Obserwuj:

RINA COSSACK • POLSKIE SUKNIE ŚLUBNE • Kolekcja WEDDING

Suknie ślubne marki RINA COSSACK to luksusowa propozycja dla Panien Młodych, które szukają wyjątkowej kreacji na swój ślub. Jest to kolejna kolekcja polskich sukni ślubnych, która mnie zachwyciła. Czym? Przede wszystkim prostotą. Minimalizm to teraz najmodniejszy trend, a gdy dodamy do tego francuską koronkę i zwiewne materiały – wychodzi zestaw idealny! Jeśli jesteście kobietami, które cenią sobie nowoczesny i kobiecy design to powinnyście przyjrzeć się kolekcji WEDDING  by RINA COSSACK.

rina cossack suknie

Zwróćcie szczególną uwagę na oryginalne głębokie dekolty i nietypowe cięcia w poszczególnych modelach sukni. Dzięki tym technikom kobiece kształty zostają zmysłowo podkreślone. Panna Młoda w sukni RINA COSSACK na pewno poczuje się komfortowo dzięki lekkim tiulom, delikatnym muślinowym tkaninom i przewiewnym koronkom.

rina cossack 5

Cała aktualna kolekcja ślubna na rok 2016 jest już dostępna w Atelier RINA COSSACK przy placu Konstytucji 5 m.13 w Warszawie.  W atelier dzięki pomocy i poradom projektantki marki Justynie Żmijewskiej możecie dopasować i wykreować swoją piękną stylizację ślubną.

rina cossack 4 rina cossack 3 rina cossack 2 rina cossack 9 rina cossack 8 rina cossack 7 rina cossack 6 rina cossack1 rina cossack 10 rina cossack 11 rina cossack 12

Sesja zdjęciowa:

Zdjęcia: Monika Motor
Modelka: Karla Antosiak/ Malva Models
Make-up: Emi Noremberg Make Up Artist
Włosy: Dorota Ziętek/ Dioris
Asystent: Barbara Świat

Kasia Sweet Wedding

Z tej serii polecam także: Anna Kara 2016, MOONS Varsovie 2016, Agnieszka Światły 2016, Karolina Twardowska 2016

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź