Obserwuj:

Wesele w Pałacu Obory

Ślub to wyjątkowe wydarzenie i dlatego zawsze zasługuje na wyjątkową oprawę, a także zatrzymanie tych ulotnych chwil na fotografiach. Kasia i Piotr pobrali się w Warszawie, a na miejsce swojego wesela wybrali Pałac Obory, czyli – Dom Pracy Twórczej im. B.Prusa. Jest to zabytkowa rezydencja z XVII wieku położona zaledwie 20 km od centrum Warszawy.

We wnętrzach pałacu organizowane są liczne imprezy, w tym także wesela. Stary park, który otacza pałac zachęca do zorganizowania imprezy w plenerze lub skorzystania z jego uroków podczas sesji ślubnej.

Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (2)

Kasia i Piotr na swoich fotografów wybrali Sabinę i Wojtka z West Slavic Pictures, których mogliście już poznać na blogu ślubnym Sweet Wedding podczas wywiadu z serii Wywiady z fotografami ślubnymi. Dziś publikujemy ślub Kasi i Piotra w ich wykonaniu, który urzekł nas przede wszystkim reportażowym podejściem do tematu. Jeśli zależy Wam właśnie na reportażowym pokazaniu waszego dnia ślubu możecie być pewni, że Sabina i Wojtek to dobry wybór.

Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (3) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (4) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (5)

Poza detalami ślubnymi, które są ważne dla każdej pary młodej, fotografowie nie zapominają też o istotnych wydarzeniach tego dnia takich jak ubieranie sukni ślubnej przez Pannę Młodą oraz wesołe momenty z przyjaciółmi. Sabina i Wojtek potrafią przedstawić to w kreatywny sposób, bo na przestrzeni lat wypracowali sobie swój własny oryginalny styl w fotografii ślubnej.

Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (6) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (7) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (8) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (9) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (12) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (13) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (14) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (15) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (16) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (17) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (18) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (19)

Panna Młoda w dniu ślubu wystąpiła w przepięknej sukni z długim rękawem (SWEET HIT!) od Sylwii Kopczyńskiej z Atelier Desirer. W uroczym, delikatnym i dziewczęcym wianku prezentowała się naprawdę przepięknie. Jej stylizacji dopełniał boski bukiet z naszych ulubionych piwonii oraz naturalna i zmysłowa fryzura, o którą zadbał Kasper Muth. Pan Młody wyglądał bardzo elegancko w twarzowym granatowym garniturze, do którego idealnie dobrana była stylowa mucha w delikatne groszki.

Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (20) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (21) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (22) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (23) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (24)

Sesja w dniu ślubu to doskonała okazja by na chwilę oderwać się od weselnego zgiełku i chociaż chwilę tego dnia pobyć ze sobą sam na sam. Jest to niepowtarzalna okazja, by uchwycić niepowtarzalne emocje Pary Młodej, a także ich wyjątkowy wygląd i otaczającą ich atmosferę w tym szczególnym dniu!

Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (25) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (26) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (27) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (28)

Drogowskazy ślubne to pomysł na przyjęcie weselne, na którym goście muszą przemieszczać się z miejsca na miejsce – Kasia i Piotr zadbali o to, by każdy dotarł tam gdzie trzeba i nie zgubił się po drodze w dużym parku przy pałacu.

Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (29) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (30)Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (32) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (33) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (34)

Dekoracje na stołach pełne były nastrojowych świec w słoikach, słojów z piwoniami i winietek w modnym rustykalnym stylu z kartonu. Wnętrza pałaców i dworków często mają to do siebie, że same w sobie są już udekorowane w jakimś konkretnym stylu i należy uważać, by nie przesadzić z weselnymi dodatkami. Nad parkietem zawisł ozdobiony kwiatami żyrandol – o takich inspiracjach pisaliśmy nawet niedawno na blogu!

Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (35) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (36) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (37) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (38)   Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (41)

Pierwszy taniec to zwykle dość stresujący moment dla Pary Młodej, Kasia i Piotr zostali nagrodzeni za swój popisowy numer płatkami róż wystrzelonych nad ich głowami po zakończeniu utworu. Ten moment uchwycony na fotografiach Sabiny i Wojtka na pewno zachowają na długo w pamięci!

Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (42)Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (43)

By goście nie zastanawiali się co zrobić ze sobą podczas przyjęcia, które trwa przecież wiele godzin – warto zapewnić im jakieś atrakcje. Na tym weselu bliscy Pary Młodej mogli bawić się przy Fotobudce, a zdjęcia przy okazji trafiły do księgi gości Kasi i Piotrka. Na koniec reportażu Sabina i Wojtek z West Slavic Pictures pięknie uchwycili ogromny tort weselny w najmodniejszej odsłonie, czyli naked cake ozdobiony sezonowymi owocami! Mina Pana Młodego mówi sama za siebie – pycha!

Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (44) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (45) Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (46)  Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (53)


Miejsce: przygotowania – Dom Pracy Twórczej im. B.Prusa / kościół – Parafia Wszystkich Świętych w Warszawie / wesele – Pałac w Oborach – Dom Pracy Twórczej im. B.Prusa

Suknia: Desirer Sylwia Kopczyńska

Fryzura: Kasper Muth

Fotograf: West Slavic Pictures

Muzyka: Dj Refresh

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź