Obserwuj:

Plenerowa ceremonia DIY

Na myśl o takiej ceremonii w plenerze można mieć wiele skojarzeń, a jednym z nich jest na pewno swoboda. To właśnie lekki luz cechuje przyjęcia plenerowe i atmosfera, której trudno się oprzeć. Bez względu na to, czy dopiero planujecie weselne tańce, czy już macie obrączkę na palcu, poniższa galeria powinna przypaść Wam do gustu, bo ogląda się ją z prawdziwą przyjemnością.

Lubię takie reportaże zdjęciowe z przygotowań, które pokazują skrawki codzienności Młodej Pary: ostatnio kupioną książkę, kolekcję fotografii czy designerski plakat. To właśnie takie zdjęcia pozwalają lepiej poznać osoby, które zaprosiły nas do swojego świata i pozwoliły obejrzeć zdjęciowy zapis jednego z najważniejszych dni w ich wspólnym życiu.

Anna i Arecki to para, na którą przyjemnie się patrzy. Zdradzę Wam również, że z Anią łączy nas coś więcej niż wyłącznie prezentacja zdjęć z jej ślubu i wesela. W 2017 roku Ania prowadziła nasze weselne, SweetWedding-owe konto na Instagramie. :)

Przeglądając galerię zdjęc tej Młodej Pary widać, jak dużą uwagę przyłożono to do każdego detalu. Wiele elementów, które zobaczycie na zdjęciach to przedmioty DIY (zaprojektowane, a często też wykonane przez Parę Młodą) lub dostarczone przez małych wytwórców i rękodzielników – aż miło popatrzeć. :)

Widzę zielone buty i już wiem, że będzie oryginalnie!

Dziś, gdy fotografia cyfrowa jest tak powszechnie dostępna, tania i gdy robienie zdjęć towarzyszy nam na każdym kroku trudno o zrobienie czy wybranie takiego pojedynczego kadru, który potem towarzyszyłby nam przez całe życie – jako pamiątka. Z tym większym sentymentem oglądam pamiątkowe zdjęcia sprzed lat (jak to urocze, poniższe zdjęcie rodzinne), gdy fotografie robiło się tylko od czasu do czasu i przechowywało wywołane w rodzinnych albumach. :)

Też uwielbiacie ich kreacje? ;) Szara/srebrna suknia Ani to mój absolutny faworyt.

A gdyby ktoś zabłądził… ;) Drogowskazy weselne nadal są bardzo modnym dodatkiem dekoracyjnym.

Ślub plenerowy w pełnej krasie. Świetny pomysł na nieskomplikowaną dekorację tła w postaci kolorowych wstążek. Wydawać by się mogło, że powinien istnieć jakiś limit świetnych pomysłów, ale Ania i Arecki udowadniają, że ich te ograniczenia nie dotyczą.

Widok TAKIEGO nieba w dniu wesela może budzić niepokój, a co dopiero, gdy mowa o ceremonii w plenerze.

 

Ceremonia ślubna na zielonej trawce nie wyklucza zabawy w zamkniętym pomieszczeniu. Część plenerowa odbyła się w Centrum Edukacji Leśnej Celestynów, a zabawa weselna w Laurowym Dworze.

      

No to cześć! Podobało się Wam? Bo mi bardzo! Poniżej znajdziecie całą listę namiarów na wielu zdolnych ludzi, którzy odpowiadali za oprawę fotograficzną, dekoracje, fryzury i całą gamę elementów, które mogły wpaść Wam w oko.


Fotograf ślubny: Projekt 35

Miejsce ślubu: Centrum Edukacji Leśnej Celestynów

Miejsce wesela: Laurowy Dwór

Suknia Panny Młodej: krawcowa Pani Kasia z Piaseczna :)

Wieszak na suknię: Spersonalizowane Wieszaki

Makijaż: Klaudia Markowicz

Fryzura: Pani Aneta Nosarzewska

Bukiet i butonierki: Pani Wiola z Józefowa :)

Dekoracje: pomysł i realizacja  para młoda

Prezenty dla gości: pomysł i realizacja para młoda

Pudełko na koperty: pomysł i realizacja para młoda i przyjaciele

Zaproszenia: pomysł i realizacja  para młoda

Pieczątka do zaproszeń i litery CZEŚĆ: Creative Boutique

Zespół: Zespół Muzyczny Artyści

Garnitur Pana Młodego: Zalando

Mucha i kamizelka Pana Młodego: Roland Moda

Buty Pana Młodego: Venezia

Obrączki: Hanna Ind

Miodolady: Pachniczówka

Tort (w formie tart owocowych): MoMa ciasta

Notes ze zdjęciami z panieńskiego: Papirell

Wisiorek z mchem: Jeje

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź