Obserwuj:

Juda&Pietkiewicz • Polskie Suknie Ślubne

juda pietkiewicz kolekcja 2016 zdjęcie

Polskie suknie ślubne dla wyjątkowych Panien Młodych Juda & Pietkiewicz to tak naprawdę Justyna Juda & Marta Pietkiewicz. Kim są? To dwie uzdolnione projektantki, które już od 13 lat w swojej pracowni tworzą kreacje wydobywające naturalne piękno i osobowość każdej kobiety. Panna Młoda, która podczas planowania swojej ślubnej kreacji potrzebuje indywidualnego podejścia otrzyma od Justyny i Marty fachową poradę. Każdy projekt duetu Juda&Pietkiewicz jest wyjątkowy, a kolekcja sukni ślubnych  pełna jest zwiewnych tkanin i koronek – czyli tego co w sukniach ślubnych od kilku lat kocham najbardziej. 


suknia ślubna suknia ślubna


Kolekcja na rok 2016 jest najnowszą linią dla Panien Młodych w pracowni Juda&Pietkiewicz. Podąża za aktualnymi trendami, czyli utrzymana jest w minimalistycznym stylu, a charakteru każdej sukni dodają delikatne i subtelne wykończenia oraz oryginalne góry każdej sukni.


suknia ślubna


Panny Młode, którym podobają się suknie projektu Juda&Pietkiewicz mogą wybrać model sukni ślubnej z gotowej kolekcji (jak ta prezentowana dziś na blogu) lub zamówić całkowicie unikatową i niepowtarzalną suknię tylko dla siebie, uszytą na miarę i dopasowaną nie tylko do figury ale także do całej ślubnej stylizacji. Przy okazji projektu sukni polecamy też poradzić się w sprawie dodatków, a także samej ślubny fryzury – dzięki całościowemu podejściu do kreacji na ślub będziecie pewne, że efekt będzie piorunujący.


suknia ślubna suknia ślubna


Dodatkowo wspomnę, że bardzo podoba mi się podejście Justyny i Marty w sprawie szycia sukni na życzenie klientek „ze zdjęcia”: „Przyniesione przez klientkę zdjęcia traktujemy tylko jak inspirację do stworzenia indywidualnego projektu.”


suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna suknia ślubna

Kasia Sweet Wedding

Z tej serii polecam także: Anna Kara 2016, MOONS Varsovie 2016, Agnieszka Światły 2016Karolina Twardowska 2016, Agata Wojtkiewicz 2016

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz Ania

    Wszystkie śliczne ;)

    29 czerwiec, 2016 o 16:56
  • Zostaw odpowiedź