Obserwuj:

WYJĄTKOWE MIEJSCE NA PLENEROWY ŚLUB • ślub i wesele w jurcie!

Wyobrażasz to sobie?… Ślub w jurcie! Ja zakochałam się w tym pomyśle jak tylko odkryłam ludzi, którzy oferują właśnie taki nietypowy… „namiot” na śluby i wesela :) Z czystym sumieniem dodałam Ślub w Jurcie do listy najbardziej klimatycznych sal weselnych w Polsce.

Zresztą po co szukać namiotów na plenerowy ślub czy kameralną (ale nie aż tak bardzo, bo jurta jest pojemna – pomieści nawet 80 osób!) uroczystość weselną?! Namioty często nie są ani fotogeniczne ani romantyczne ;-) A taka jurta jest, i to jak! I właśnie dlatego jeśli planujesz ślub cywilny w plenerze to powinnaś pomyśleć o tej ciekawej opcji! Zaskoczysz każdego :)

Ślub w Jurcie

Właścicielka jurty – Małgosia, swoją przygodę z organizacją przyjęć w jurcie rozpoczęła od zrealizowania najważniejszego dla niej przyjęcia – czyli od własnego ślubu. Od trzech lat aranżowała w jurcie małe imprezy, spotkania i klimatyczne wieczory dla przyjaciół i ich znajomych. Jednak powtarzające się wspomnienia odwiedzających gości jak cudownie i wzruszająco było podczas wesela w jurcie (a minęły już trzy lata od tego wydarzenia) dały jej do myślenia.
Ślub_w_jurcie_fot._Michal_Ramus-5 Ślub_w_jurcie_fot._Michal_Ramus-7

Jurta, czyli wesele tam gdzie chcesz

Wiele przyszłych par młodych planujących swój wyjątkowy dzień ślubu ma wielką potrzebę i marzenie by ten dzień spędzić inaczej. W otoczeniu przyrody, na luzie i w atmosferze która skłania do tego aby być bliżej tych, którzy życzą im dobrze. I tak oto oficjalnie możemy ogłosić, że pierwszy sezon ślubny w weselnej jurcie został otwarty!

Ślub_w_jurcie_fot._Michal_Ramus-8

Małgosia razem ze swoim mężem i jego współpracownikami z Eko Jurt, zaprojektowała i zbudowała jurtę, która wraz z całą ekipą rusza w niezapomnianą trasę po kraju. Tak aby każdy w Polsce kto tylko marzy o weselu w plenerze miał możliwość zrealizowania swoich pragnień.

Ślub_w_jurcie_fot._Michal_Ramus-10

Przyjęcie w plenerze stanowi pewne wyzwanie organizacyjne, ale Małgosia i jej współpracownicy korzystają z wcześniejszych doświadczeń zawodowych polegających na organizacji produkcji filmowych. Być może dlatego myślą trochę inaczej i uspokajają wszystkich klientów, że naprawdę nie potrzeba aż dwóch lat aby zorganizować udane przyjęcie weselne. Ślub_w_jurcie_fot._Michal_Ramus-15Ślub_w_jurcie_fot._Michal_Ramus-2Ślub_w_jurcie_fot._Michal_Ramus-14


Organizacja, produkcja i miejsce – Ślub w jurcie
Fotografia – Michał Ramus Weddings
Film – Herodstudio
Backstage – Mlodzikova
Aktorzy – Agata Sobczak Andrzej Macharski
Suknia ślubna – Boso
Makijaż – Justyna Niziołek
Dekoracja – Pracownia Florystyczna NIEZŁE KWIATKI
Rekwizyty- Rekwizytornia & Company
Słodka dekoracja – Słodkie Vege

Jestem po wrażeniem wszystkiego: pomysłu, wykonania, energii! Jest pięknie i niech trasa w tym sezonie ślubnym będzie szalona i inspirująca! Czekamy na zgłoszenia pełnych realizacji ślubnych, które odbyły się właśnie w tej wyjątkowej jurcie!

Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz Ania

  Czy tylko mi nie wczytują się zdjęcia?

  8 październik, 2016 o 19:41
 • Odpowiedz Agnieszka

  Natknęłam się na ten pomysł wczoraj i od razu się zakochałam! Idealna sceneria do fotografowania <3

  3 czerwiec, 2016 o 17:18
 • Zostaw odpowiedź