Obserwuj:

Aleksandra i Piotr • Pałac w Miliczu – sesja ślubna

Aleksandra i Piotr wzięli ślub we wrześniu 2015 w Miliczu. Tam też na terenie klasycystycznego pałacu w Miliczu odbyła się ich elegancka sesja po ślubie w wykonaniu fotografa Marka Wójciaka. Teren pałacyku i piękna para to według fotografa Oli i Piotra dwa idealne składniki do udanej sesji ślubnej. Ola i Piotr wspaniale wczuli się w delikatnie dystyngowaną atmosferę i otoczenie. Poza kadrem byli nieprzerwanie weseli i ciągle w dobrych humorach. Natomiast przed obiektywem pozowali bez problemu i z dużym wyczuciem.

marek wojciak zdjęcia ślubne (2)

Fotograf Marek Wójciak podsumowując tę sesję ślubną mówi tak: „Mocne słonce i zaciekawienie przechodniów nie speszyło tej wyjątkowej Pary Młodej. Mieliśmy masę pomysłów i dobrą atmosferę gwarantującą udane zdjęcia. Co ważne – nawet wiatr przewracający sprzęt nie był w stanie zepsuć nam tej sesji!”.

marek wojciak zdjęcia ślubne (3) marek wojciak zdjęcia ślubne (4) marek wojciak zdjęcia ślubne (5) marek wojciak zdjęcia ślubne (6) marek wojciak zdjęcia ślubne (7)

Poza zdjęciami podoba mi się także zwiewna suknia Panny Młodej oraz przepiękne wykończenia dekoltu i pleców. Pan Młody prezentował się bardzo elegancko w niebieskim garniturze oraz czarnej muszce – jeśli śledzicie bloga Sweet Wedding wiecie na pewno, że uwielbiam muchy ślubne!

marek wojciak zdjęcia ślubne (10) marek wojciak zdjęcia ślubne (12) marek wojciak zdjęcia ślubne (13) marek wojciak zdjęcia ślubne (14) marek wojciak zdjęcia ślubne (15)

Fotograf: Marek Wójciak / Miejsce sesji: Milicz / Suknia Panny Młodej: Atelier Agaty Gajek z Wrocławia

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź