najmniej wygodne i problematyczne.

Dwa w jedynym: wesele w Sylwestra

Podobnie bywa z Sylwestrem, a przecież to właśnie ten jeden dzień w roku najbardziej sprzyja szampańskiej zabawie do białego rana. Czy warto urządzić wesele w Sylwestra? Może jeśli mowa o zimowych uroczystościach to jednak lepiej zrobić je na kilka dni wcześniej, czyli w trakcie Świąt?

wesele w sylwestra zdjęcie

Sylwester oraz Nowy Rok to czas pełen hucznej zabawy, fajerwerków, czas przemyśleń, podsumowań i obietnic. To czyni tę datę idealnym momentem na ślub, ale są i mankamenty takiej decyzji.

Minusy sylwestrowego wesela

Znacznie trudniej znaleźć wówczas wolny lokal na przyjęcie, poszukiwania trzeba rozpocząć z dużo większym wyprzedzeniem. Kłopotliwe mogą być także przygotowania do wielkiego wyjścia i związane z tym zabiegi pielęgnacyjne – salony urody, kosmetyczki i fryzjerki w tym okresie mają prawdziwe urwanie głowy.

wesele w sylwestra zdjęcie

Jednak to nie te kwestie budzą największe obawy. Wiele par zastanawia się, czy aby na pewno w tym terminie każda z zaproszonych osób znajdzie czas. Nowy Rok to dla wielu osób czas świętowania z przyjaciółmi lub rodziną, czas wyjazdów i szalonej zabawy. Jednak o przyjęciu weselnym informuje się z tak dużym wyprzedzeniem, że raczej nikomu nie pokrzyżuje to planów.

wesele w sylwestra zdjęcie

Przyjęcie weselne w Sylwestra może mieć niezwykły klimat. Przede wszystkim całe otoczenie – przestrzeń publiczna, domy i lokale są wówczas niezwykle zadbane. To termin tuż po Świętach, w związku z tym ulice i parki zdobią ubrane choinki i różnorodne instalacje świetlne. Tak magiczna oprawa doda jeszcze większej klasy każdej uroczystości.

wesele w sylwestra zdjęcie wesele w sylwestra zdjęcie

Zabawa weselna w tym terminie będzie niesamowita z jeszcze jednego powodu. Mowa oczywiście o fajerwerkach. Wiele par decyduje się na urządzenie prywatnego pokazu ogni sztucznych, jednak trudno równać je z tym, co dzieje się w sylwestrową noc na ulicach miast, w centrum i na peryferiach. Te huczne wystrzały i fontanny świetlne, które rozjaśnią niebo o północy będziecie mogli potraktować jako fajerwerki na własną cześć. Jeśli obiekt weselny znajduje się w miejscu, z którego będzie dobrze widać pokaz sztucznych ogni, warto wpleść ten element w harmonogram wesela.

wesele w sylwestra zdjęcie

Samo odliczanie do północy, huk korków z butelek i powszechne życzenia noworoczne jeszcze bardziej uświetnią przyjęcie weselne. Sylwester i Nowy Rok mają w sobie coś magicznego, co sprawia, że wpadamy w dobry nastrój, żegnamy się ze starym rokiem i z nadzieją spoglądamy w przyszłość. Trudno o bardziej pozytywną aurę i atmosferę do złożenia uroczystej przysięgi i do rozpoczęcia nowej przygody we dwoje.

wesele w sylwestra zdjęcie

zdjęcia znalezione na: pinterest.com

Drogie Czytelniczki – życzę Wam wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku!

 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź