Obserwuj:

Tego nie widziałaś: 99 najlepszych fotografów ślubnych (Lista Sweet Wedding)

Przedstawiamy 99 fotografów, których trzeba znać jeszcze przed zaręczynami. Dlaczego? Ich kalendarze zapełniają się bardzo szybko…

Zbliża się gorący okres dla par planujących ślub. Planowanie to jednak nie wszystko. Czas przejść do działania. Sala zarezerwowana, kościół też… Brakuje tylko fotografa, a wybór tego właściwego to czasem zadanie ponad siły, coś o tym wiemy. Skąd? Wpisałyśmy „fotografia ślubna” w Google. Wiecie ile stron wyskoczyło wynikach? Prawie 600 tysięcy! Nie wiem jak dla Was, ale dla nas to trochę za dużo, żeby się z tym w miarę szybko uporać. Wyszukiwarka nie jest jeszcze doskonała, nie uwzględnia gustu.

Fotografowie ślubni lista najlepszych

Szukałyśmy autorów zdjęć ślubnych pasujących nastrojem do bloga Sweet Wedding. Większość z nich znałyśmy już od jakiegoś czasu, kilka marek było naszym osobistym odkryciem. To subiektywna lista najfajniejszych fotografów dla najfajniejszych panien młodych.

Nasza lista nie jest rankingiem. To nie jest plebiscyt popularności. Obecność na liście naszych 99 najfajniejszych fotografów ślubnych oznacza rekomendację redakcji. W typowaniu zestawu fotografów pomógł nam fotograf ślubny Jacek Siwko.

Nikt z redakcji i współpracujących nie ucierpiał przy tworzeniu tej listy, choć często dochodziło do… dyskusji! A jeśli śledzicie Sweet Wedding to pewnie już wiecie, że naszemu gustowi możecie ufać. Miłego oglądania.


1. Adam Ludwik

Efektowne kadry pełne elegancji. Jasne, klasycznie komponowane ujęcia dokumentują najważniejsze momenty w życiu, uwieczniają radość, nostalgię i całą paletę zróżnicowanych uczuć. Uśmiech starszej osoby na drugim planie, ukradkowe spojrzenia dzieci w stroję obiektywu i urocze detale, które przykuwają oko – to wszystko buduje nastrój fotografii Adama Ludwika. Z tych zdjęć bije świeży i energetyczny blask, który przykuwa uwagę. Fotografie reportażowe, weselne i plenerowe tworzą przyjemną całość, która świetnie upamiętnia te niezwykłe wydarzenia.

Adam Sobolewski

To fotograf, który potrafi wyłuskać najcudowniejsze detale i najbardziej niesamowite momenty. Każda fotografia jest w tym wypadku małym dziełem sztuki i sposobem na utrwalenie najpiękniejszych wspomnień. Nie brak tutaj zdjęć pełnych przekory i zabawnego charakteru, które najlepiej obrazują osobowość uczestników sesji. Jednocześnie już na pierwszy rzut oka widać, że są to zdjęcia wysmakowane, romantyczne, delikatne i z przymrużeniem oka.

adam sobolewski blog

3. Aga Bondyra

Nastrojowe, nowoczesne i bardzo romantyczne zdjęcia. Każda z sesji ma swój niepowtarzalny charakter i klimat. Aga Bondyra realizuje fotografię o charakterze reportażowym, ale równie piękne są jej galerie z sesji plenerowych, w których nie brak detali i drobnych dodatków, które dodają całości tak przyjemnego efektu. Zdjęcia wśród wrzosów, lawendy lub nad wodą zyskują w jej obiektywie jeszcze bardziej subtelny i wyjątkowy charakter.

aga bondyra blog

4. Agata Kwiecień

Każdy ślub jest indywidualną opowieścią, a fotografia Agaty Kwiecień jest tego najlepszym dowodem. To udokumentowane spojrzenia, emocje i wrażliwość, która łączy narzeczonych, małżonków i ich krewnych. Sesje narzeczeńskie oraz ślubne tworzą piękną całość, która składa się z drobnych detali i pozornie nieistotnych gestów, które w obiektywie Agaty Kwiecień zyskują niezwykły charakter.

agata kwiecien blog

5. Anita Suchocka

Fotografie niezwykle naturalne, spontaniczne i zawsze bardzo nastrojowe. Zarówno sesje ślubne, jak i te rodzinne i indywidualne zachwycają umiejętnością uchwycenia klimatu i najczystszych emocji. Zdjęcia ślubne to nie tylko zapis składanej przysięgi, ale uwiecznienie małej dziewczynki, która w tajemnicy przed dorosłymi maluje usta szminką. Przygotowania to nie tylko układanie loków u fryzjera, ale także przytulenie czworonoga, który jest w tym dniu niemal równie przejęty, co pozostali domownicy. Te proste i niezwykłe historie kryją się w uroczych kadrach Anity Suchockiej, która na dodatek wspaniale operuje światłem, przez co fotografie nabierają jeszcze bardziej niezwykłego i nastrojowego charakteru.

anita suchocka blog

6. Anna Dedo

Delikatne, idealnie skomponowane kadry. Fotografie pełne koloru lub nastrojowych szarości. Anna Dedo potrafi uchwycić te momenty, które zasługują na to, by pozostać w pamięci. Fotografia plenerowa, ślubna, portrety i inne sesje – wszystkie te dziedziny w obiektywie Anny Dedo zyskują niepowtarzalny klimat, są niezwykle malarskie i malownicze, oddają nastrój chwili, a to jest najcenniejsze w fotografii. Kochać ją można zarówno za kolorowe jaki czarno białe zdjęcia.

anna dedo blog

7. Antoni Fotograf

Historia opowiadana bez słów. Szczegółowe reportaże pozwalają poczuć klimat przedstawianych momentów. Dla uczestników przyjęcia są podróżą w przeszłość, odświeżeniem pamięci i fantastyczną pamiątką. Antoni Fotograf wykonuje również malownicze portrety ślubne oraz cudowne sesje narzeczeńskie, które stanowią idealne dopełnienie fotografii ślubnej. Kadry są bardzo zróżnicowane, od razu można zauważyć, że każda z par to oddzielna historia i zupełnie nowe, świeże podejście fotografa. To dzięki temu te zdjęcia tak przyjemnie się ogląda.

antoni fotograf blog

8. Arek Zaremba

W obiektywie Arka Zaremby każda sesja prezentuje się wyjątkowo pięknie. Zdjęcia plenerowe, zaręczynowe, ślubne i rodzinne… cała paleta możliwości, po które aż chciałoby się sięgnąć. Pastelowe kolory, czarno-białe ujęcia i klimatyczne zdjęcia o wyrazistej barwie – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jako swoje motto może śmiało używać słów: Fotografia ślubna i nie tylko!

arek zaremba blog

9. B&B studio

Wymarzone fotografie o różnorodnym charakterze. Nastrojowe, dynamiczne, romantyczne lub statyczne. Paleta możliwości jest w tym wypadku nieograniczona, a kreatywność widać w każdym z ujęć. B&B studio tworzą bracia, którzy świetnie uzupełniają się i dzięki temu ostateczny efekt jest tak znakomity.

b&b studio blog

10. Bajkowe Śluby

Prawdziwie bajkowa fotografia ślubna. Pozytywne, nastrojowe i niepowtarzalne kadry przeplatają się ze zdjęciami absolutnie klasycznymi. Wspólnie tworzą idealną kompozycję, którą chciałoby się mieć we własnym albumie. Bajkowe śluby to fotografia na czasie – pełna pasji i energii. Zdjęcia robią bardzo pozytywne wrażenie, często operują gustownymi detalami oraz energetycznymi kolorami, są pełne emocji i autentycznego nastroju.

bajkowe sluby wesele Bagatelka djecia_0057

11. Bartek Płuska

Zdjęcia Bartka Płuski od razu wpadają w oko. To za sprawą ich dynamiki i ciekawego charakteru. Wiele ujęć niesie ze sobą potężny ładunek emocji: radości, szczęścia i wzruszenia. W tej fotografii wiele jest smaczków i detali, które tworzą razem świetnie skomponowaną całość. Widać tu także umiejętność dostrzegania drobnych gestów, które na zdjęciach tworzą zabawną, a często także wzruszającą mozaikę.

bartek pluska blog

12. Bartłomiej Zegadło

Bartłomiej Zegadło posiadł niezwykły dar zatrzymywania w czasie najciekawszych, a zarazem najbardziej naturalnych, momentów. Fotografia ślubna, którą można znaleźć w jego portfolio zachwyca świeżym spojrzeniem na komponowanie tych pamiątkowych kadrów. Każde ze zdjęć zachwyca i wpada w oko, każde niesie ze sobą element jakieś ciekawej historii. Od razu widać, że nie są to zdjęcia pozowane na siłę, ale wyraz naturalności, spontanicznej zabawy i kreatywnego patrzenia na rzeczywistość.

bartlomiej zegadlo blog

13. Bujak Studio

Artystyczna fotografia ślubna w najlepszym wydaniu. Za obiektywem stoją Ewa i Józek, którzy prywatnie również idą zawsze ramię w ramię, to zdaje się poszerzać ich perspektywę i sprawia, że zdjęcia są tak wymowne. W ich galerii można znaleźć fotografie klasyczne i jak najbardziej nowatorskie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Podziwiać za każdym razem można pięknie dopracowane kadry.

bujak studio

14. Cuda Niewidy

Coś dla miłośników romantycznych kadrów. Zdjęcia Magdaleny Błaszczyk pozostają w pamięci, przywołują uśmiech, pomagają odświeżyć zatarte wspomnienia. Są niezwykle sugestywne i nastrojowe. To kadry pełne energii i emocji. Potrafią uchwycić chwilę i utrwalić ją w albumie i pamięci na długie lata. Zarówno sesje ślubne, jak i te rodzinne lub plenerowe mają w sobie naturalny urok. To fotografia dokumentująca wydarzenia i towarzysząca im, która potrafi przekazać prawdziwą historię i uczucia, które jej towarzyszą.

cudaniewidy blog

15. Cześć Czołem

Małżeństwa fotografujące potrafią pozytywnie zaskoczyć. To jasne, że duet w życiu prywatnym znakomicie uzupełnia się także w pracy zawodowej. Tak jest w przypadku pracowni Cześć Czołem, którą tworzą pasjonaci fotografii, a prywatnie szczęśliwi małżonkowie. W ich obiektywie każda uroczystość zostaje znakomicie uwieczniona. Zdjęcia sprawiają wrażenie emanujących pozytywną energią, która udziela się każdemu, kto je ogląda. Ciekawe kadry, nostalgiczne ujęcia i świetnie oddane emocje to cechy, które wyróżniają warsztat Cześć Czołem.

czesc czolem blog

16. D&A Photography

Zdjęcia pełne naturalnej magii. Klimatyczne i niezwykłe. Każde z nich sprawia wrażenie niepowtarzalnego ujęcia, które uchwyciło jedną z wielu najpiękniejszych chwil. Majestatyczne plenery ślubne i dynamiczne reportaże, cudowne portrety i idealnie uchwycone detale – czego chcieć więcej? D&A Photography to duet fotografów, którzy potrafią za pomocą zdjęć stworzyć niezwykle klimatyczną opowieść o miłości, radości i bliskości. Kadry z romantycznie obejmującą się parą, przeplatane są ujęciami zastanego otoczenia, drobiazgami, o których często się nie pamięta, a które potrafią odmienić oblicze każdego wydarzenia.

daphoto blog

17. Damian Czesnakowski

To coś znacznie więcej niż zdjęcia, to przepięknie pokazane historie miłosne każdej fotografowanej pary. Widać, że Damian stara się, żeby każda z realizacji była wyjątkowa. Wszystkie reportaże ogląda się z przyjemnością, a każda z sesji, którą można obejrzeć w galerii jest ujmująca, efektowna i pełna klasy. Brawo za wyczucie chwili i ciekawe kadry. W obiektywach tego sympatycznego fotografa rozkwitają uczucia, emocje i niezwykłe wydarzenia.

damian czesnakowski zdjecia

18. Dream Eye Studio

Fotografia w nowoczesnym duchu, subtelna, podkreślająca rangę drobnych gestów, spojrzeń i wydarzeń z drugiego planu, które budują prawdziwą atmosferę. Zdjęcia plenerowe, sesje ślubne i narzeczeńskie oraz garść fotografii z innych dziedzin – na każdym ze zdjęć widać kunszt i wprawne oko, które chwyta momenty takimi, jakie są, bez ingerencji i sztucznych efektów. To dlatego rezultat tak bardzo zapada w pamięć. Dream Eye Studio to duet w życiu prywatnym i zawodowym – to znakomite dopełnianie się widać w poszczególnych galeriach i na każdym z ich równie znakomitych zdjęć.

dreameyestudio blog

19. Dreamphoto 

Romantyczne kadry i fotografie pełne pozytywnego nastroju. Te naturalne ujęcia mają największą siłę przekazu. Mogą być wspaniałą pamiątką w albumie, do której z przyjemnością powraca się po latach, by powspominać przyjemne i wzruszające momenty. Szczególnie malownicze i niezwykłe plenery rzucają się tutaj w oczy. Ciekawe ujęcia i efektowne kompozycje kadru świetnie oddają nastrój chwili i uczucia, których są odbiciem i upamiętnieniem.

dreamphoto

20. Ewa Lena Brzozowska

Historie pełne miłości w obiektywie Ewy Leny Brzozowskiej zyskują bajkowy charakter. Piękne, dopracowane zdjęcia oddają każdą z najdrobniejszych emocji. Szczegółowe reportaże i ciekawe plenery ślubne tworzą w tym wypadku spójną całość, która może być cenną pamiątką na całe życie. Fotografie ślubne to jednak nie wszystko. Spod obiektywu Ewy Leny Brzozowskiej wychodzą również znakomite historie typowo kobiece – nastrojowe i namiętne sesje buduarowe.

ewa lena brzozowska

21. Ewelina Zięba

Wysmakowane kadry z najwyższej półki fotografii ślubnej. Ewelina Zięba znakomicie oddaje emocje i osobowość uczestników sesji, skupia się również na detalach i drobiazgach. Ciekawe są szczególnie sesje buduarowe panien młodych, realizowane w dniu ślubu. To piękny zapis przygotowań i uroku osobistego uczestniczek takich sesji i ciekawy pomysł na zdjęcia ślubne dla przyszłych panien młodych.

ewelina zieba blog

22. Fabryka Kreatywna

Idealny balans pomiędzy kreatywną fotografią a przyjemną naturalnością. Epickie kadry skomponowane z rozmachem przeplatają się z subtelnymi ujęciami, zbliżeniami i dokumentowaniem wydarzeń. Fabryka Kreatywna tworzy zdjęcia pełne delikatnego wdzięku i romantycznego charakteru. Od razu widać, że działa tutaj wprawne oko, które umie wyłuskać najważniejsze momenty i utrwalić je w postaci emocjonujących zdjęć.

fabryka kreatywna blog

23. Fotodziwaki

Fotodziwaki, czyli Anna i Piotr wykonują kawał dobrej roboty za obiektywami aparatów. Ich sesje będą pięknymi pamiątkami dla wszystkich uczestników. W ofercie, poza zdjęciami ślubnymi, można znaleźć także sesje narzeczeńskie, dziecięce, rodzinne i ciążowe. To bogate doświadczenie pozwala na kreowanie jeszcze ciekawszych ujęć oraz na realizowanie jeszcze bardziej dokładnych i autentycznych reportaży ślubnych.

fotodziwaki blog

24. Fotofaktory

Zdjęcia, które tworzą historię. Zróżnicowane, efektowne i niezwykle osobiste. Międzynarodowe doświadczenie znakomicie przekłada się na warsztat Łukasza z Fotofaktory. Każdy realizowany projekt jest przez niego traktowany indywidualnie, to widać na zdjęciach. Każde z nich ma swój charakter i styl. Intensywnie kolorowe kadry przeplatają się tutaj z romantycznymi plenerami, dynamiczny reportaż sąsiaduje z ujęciami o stonowanym charakterze. Wszystko razem tworzy świetną całość. To bogate portfolio aż przyjemnie się ogląda.

fotofaktory blog

25. Gabriel Gmurczyk

Zjawiskowe zdjęcia ślubne. Wyraziste, świetnie skomponowane i dopracowane, a czasem nawet lekko alternatywne. Każdy kadr jest jedyny w swoim rodzaju. Na pierwszy plan wysuwają się silne emocje, które udało się uchwycić na zdjęciach. Gabriel Gmurczyk świetnie dokumentuje zabawę, przeżycia i wydarzenia, które towarzyszą uroczystościom ślubnym. Jego zdjęcia będą bardzo miłą pamiątką na przyszłość.

gabriel gmurczyk blog

26. Górscy Fotografia

Fotografia, która kreuje rzeczywistość. Delikatne ujęcia, wyraziste plenery i subtelny zapis uczuć, które towarzyszą każdej z fotografowanych par. Iza i Zygmunt Górscy potrafią ukazać cały kalejdoskop emocji za pomocą obrazu. Ich zdjęcia są wysmakowane i pełne klasy.

gorscy blog

27. Jam Studio

Zdjęcia, które mają ogromną charyzmę i tak wiele mówią o uczestnikach sesji. Jakub Majewski z Jam Studio potrafi dostrzec piękno w niepozornych detalach, elementach tła i drobiazgach, na które w pośpiechu nie zwraca się uwagi. W jego pracach widać pasję i zaangażowanie w każdą z realizacji. Słoiki z przyprawami, widelczyki z napisami i szereg książek na regale – takie właśnie smaczki można odnaleźć w galeriach z poszczególnych sesji. Te drobiazgi najlepiej oddają charakter fotografowanych osób i stanowią najprzyjemniejszą pamiątkę na przyszłość. Są autentyczne i jakże gustowne.

jamstudio

28. Joanna Dorszyk

Eleganckie i wysmakowane zdjęcia, jak z żurnala. Joanna Dorszyk fotografuje śluby oraz innego typu wydarzenia. W jej bogatym portfolio można znaleźć także zdjęcia z sesji dziecięcych, ciążowych, buduarowych i ze świata mody. Tak bogate doświadczenie odbija się w każdej realizacji. Ślubne przygotowania, plenery i dokumentacja z ceremonii zyskują w jej obiektywie niezwykły charakter. Tą fotografią można zatrzymać ulotny czas, by w przyszłości móc rozkoszować się przeglądaniem efektownych kadrów i wspominać, co to był za ślub.

joanna dorszyk blog

29. Jolanta i Maciej Adamczewscy – 7SENSESPHOTO

Duet fotografów z 7SENSESPHOTO to specjaliści od idealnie dopracowanych technicznie zdjęć i przemyślanych kadrów. Mają swój własny styl fotografii i obróbki, którego konsekwentnie trzymają się od wielu lat i dzięki temu wypracowali sobie mocną markę. Są naprawdę świetni w reporterskim przedstawieniu dnia ślubu i wesela, a na sesjach ślubnych nie brakuje im pomysłów. Każda z nich jest inna i zrealizowana według wskazówek i upodobań klientów. Znaleźć tu można zarówno romantyczne i klimatyczne sesje w naturze, a także bardziej szalone stylizacje dla odważniejszych par po ślubie.

7SENSESPHOTO zdjęcia

30. Julia Wojciechowska

Każdą z galerii tej fotografki ogląda się z dużą przyjemnością. W oczy rzucają się ładne kolory, efektowne zdjęcia reportażowe a także ciekawe sesje plenerowe w zróżnicowanych lokalizacjach. Julia wypracowała sobie styl ujmujący wesołych klientów, albo po prostu swoją osobowością takich właśnie przyciąga najbardziej. Każda jej realizacja to interesująco przedstawiona fotograficzna opowieść o modelach.

julia wojciechowska blog

31. Julita Pająk – Made with love

W obiektywie Julity Pająk świat nabiera jeszcze piękniejszych barw. Jej fotografie łączą w sobie klasyczną elegancję z nutką romantyzmu. Jasne, doskonale doświetlone kadry wyglądają efektownie i majestatycznie. Obok tego widać ujęcia bardziej nietypowe, które dodają smaczku każdej galerii. To propozycja w sam raz dla romantyków, miłośników klasycznych i ponadczasowych trendów w fotografii ślubnej.

julita pajak blog

32. Justmarried

Kadry pełne klasy, nastrojowe odcienie, nostalgiczne rozmycia i niezwykła umiejętność oddawania emocji. Just Married to duet wprawnych fotografów, którzy specjalizują się w fotografii ślubnej, choć aparat towarzyszy im również w innych, równie ciekawych, okolicznościach. Zdjęcia z tej pracowni będą przyjemną pamiątką, po którą ze wzruszeniem można będzie sięgnąć po latach, by odświeżyć wspomnienia i na nowo przeżyć te niezwykłe chwile.

justmarriedphoto

33. Kamila Piech

Pochwała prostoty i naturalności na zdjęciach ślubnych. W obiektywie Kamili Piech każda z chwil zamienia się w niezwykłe ujęcie i każde miejsce staje się wyjątkowe. To zdjęcia wysmakowane, nastrojowe i jedyne w swoim rodzaju. Widać w nich pasję i chęć dokumentowania chwil takimi, jakie były, bez efekciarstwa i zbędnych gadżetów. To warsztat, który docenią romantycy i koneserzy nastrojowej fotografii, która skupia się na pięknie przyrody, subtelnym uśmiechu i świetle, które często sączy się przez korony leśnych drzew. Klimatyczne zdjęcia i ciekawe spojrzenie na świat w kadrach Kamili gwarantowane.

kamila piech zdjecia

34. Karetta

Fotografujące małżeństwo z założenia świetnie się uzupełnia. Tak jest i w tym wypadku. Sesje ślubne i rodzinne w obiektywach Zuzanny i Marcina wypadają po prostu świetnie. Wyczucie stylu, umiejętność łapania odpowiednich momentów i dobry warsztat sprawiają, że ich zdjęcia przegląda się z prawdziwą przyjemnością.

karetta blog

35. Kinga Herok

Bardzo zróżnicowana galeria fotografii Kingi Herok dowodzi jej bogatego doświadczenia i wielu ciekawych realizacji. Jednak to zdjęcia ślubne zajmują główny plan w tym ciekawym portfolio, a są one w tym wypadku bardzo energetyczne, malownicze i klimatyczne. Jasne kadry o intensywnej kolorystyce przeplatają się z nastrojowymi ujęciami czarno-białymi, portrety towarzyszą szerszej i bardziej dynamicznej perspektywie, a z każdego zdjęcia przemawia do odbiorcy jakiś głębszy przekaz.

kinga herok zdjecia

36. Klaudia Rataj

Romantyczne, a równocześnie zabawne i pozytywnie zaskakujące fotografie ślubne. Kiedy trzeba, kadry są pełne słońca i koloru, a kiedy nastrój jest pełen powagi, ujęcia stają się stonowane i operują zupełnie inną paletą barw. W tych realizacjach widać bogactwo różnorodności, ciekawy warsztat i indywidualne podejście do każdej z par.

klaudia rataj zdjecia

37. Krzysztof Ziętarski

[EDIT: Krzysztof nie zajmuje się już fotografowaniem. Jest właścicielem sklepu z pięknymi i klasycznymi ubraniami dla kobiet szytymi w Polsce. Poznaj markę Marie Zelie?]

Klasyczna fotografia ślubna w eleganckim i ponadczasowym wydaniu. Krzysztof to fotograf wierny swoim zasadom. Kadry są tutaj starannie skomponowane, na zdjęciach próżno szukać zbędnych dodatków. Jego styl to fotografia dokumentująca wydarzenia w sposób reportażowy. Wykonuje nie tylko sesje ślubne, ale robi również min. zdjęcia rodzinne i w tym sprawdza się równie dobrze. Jest nieocenionym dobrym przykładem dla innych fotografów.

krzysztof zietarski

38. Love you so

Urokliwe kadry pełne uśmiechu i pozytywnych emocji. Love you so to szalenie kreatywny duet fotografów, którzy z pasji uczynili swą codzienność. Bogate doświadczenie przekuwa się w bardzo udane sesje ślubne, które zachwycają wspaniałym światłem i ciekawą stylistyką. Każda z realizacji jest indywidualna, widać to spersonalizowane podejście do kolejnych par, które zdecydowały się na nawiązanie współpracy z Love you so.

loveyouso

39. Lovelywedding

Klasyczne i wysmakowane kadry reportażowe i plenerowe. Liczne zdjęcia w nastrojowej kolorystyce oraz w skali szarości, która wypada tu wyjątkowo estetycznie i elegancko. Pracownia zajmuje się nie tylko fotografią, ale również filmowaniem. Wykonywane są sesje ślubne oraz rodzinne.

lovelywedding

40. Lucky in love

Kreatywne i interesujące fotografie, które świetnie oddają nastrój każdej z prezentowanych uroczystości. Lucky in love specjalizuje się w sesjach ślubnych, co widać w bogatej galerii zdjęć. Te kadry będą świetną pamiątką i przyjemnym sposobem na ożywienie wspomnień o tych niezwykłych chwilach.

41. Łapacze wspomnień

Fotografia to swojego rodzaju podglądanie rzeczywistości. Te zdjęcia właśnie takie są – subtelne i dyskretne. Obrazują wydarzenia bez przekłamań i ingerencji, przez co są świetną pamiątką i najlepszą dokumentacją. Duet fotografów jaki tworzą Magda i Paweł realizuje urocze sesje ślubne i łapie wspomnienia w reportażowym stylu. Taka fotografia spodoba się każdemu kto lubi ciepłe i ujmujące kadry.

lapacze wspomnien blog

42. Łukasz Filipowski

Zdjęcia, które upamiętniają najpiękniejsze z chwil. Łukasz Filipowski za pomocą obrazów zatrzymuje wydarzenia w czasie. Łapie momenty, spojrzenia i emocje, by utrwalić je w zachwycających fotografiach. Jego zdjęcia są pełne poezji, wysmakowania i kunsztu. Aż chce się dłuższą chwilę zatrzymać wzrok na każdym kadrze z reportażu i plenerowych sesji.

lukasz filipowski

43. Łukasz Ostrowski

Malownicze i bardzo ciekawe ujęcia, na których zatrzymał się czas. Łukasz Ostrowski z wyczuciem i dokładnością dokumentuje każdą chwilę przygotowań, ceremonii, weselnej zabawy i pleneru. Jego zdjęcia ogląda się z ogromną przyjemnością, są wspaniale wyważone, dopracowane i nastrojowe. Detale, tło, przypadkowi przechodnie, klimat otoczenia – to wszystko ma niebagatelne znaczenie i na to wszystko także znalazło się miejsce w galeriach fotografii.

lukasz ostrowski blog

44. Łukasz Popielarczyk

W obiektywie Łukasza Popielarczyka nawet najzwyklejsze momenty zyskują odrobinę magii. To fotografie, które wpadają w oko, operują ciekawym kolorem, wyrazistym ujęciem i klimatycznym detalem. Każda z nich ma swój niepowtarzalny urok i stanowi przyjemną pamiątkę na całe życie. W telegraficznym skrócie opisuje go to krótkie zdanie: świetne zdjęcia ślubne i nie tylko.

lukasz popielarczyk blog

45. Łukasz Popielarz

Od niepowtarzalnych sesji narzeczeńskich po zdjęcia ślubne i plenerowe – oferta Łukasza Popielarza jest kompleksowa i niesamowicie dopracowana. Każda z realizacji to ciekawa opowieść, którą pragnie się poznać i śledzić dalsze losy uczestników. Zdjęcia zachwycają niezwykłym klimatem, kolorem i subtelnością.

Plener Ślubny Romki & Szymona

46. Maciej Suwałowski

Przyjemne plenerowe ujęcia i znakomite reportaże to mocne strony w fotografii Macieja Suwałowskiego. Liczne realizacje w Polsce i na świecie zaowocowały szalenie interesującymi galeriami i bogatym doświadczeniem, które widać w każdym ujęciu. Te zdjęcia to podglądana rzeczywistość i odrobina kreatywności – efekt jest znakomity i ponadczasowy.

maciej suwalowski

47. Magdalena Piechota

Fotografia, która dokumentuje najważniejsze momenty, przekazuje emocje i odzwierciedla uczucia. Magdalena Piechota wykonuje sesje rodzinne, ślubne, plenerowe i komercyjne. To bogate doświadczenie widać w poszczególnych realizacjach. Każda z nich jest inna, potraktowana indywidualnie i z wyczuciem. Magdalena ma także dużą wprawę w sesjach stylizowanych, które wychodzą jej naprawdę świetnie.

magdalena piechota

48. Magia Fotografii

Piękna i kreatywna fotografia ślubna. Klasyczne ujęcia przeplatają się z nietypowymi, statyczne kadry zmieniają się w zdjęcia pełne dynamiki. Oferta Pawła Czernika jest ciekawa i niesztampowa. Będzie przyjemną pamiątką w domowym albumie ślubnym.

pawel czernik

49. Malachite Meadow

Nastrojowe kadry, które ujmują delikatnością i wdziękiem. Malachite Meadow photography to fotografia romantyczna, osobista i rzetelna, bez zbędnego efekciarstwa. Każde ujęcie jest w tym wypadku świetną pamiątką na długie lata. Sesje narzeczeńskie, ślubne i plenerowe tworzą spójną i ciekawą historię, z której wyłaniają się emocje i wrażenia.

malachite meadow

50. Mamel Pictures

Świeże spojrzenie na ślubne kadry. Zabawne ujęcia i sesje pełne pozytywnej energii. Mamel Pictures to zespół profesjonalistów o bogatym doświadczeniu, którzy specjalizują się w fotografii ślubnej i innych dziedzinach. Zdjęcia reportażowe i plenerowe wpadają w oko, zaskakują i inspirują. Będą świetną pamiątką na długie lata. Będą wzruszać i bawić.

mamel pictures zdjęcia

51. Marta Kowalska

Zdjęcia o ogromnym uroku i niepowtarzalnym klimacie. Przeważają tu ujęcia romantyczne, nastrojowe i przepełnione miłością. Zdjęcia detali i drobiazgów podkreślają urok niepozornych przedmiotów, które budują oprawę codzienności oraz odświętnych uroczystości. Marta Kowalska operuje stylistyką vintage, jasnym kadrem oraz cudnie dobraną kolorystyką. Efekty jej pracy są piękne, poetyckie i godne pozazdroszczenia.

marta kowalska

52. Marta Rawecka

Piękne, bardzo radosne i autentyczne zdjęcia Marty ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Zarówno efektowne zdjęcia reportażowe i piękne plenery pokazują, że podejście Marty do każdej z realizacji jest indywidualne i starannie dobrane do klimatu uroczystości i osobowości jej uczestników. Nie brak tu ujęć zabawnych i pozytywnie wzruszających. Takie zdjęcia po prostu muszą się podobać.

marta rawecka blog

53. Matrimonio

Dopracowane ujęcia i sesje pełne autentycznych emocji. Profesjonalne i inspirujące kadry. Krzysztof Tkacz posiada bogate doświadczenie, które widać w kolejnych realizacjach. To zdjęcia, które z przyjemnością można będzie przeglądać po latach, by powspominać ulotne momenty, które dzięki fotografiom nie zatarły się całkowicie w czasie.

krzysztof tkacz blog

54. Melodia Chwil

Subtelne kadry o wysmakowanej kolorystyce. Nastrojowe ujęcia pełne emocji. Prawdziwa melodia chwil. Zdjęcia Wojciecha Kuprjaniuka są artystyczne i romantyczne. Każda z sesji przekazuje moc pozytywnych wrażeń. Fotografie detali i tła są tutaj świetnym dopełnieniem całości.

melodia chwil

55. Michał Orłowski

Romantyczne i inspirujące zdjęcia ślubne, plenerowe, rodzinne i ze świata mody. Każdy kadr jest tutaj wyjątkowy, dopracowany pod każdym względem. Michał Orłowski podąża za światowymi trendami w fotografii, ale robi to z niezwykłym wyczuciem i umiejętnością. Efekt zachwyca i ujmuje wysmakowaną kompozycją, kolorystyką i nastrojem.

michal orlowski

56. Michał Ramus

Nostalgiczne i absolutnie niepowtarzalne fotografie o różnorodnej tematyce. Ich największą siłą jest umiejętne oddanie nastroju i uchwycenie czaru danej chwili. Michał Ramus posiada dar do tworzenia majestatycznych kompozycji nawet w najprostszych ujęciach. Wyraziste spojrzenia, rozwiane włosy i pomarszczona w słońcu twarz – to momenty i detale, które przemawiają do odbiorcy lepiej niż tysiące słów. To fotografia dla koneserów i miłośników artystycznych ujęć, jedyna w swoim rodzaju.

michal ramus

57. Michał Zagórny

Połączenie klasyki z nowoczesnością. Tradycyjne, naturalne i subtelne sesje ślubne łączą w sobie klasyczne ujęcia z nowoczesnym spojrzeniem, technikami i kolorystyką. Efekt jest znakomity. Te zdjęcia po prostu przyjemnie się ogląda. Michał Zagórny specjalizuje się nie tylko w fotografii ślubnej. Doświadczenie zdobywane w innych dziedzinach przekłada się na wysoką jakość realizacji ślubnych. W końcu warsztat fotografa stale się rozwija i doskonali.

michal zagorny blog

58. Motkowicz Photography

Zdjęcia pełne fantazji i radości płynącej z każdego ujęcia. Wiele kadrów potrafi rozbawić lub wprawić w zadumę. Fotografie dzieci, które ciekawie podglądają dorosłych podczas zabawy oraz naturalne ujęcia gości na weselu. To wszystko pokazuje podejście jakie do swojej pracy ma Rafał Motkowicz. Takie ujęcia najlepiej zapadają w pamięć i czynią ślubne sesje i reportaże jeszcze bardziej unikatowymi.

motkowicz photography

59. Nieobiektywni

Zdjęcia, które przemawiają do odbiorcy, przywołują wspomnienia i najważniejsze momenty. Wyraziste kadry, rozmyte ujęcia, fotografie detali, tła oraz z pozoru nieistotnych szczegółów budują tak naprawdę nastrój i najlepiej przekazują wspomnienia o udokumentowanych wydarzeniach. Nieobiektywni to duet dobranych fotografów, którzy mają znakomity warsztat i wyczucie. Każda z ich fotografii wpada w oko i na długo zostaje w pamięci.

nieobiektywni blog

60. Nikola Baron

Piękne kadry, dopracowane ujęcia i emocjonujące fotografie. Nikola Baron potrafi wyłuskać najważniejsze momenty uroczystości, przygotowań i pleneru, by ubrać je w cudowną szatę zdjęciową. Wiele fotografii przekazuje więcej niż setki słów. W tych obrazach tkwi duża siła przekazu – matka, która tuli noworodka, panna młoda o rozwianych włosach, na którą z uczuciem spogląda małżonek. To wszystko buduje piękne wspomnienia.

nikola baron blog

61. Obiektyvna

W obiektywie Emilii Karpowicz każdy plener, postać i sytuacja zdają się nabierać charakteru pełnego magii. Z pozoru zwyczajne ujęcia są w rzeczywistości szalenie trafne, dopracowane i autentyczne. Nawet nieliczne pozowane zdjęcia z atrybutami i dodatkami zdają się oddawać perfekcyjnie osobowość uczestników sesji. To fotografia wysokich lotów, którą ogląda się z największą przyjemnością.

obiktyvna zdjecia

62. Paparazzo

Paparazzo, wbrew nazwie, nie są natrętnymi fotografami lecz profesjonalistami pełnymi wyczucia i klasy. Ze zdjęć przebija świeżość, autentyczność i cała paleta emocji. Od razu widać tę cenną zdolność do chwytania najważniejszych detali, momentów i wzruszeń. Te kadry będą najlepszą pamiątką z uroczystości.

paparazzo blog

63. Patryk Stanisz

Klasyczne i romantyczne ujęcia najlepiej oddają charakter ważnych uroczystości. W obiektywie Patryka Stanisza każda chwila zyskuje swój niepowtarzalny charakter. Ze zdjęć przebijają silne emocje, które towarzyszą każdemu w tych wyjątkowych sytuacjach.

patryk stanisz blog

64. Paweł Bebenca

Alternatywna fotografia ślubna. Wiele miejsca zajmują tu zdjęcia tła, bliskiej okolicy i elementów, które z pozoru nie mają większego znaczenia, ale które zawierają w sobie potężną dawkę wspomnień, emocji i wrażeń estetycznych. Woda spływająca z dachu, pies wylegujący się obok budynku lub kura przechadzająca się po drodze – to te niespodziewane detale przywołują ogólny klimat otoczenia, domu, miejsc związanych z uroczystością. To fotografia wysmakowana, o głębokiej kolorystyce, bez przekłamań i sztucznych efektów.

pawel bebenca

65. Photoduet

Minimalistyczna fotografia dla miłośników subtelności i naturalnych ujęć. Nie ma tu patosu, przesady i nadmiernego efekciarstwa. Jest za to wiele ujęć pełnych bliskości, emocji i naturalnego uroku. Photoduet tworzą Ola i Piotrek, którzy wykonują sesje ślubne, ale także rodzinne, narzeczeńskie i komercyjne. Ich styl w fotografii jest autentyczny i ponadczasowy.

photoduet

66. Pieczko Pietras

Kto lepiej zrozumie obawy, wątpliwości, wzruszenie i niepokój młodej pary? Chyba tylko inna para, która w tym wypadku stanie po przeciwnej stronie obiektywu. Ania i Mateusz mogą poszczycić się solidnym warsztatem. Te umiejętności widać na każdym ze zdjęć. Klasyczne ujęcia przechodzą każdą próbę czasu, dlatego to na nich skupiają się fotografowie. Ich kadry dokumentują wydarzenia w sposób dokładny i tak elegancki, że późniejsze oglądanie efektów tej pracy jest prawdziwą przyjemnością.

pieczko pietras

67. Piotr Zawada

Efektowne i bardzo eleganckie zdjęcia. Mają charakter ponadczasowy i uniwersalny. Dopracowane ujęcia, przyjemna kolorystyka i trafne chwytanie ciekawych momentów to cechy rozpoznawcze fotografii Piotra Zawady. Zdjęcia, które wychodzą spod jego obiektywu będą udaną pamiątką na całe życie.

piotr zawada

68. Piqsellstudio

Zdjęcia ślubne z charakterem. Wyraziste i oryginalne ujęcia, które tak przyjemnie się ogląda. Każde z nich ma swój wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. Widać w nich pasję i zaangażowanie fotografów, którzy do swojej pracy podchodzą z głowami pełnymi pomysłów.

piqsell

69. Pokadrowani

Ciekawe zdjęcia o różnorodnej tematyce: ślubne, ciążowe, narzeczeńskie, rodzinne i zupełnie innego typu. Pokadrowani mogą pochwalić się wieloma ciekawymi realizacjami. Efekty tej pracy zachwycają i sprawiają, że chciałoby się oglądać te fotografie bez końca.

pokadrowani

70. Pracownia Wspomnień

Znakomite i niezwykle oryginalne zdjęcia. Świeże podejście do fotografii ślubnej, które widać w każdej realizacji. Pracownia Wspomnień staje na wysokości zadania, wyłapuje najciekawsze momenty i utrwala wspomnienia i emocje na zachwycających obrazach. Dopracowane kadry, efektowna fotografia detali i elementów tła – to wszystko decyduje o bardzo pozytywnym odbiorze zdjęć z Pracowni Wspomnień. Te obrazy będą cudowną pamiątką w albumie.

pracownia wspomnien

71. Projekt 35

Naturalne zdjęcia o niezwykłym uroku. Sesje plenerowe tworzą kompletne opowieści o uczestnikach i ich uczuciach. Sesje reportażowe są nad wyraz dokładne, dokumentujące i nienachalne. Widać tu subtelność fotografa i umiejętność do podglądania rzeczywistości. Naturalna, lekko przydymiona kolorystyka, która pojawia się w niektórych sesjach jest znakomita, choć i kadry w pełnym kolorze lub w czerni i bieli wypadają bardzo dobrze. Całokształt robi bardzo dobre wrażenie.

projekt 35

72. Przemysław Borys

Indywidualne podejście do każdej z sesji i wyczucie stylu – tak w skrócie można scharakteryzować realizacje fotograficzne Przemysława Borysa. Na każdym ze zdjęć widać wprawne oko fotografa i umiejętność do zatrzymywania czasu i uwieczniania najpiękniejszych momentów. To zdjęcia pełne ciepła, emocji i romantyzmu.

przemyslaw borys

73. Rafał Bojar

Majestatyczne plenery i wzruszające reportaże ślubne. W obiektywie Rafała Bojara każdy kadr ma niebagatelne znaczenie. Jego zdjęcia znakomicie wyrażają emocje oraz nastrój, który towarzyszył ich wykonywaniu. Cudowna kolorystyka, światło oraz cień decydują o spektakularnych efektach końcowych.

rafal bojar

74. Rafał Wojtaszek

Fotografia pełna naturalności i autentycznych uczuć. Zapis wydarzeń, który nie ingeruje w nie, ale podgląda i dokumentuje. Efekt takiej pracy jest znakomity. Zdjęcia wyglądają świeżo i bardzo naturalnie. Rafał lubi plenery w naturze a na zdjęciach oddaje wyjątkowy charakter nie tylko pary ale także danej lokalizacji, tak by wszystko było spójne. Pięknie łapie ważne chwile i dobre światło w swoich kadrach.

rafal wojtaszek

75. Robert Przepiórka

Bardzo ciekawe zdjęcia, pełne charakteru i charyzmy. Każda z sesji prezentowanych na stronie Roberta Przepiórki wpada w oko. Każda z nich składa się ze świetnych ujęć, ciekawych postaci i niebagatelnych detali. Tło, drobiazgi i małe gesty znajdują odbicie w galeriach i sprawiają, że sesje jeszcze lepiej oddają prawdziwy charakter wydarzeń i emocji, które im towarzyszyły.

robert przepiorka

76. Rudiak Photography

Cudownie naturalne, romantyczne i wyjątkowe ujęcia. To zdjęcia, które idealnie pokazują uczucia i emocje, które towarzyszą ceremonii, przygotowaniom oraz zabawie weselnej. Nie brak tu kadrów zabawnych i wzruszających. Uwagę zwracają również malownicze plenery realizowane w miejscach pełnych magii i niesamowitego klimatu.

rudiak blog

77. Rutko Photography

Klasa sama w sobie – tak można podsumować fotografię Ani i Michała, którzy tworzą zgraną parę w kwestiach zawodowych i prywatnych. Ich zdjęcia mają w sobie nostalgiczny urok i niezwykłe pokłady elegancji. Śluby w pięknym otoczeniu zyskują w ich obiektywie jeszcze bardziej malowniczy charakter. Ich realizacje są bardzo zróżnicowane i ciekawe. Widać w nich autentyczność i indywidualne podejście do każdej sesji, co sprawia, że każda z fotografowanych par mogła poczuć się prawdziwie po królewsku.

rutko photography blog

78. Sa calobra Rafał Froncz

Ułamki czasu zamknięte w ramach fotografii. Uchwycone emocje, gesty, spojrzenia i detale. Cudowne plenery i zjawiskowa kolorystyka. Nad zdjęciami Rafała Fronczka można zatrzymać się na długo. Są klimatyczne i efektowne. Wyróżnia je przyjemne światło i miękka, aksamitna kolorystyka, która czyni wiele ujęć podobnymi do malarskich obrazów.

sacalobra

79. Sebastian Ścigalski

Efektowne zdjęcia, które zapadają w pamięć. Równie eleganckie mogą być zdjęcia z pałacowej sali, co z wnętrza małego mieszkania. Sebastian Ścigalski umie dostrzec i podkreślić urok detali oraz tła. Jego zdjęcia są bardzo wysmakowane, gustowne i romantyczne.

sebastian scigalski

80. Simple Weddings

Co dwa obiektywy, to nie jeden. Dwójka dobranych fotografów, którzy prywatnie także są parą, ma szansę zobaczyć i utrwalić jeszcze więcej ciekawych momentów z przygotowań, ślubu lub pleneru. Simple Weddings celuje w stronę fotografii nowatorskiej, podkreślającej naturalność i ogromną rangę detali. To dlatego galerie tych zdjęć przegląda się, jak najciekawszą opowieść o miłości.

simple weddings

Storyboard Studio

Film i fotografia mogą ze sobą konkurować, ale mogą też dopełniać się i wzbogacać. Studio Storyboard tworzy małżeństwo – Marta i Michał. Ich realizacje są pełne koloru i ciepłych wrażeń. Nawet osoba postronna odczuwa wiele przyjemności z przeglądania galerii na ich stronie, a co dopiero uczestnicy wydarzeń! Te zdjęcia po prostu wpadają w oko. Są dopracowane i pięknie wykonane. To klasa sama w sobie.

storyboard

82. Subtle Studio

Opowiedzieć o emocjach, miłości i szczęściu za pomocą obrazu? Jak najbardziej! W obiektywie Subtle Studio wszystko staje się możliwe. To ujęcia naturalne i autentyczne, a przez to tak ciekawe, bo dokumentujące rzeczywistość w swobodny i profesjonalny sposób. Na tych zdjęciach próżno szukać tanich efektów, zbędnych gadżetów i przesadnych ozdobników. Dobre kadry są ponadczasowe.

83. Światłołap

Kadry pełne światła i uśmiechu. Znakomite ujęcia o bardzo różnorodnym charakterze. Efektowne zdjęcia plenerowe, wspaniałe portrety, zbliżenia i fotografie tła. Grzegorz Kowalewski ma tę cenną umiejętność uwieczniania na zdjęciach czułości, uśmiechów i drobnych gestów, które obrazują ludzką osobowość i emocje.

swiatlolap

84. Sylwia Mucha

Imponujące portfolio to jeszcze nie wszystko. Zdjęcia Sylwii Muchy są nie tylko efektowne i pełne elegancji, ale także na swój sposób osobiste, autentyczne i inspirujące. Jasne kadry przeplatają się z mocnymi barwami, całości dopełniają ujęcia w stonowanej kolorystyce. Widać już na pierwszy rzut oka, że praca z aparatem jest tutaj również wyrazem pasji i umiejętności. Zdjęcia zapadają w pamięć, działają na wyobraźnię i sprawiają, że chciałoby się wskoczyć na miejsce uczestników sesji.

sylwia mucha

85. Szymon Olma

Coś dla fanów spektakularnych zdjęć plenerowych i eleganckich reportaży. Zdjęcia Szymona Olmy są bardzo starannie dopracowane. Kadry są ciekawe i niesztampowe. Widać zaangażowanie w tworzenie dokumentacji najwyższych lotów.

szymon olma zdjecia

86. The Snap Shots

Genialne sesje zdjęciowe. Już na pierwszy rzut oka widać celność w uwiecznianiu najbardziej wyrazistych momentów. Są tu zdjęcia zabawne, wzruszające i bardzo klimatyczne. Niektóre przypominają kadry ze starego filmu, inne są nad wyraz nowoczesne. Ta różnorodność najlepiej obrazuje bogaty warsztat fotografów ze studia Snap Shots.

snap shots

87. Time of joy

Radosne i wyraziste zdjęcia ślubne i rodzinne. Time of joy ma swoim koncie wiele ciekawych realizacji. Każda z nich jest inna i jedyna w swoim rodzaju. Widać w tym bardzo dobre podejście do uczestników sesji – reportaże i zdjęcia plenerowe są zapisem ich marzeń i wyobrażeń o zdjęciach ślubnych.

time of joy

88. Tolala

Malownicze i malarskie kadry, fotografie pełne słońca, światła i zmysłowego cienia. Każde ze zdjęć ma mocną siłę przekazu, charyzmę i wyrazistość. Imponujące galerie zdjęciowe na stronie Martyny Piotrowskiej wpadają w oko, ich oglądanie jest prawdziwą przyjemnością nawet dla osoby zupełnie postronnej.

tolala

89. Tomasz Kornas

Malownicze scenerie, piękne ujęcia i umiejętność chwytania emocji w ramy kadru. Oferta Tomasza Kornasa jest bardzo dopracowana, a jego warsztat i międzynarodowe doświadczenie budzą uzasadniony podziw. Wiele realizacji dosłownie zapiera dech. Wyraziste charaktery, cudowne portrety i dynamiczny reportaż zapadają w pamięć i pozostają w niej na dłużej. Te zdjęcia będą zwieńczeniem cudownej ślubnej przygody i genialną pamiątką, po którą każdy będzie sięgać z ogromną przyjemnością.

tomasz kornas

90. Tomek Kurzydlak

Zdjęcia o wyjątkowym charakterze. Nastrojowe, pełne uroku i smaku. Każdy kadr sprawia wrażenie bardzo starannie dopracowanego, a wiele z nich to przecież efekt spontanicznej pracy fotografa. Tomek Kurzydlak posiadł tę cenną umiejętność tworzenia obrazów o dużym ładunku emocjonalnym, które ujmują swym urokiem i kunsztem. Te kadry mogą być najpiękniejszą pamiątką ślubną.

tomasz kurzydlak

91. Vasco Images

Klasyczne zdjęcia reportażowe i przyjemne dla oka plenery. Zdjęcia Michała Najberga przetrwają każdą próbę czasu, są ponadczasowe i pozbawione niepotrzebnego efekciarstwa. Estetyczne portrety sąsiadują z dynamicznymi ujęciami z zabaw weselnych – umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji i uwieczniania najlepszych momentów jest wyznacznikiem dobrej fotografii.

vasco-images-sesja-slubna-09

91. Velvet Studio

Przeglądanie poszczególnych galerii na stronie Velvet Studio jest ogromną przyjemnością. Te zdjęcia po prostu robią wrażenie. Wiele w nich miejsca na domysł i dopowiedzenie. Kadry są przepełnione poezją, uśmiechem i pięknem otaczającego świata, które przejawia się w jego najmniejszych detalach. Ze zdjęć przebijają również silne emocje: wzruszenie, radość i pozytywna energia. Ta umiejętność chwytania momentów i uczuć jest bezcenna, a fotografia, która je zatrzymała i upamiętniła będzie najlepszą pamiątką, jaką można sobie wyobrazić. Zdjęcia Velvet studio są jak kadry z najpiękniejszych filmów o miłości. To zdjęcia wysokich lotów, w sam raz dla wymagających.

velvet studio

92. Very Lucky Star

Fotografia trochę w klimacie vintage. Wysmakowana, wysublimowana i ujmująco piękna przez swoją prostotę. Pastelowe kadry wpadają w oko i zachwycają swoją delikatnością. Prezentowane plenery bywają zjawiskowe, naturalne i pełne ciepła, dokładne reportaże są świetnym zapisem wydarzeń i wspaniałą pamiątką.

very lucky star

93. Weddingmotion

Nowoczesne, jasne kadry i mnóstwo miejsca na detal. To właśnie esencja fotografii w stylu Weddingmotion. Zdjęcia ujmują delikatnością i mocną siłą wyrazu. Każda z realizacji jest inna, ale widać ogólną stylistykę, która powraca. Ta subtelność, światło i kolorystyka po prostu dobrze się sprawdzają w sesjach ślubnych.

wedding motion

94. West Slavic Pictures

Każda sesja to opowieść o miłości, uczuciach i emocjach. Zdjęcia Sabiny i Wojtka mają ogromną siłę przekazu. Dokumentują i podkreślają detale i gesty, skupiają się na pokazywaniu ludzkich charakterów i relacji. Efekt finalny jest znakomity, naturalny i pełen ciepła. Świetni w chwytaniu pięknych chwil zarówno podczas reportażu ślubnego jak i sesji narzeczeńskich czy ślubnych. Dynamiczne i pozytywne zdjęcia.

Pałac w Oborach westslavicpictures zdjęcia (22)

95. Whiteberry

Małżeństwo fotografujące inne małżeństwa – trudno o bardziej trafioną sytuację. Duet fotografów z Whiteberry zapewnia zjawiskową oprawę zdjęciową uroczystości i wydarzeń rodzinnych, ślubów i plenerów. Te zdjęcia aż przyjemnie się ogląda. Jasne kadry, świetnie skomponowane ujęcia i umiejętność przekazywania emocji to cechy, które wysuwają się na pierwszy plan. Poszczególne realizacje bardzo się od siebie różnią, co pokazuje bogaty warsztat i kreatywność Kingi i Marcina, którzy tworzą wspólnie Whiteberry.

whoteberry

96. Wojciech Kamiński

Klasyczna i bardzo elegancka fotografia ślubna przetrwa każdą próbę czasu. Sesje i reportaże, które wychodzą spod obiektywu Wojciecha Kamińskiego są pełne emocji i wyrazu. Widać na nich prawdziwe wrażenia, wzruszenia i gesty, które towarzyszą wszystkim uczestnikom uroczystości. Takie zdjęcia będą świetną pamiątką na całe życie dla każdej pary.

wojciech kaminski

97. Wojciech Makula 

Zdjęcia, które w centrum stawiają fotografowaną parę młodą i ich uczucie. Niezwykłe plenery, na których Wojciech często kieruje się dewizą: mniej znaczy więcej! Ślub to doskonała okazja do spędzenia wspaniałych chwil w towarzystwie najbliższych, a na tych zdjęciach reportażowych naprawdę czuć radosne rodzinne emocje w tym wyjątkowym dniu. Fotografie co prawda nie mówią, ale na pewno przemówią do par, które cenią sobie talent profesjonalnego fotografa i jego wyjątkowy styl.

wojciech makula fotograf

98. Zielona kropka

Ujmujące plenery ślubne. Kropka. Zróżnicowane lokalizacje sesji plenerowej w wykonaniu Moniki pozwalają każdej parze na zdjęcia z indywidualnym podejściem. Piękne kolory na zdjęciach oddają w pełni klimat każdej realizacji. To zdjęcia w sam raz dla pozytywnie zakręconych par, które w fotografii ślubnej szukają kropki nad i.

zielona kropka blog

99. Never Ending Stories (kiedyś Zuzanna Fotografuje)

Nastrojowe i romantyczne sesje ślubne. W obiektywie Zuzanny Marczyńskiej cały świat przyjmuje lekko pastelowe odcienie. Zdjęcia mają nostalgiczny charakter i są bardzo spójnie komponowane. Stylistyka vintage i czerpanie z najlepszych wzorów oraz świetny warsztat dają razem znakomite efekty, które można podziwiać w uroczych galeriach foto.

zuzanna fotografuje


Kochani!

Nie jesteśmy w stanie poznać i śledzić wszystkich fotografów ślubnych działających w Polsce. Dlatego zapraszamy Was do komentowania i dodawania Waszych propozycji – być może nie ma kogoś na liście, bo po prostu o tej osobie jeszcze nic nie wiemy!? Na blogu z inspiracjami ślubnymi Sweet Wedding na pewno pojawi się jeszcze kiedyś zaktualizowana lista. To przecież dzięki tego typu listom wszyscy poznajemy nowych zdolnych i najzdolniejszych!

redakcja sweet wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

182 komentarze

 • Odpowiedz Strefa Twórcza Fotograf na wesele

  Lista bardzo zacna. Pozdrawiam!

  28 maj, 2021 o 09:38
 • Odpowiedz Boosted

  Dodałbym do tak obszernego zestawienia Strefę Twórczą ze Szczecina https://www.stfotografia.pl/ Extra zdjęcia!

  26 maj, 2021 o 11:42
 • Odpowiedz Fotograf Dębica, Jasło, Marcin Zięba

  Super zestawienie, brakuje kilku nazwisk, ale może będzie aktualizacja

  29 grudzień, 2020 o 16:53
 • Odpowiedz Kasia

  Zobaczcie zdjęcia Lubov Lisitsa , ona lokalizuje się w Białymstoku, ale pracuje na całym świecie. Miała okazje fotografować w USA, Indiach, Rosji, Korfu, Zakyntos, Majorce , Hiszpanii i wiele innych miejsc.

  3 wrzesień, 2020 o 18:29
 • Odpowiedz Fotograf śubny Śląsk

  bardzo fajna lista fajny pomysł

  21 maj, 2020 o 18:03
 • Odpowiedz Fotograf śubny Śląsk

  super zestawienie dużo inspiracji gratulacje

  20 maj, 2020 o 00:18
 • Odpowiedz Fotograf śubny Śląsk

  Super sprawa

  15 maj, 2020 o 15:21
 • Odpowiedz Michał

  Ja bym chciał polecić Pana Grzegorza Chmielarza z ST Fotografia ze Szczecina. Zdecydowanie brakuje go w tym zestawieniu :)

  7 maj, 2020 o 15:15
 • Odpowiedz Michał Krawczyński

  Zacna lista w pełni zasłużone wyróżnienia . Miło byłoby znaleźć się w takim gronie

  29 kwiecień, 2020 o 14:38
 • Odpowiedz Kraina Obrazu

  Fajne zestawienie. Kawał niezłej roboty, żeby przygotować taki ranking.

  19 kwiecień, 2020 o 17:11
 • Odpowiedz Fotograf Bełchatów

  Bardzo fajne zestawienie

  22 luty, 2020 o 18:25
 • Odpowiedz Pawel Bebenca

  wow, niezła lista

  30 styczeń, 2020 o 18:06
 • Odpowiedz Pawel Bebenca

  wow, niezly wybor

  30 styczeń, 2020 o 18:05
 • Odpowiedz Dagmara

  Lista nie chyba nie jest aktualizowana a szkoda bo wielu brakuje, a wielu juz zrezygnowało z tego pięknego fachu, jednak dziwi mnie brak takich osob jak Dawid Mitoraj z Mitoraj Studio, czy też Adam Trzcionka, szkoda bo to naprawdę talenty
  https://dawidmitoraj.pl/
  https://adamtrzcionka.pl/

  22 grudzień, 2019 o 10:22
 • Odpowiedz Łukasz Wąsik

  Bardzo ciekawe zestawienie – Mój ulubiony fotograf w pierwszej dziesiątce :-)
  Fotografia ślubna w naszym kraju prezentuje z roku na rok wyższy poziom. Możemy być dumni :) Pozdrawiam

  7 grudzień, 2019 o 10:58
 • Odpowiedz Maciek

  Super zestawienie, dużo pięknych zdjęć, cieszy oko ;)

  15 listopad, 2019 o 00:47
 • Odpowiedz Krzysiek

  Super zestawienie – jednak brakuje wg mnie 3 najwaznjeiszych fotografów w Polsce
  – Adam Trzcionka
  -WhiteSmoke Studio
  – Atelier Kryjak

  Może kiedyś się tu pojawie

  10 wrzesień, 2019 o 14:06
 • Odpowiedz Mi

  U nas na ślubie była Natalia – Wędrowny fotograf (nosluj.com.pl) i też robi przecudne zdjęcia <3

  28 sierpień, 2019 o 10:15
 • Odpowiedz Moment

  Super zestawienie. Myślę, że to kogo uważamy za najlepszego fotografa zależy od naszej estetycznej wrażliwości pary młodej – w końcu to ona ma być zadowolona z otrzymanych po weselu lub plenerze zdjęć:) Niemniej jednak zestawienie fotografów jest naprawdę bardzo ciekawe i można w nim znaleźć wielu świetnych artystów.

  29 lipiec, 2019 o 13:49
 • Odpowiedz Ewelina

  Ja polecę fotografa, którego obserwuję od wielu lat a nie widzę go tu, a który robił zdjęcia na naszym ślubie.
  Zrobił nam przepiękne zdjęcia i wyjątkową animację wideo
  https://soinlove.pl/EwelinaPawel

  25 czerwiec, 2019 o 17:34
 • Odpowiedz Agata Pietrzyk

  Część z nich znam. Może kiedyś również trafię na tę listę :)

  10 kwiecień, 2019 o 14:55
 • Odpowiedz Agnieszka

  Może kiedyś i ja się dostanę na podobną listę =)

  10 kwiecień, 2019 o 14:01
 • Odpowiedz Edzia

  Trochę się zdziwiłam że nie ma na liście Dawida Mitoraja, a szkoda bo to naprawdę utalentowany młody chłopak, miałam okazję być na ślubie gdzie Dawid był fotografem i zdjęcia były magiczne, pełne miłości szczęścia i radości, naturalne, niepozowane a przede wszystkim piękne. Jak będziecie robić kolejną listę to koniecznie Dawid Mitoraj http://www.dawidmitoraj.pl musi się na niej znaleźć. Pozdrawiam Edyta

  6 grudzień, 2018 o 23:46
 • Odpowiedz Marta

  My zdecydowaliśmy się na http://michaliwaszko.pl po tym jak zobaczyliśmy zdjęcia ze ślubu naszych znajomych, gdzie Michał był fotografem. Michał sprawił, że w ogóle nie czuliśmy się fotografowani, zadbał o luźną atmosferę nawet w kościele :) Jesteśmy bardzo zadowoleni.
  Polecamy.

  9 maj, 2018 o 10:00
 • Odpowiedz Gregor

  Polecam zobaczyć zdjęcia Pani Magdaleny Dyrda

  21 luty, 2018 o 15:45
 • Odpowiedz Jacek Kawecki - Fotografia

  Lista konkretna ale chyba znalazłoby się kandydatów i na taką z 200 pozycjami!

  11 luty, 2018 o 10:18
 • Odpowiedz Tomasz Hodun

  Fajna lista, czekam na kolejną edycję, a tymczasem życzę samych pięknych inspiracji w nowym 2018 roku, pozdrawiam z Białegostoku :)

  1 styczeń, 2018 o 01:42
 • Odpowiedz Charles Studio

  My zajmujemy się filmami z ślubów i wesel, zapraszamy do zapoznania się z portfolio ;).
  Pozdrawiamy

  19 grudzień, 2017 o 14:12
 • Odpowiedz Monika Zakrzewska

  Ja polecam mojego ślubnego fotografa :)
  https://www.pawelslowik.eu/

  15 grudzień, 2017 o 13:00
 • Odpowiedz Lason

  Fajny ranking.

  22 listopad, 2017 o 11:19
 • Odpowiedz Monika

  elifoto.pl – warci polecenia. Duet zakręconych fotografów. Super współpraca. Polecam

  17 listopad, 2017 o 09:15
 • Odpowiedz Paweł

  Myślę, że fotografia ślubna w Polsce jest już naprawdę na światowym poziomie

  11 listopad, 2017 o 13:15
 • Odpowiedz Kasia

  Super zestawienie a w tym roku też zrobicie takie podsumowanie i zestawienie 2017 ? Bo bardzo fajne i pomocne są takie listy.

  4 październik, 2017 o 08:28
 • Odpowiedz Kasiek D

  Dla mnie z dolnośląskiego czad pod sielskie śluby to UNFRAME i Biały Kadr:)

  25 wrzesień, 2017 o 21:17
 • Odpowiedz Marlena

  Uwielbiam takie zestawienia. Bardzo mi ułatwiliście wybór dobrego fotografa na wesele, mimo wielu ciekawych które przedstawiliście. Dzięki :)

  21 wrzesień, 2017 o 14:36
 • Odpowiedz Agnieszka

  Zdjęcia super, aż chwilami zazdroszcze jak oglądam :) Pozdrawiam

  13 wrzesień, 2017 o 12:08
 • Odpowiedz Kamila Murawska

  Ja polecam jeszcze fotografa z Krakowa – Fotopress55. Robi świetne zdjęcia i ma dobre ceny, byliśmy z mężem bardzo zadowoleni z efektów :)

  24 sierpień, 2017 o 12:53
 • Odpowiedz Marzena

  Zebrałaś serio fajnych fotografów, aż ciężko jest wybrać jednego. A taki właśnie mam problem bo szukam kogoś na swoje wesele. Dobrze że takie wpisy powstają bo jest się czym posiłkować :D

  22 sierpień, 2017 o 11:34
 • Odpowiedz Anna

  Miałam okazję poznać Anite Suchocką na prawdę miła kobieta z bardzo profesjonalnym podejściem niestety nam zdjęć ślubnych nie robił żaden z tych fotografów ale jestem ciekawa jak bedzie wyglądać takie zestawienie na rok 2017 i czy dużo się zmieni.

  11 sierpień, 2017 o 09:01
 • Odpowiedz EKG BAND

  Pewnie ciężko o termin u tych fotografów i studiów fotograficznych, z jakim wyprzedzeniem by trzeba było mniej więcej sobie zarezerwować termin do ślubu u takiego fotografa ? I czy lepiej brać miastowego czy dopłacić trochę i wziąć jakiegoś z większego miasta już bardziej profesjonalnego ?

  10 lipiec, 2017 o 08:49
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Miastowy bo z miasta nie jest lepszy od lokalnego :) Najlepszy jest ten, który Tobie podoba się najbardziej – a w zasadzie którego zdjęcia najbardziej Ci się podobają :)

   11 lipiec, 2017 o 10:34
 • Odpowiedz Piotrek Umbrella Studio

  Haha, ale czytając komentarze widzę, że nie zmieniło się nic w kwestii pseudo opinii od klientów, turlam się ze śmiechu, ale to chyba dobry marketing :)

  3 maj, 2017 o 11:21
 • Odpowiedz Piotrek Umbrella Studio

  Dobre zestawienie! dzięki niemu się przekonałem, jak fotografia ślubna poszła w Polsce niesamowicie do przodu. Gratulacje wszystkim!

  3 maj, 2017 o 11:18
 • Odpowiedz Łukasz

  Zdecydowanie polecam przyjrzeć prace Oli Gruszki, dziewczyna ma oko i naprawdę niezła zajawkę:
  http://olagruszka.pl/blog

  25 kwiecień, 2017 o 13:12
 • Odpowiedz Julka

  U nas był pan Bartek ze Smok Studio, okolice Lublina, polecam sprawdzić, bo z efektów jesteśmy zachwyceni. Nie była to opcja tania, ale jak najbardziej warta swojej ceny. Sliczne zdjęcia, klimatyczne, naturalne i pełne emocji!

  17 marzec, 2017 o 07:56
  • Odpowiedz Gęgę

   Znam tego pana i znam jego pracę. I jeżeli ktoś faktycznie szuka solidnych zdjęć i kogoś, kto im je zrobi, polecam go sprawdzić, oczywiście macie portfolio gdzieś na jego stronie. Współpracowaliśmy z nim raz i wszyscy, również nasi klienci, byli bardzo zadowoleni, konkretna i słowna osoba, która naprawdę umie robić zdjęcia

   7 kwiecień, 2017 o 07:46
  • Odpowiedz Kamila K.

   Sprawdziłam sobie z ciekawości. Ale naprawdę łądne. Podoba mi się naturalność, ogólnie ten gość ma taki trochę swój klimat, ale jak dla mnie super. Sporo emocji, dużo uśmiechów, bije od tego pozytyw, ale w zupełności nie sa przekoloryzowane, wyglądają po prostu reportażowo trochę, bardzo autentycznie, przy emocjach to sztuka

   14 kwiecień, 2017 o 00:11
 • Odpowiedz Jacek

  Niezłe zestawienie! Jest co oglądać :)

  13 marzec, 2017 o 00:16
 • Odpowiedz Agata

  a pawelkochagosie.pl? U mnie robił, mega koleś.

  21 luty, 2017 o 15:06
 • Odpowiedz Jerzy

  Zacne fotografie :)

  20 luty, 2017 o 11:08
 • Odpowiedz Zosia

  Polecam dziewczynę z Wrocławia – http://www.bohoto.com
  Byłam na zdjęciach portretowych, wiem że robi fajne reportaże ślubne. Pozdrawiam :)

  16 luty, 2017 o 18:35
 • Odpowiedz Fotograf

  Z pewnością ciekawy pomysł na docenienie fotografów ślubnych, oraz napisanie o nich czegoś więcej.
  Podoba mi się ta inicjatywa :)

  10 luty, 2017 o 13:36
 • Odpowiedz Martyna i Rafał

  Dobry fotograf to nie tylko dobre zdjęcia, to też sama osoba fotografa..a niestety słyszeliśmy (i widzieliśmy) przypadku „artystów” którzy potrafili obrazić się na parę młodą „bo oni kazali mi zrobić zdjęcie butów w trakcie przygotowań” i na złość parze nie sfotografował wyjścia z kościoła…
  Inny agent już na ślubie biegał po winietkach i na fb wysyłał zaproszenia do znajomych gościom, a jak jeden mu powiedział: proszę pana my się nie znamy, to ten odpowiedział dosłownie: no przecież rozmawiamy to co ty pierd#@lisz?

  18 styczeń, 2017 o 15:47
 • Odpowiedz Ana Conlon

  niesamowite zdjęcia

  18 styczeń, 2017 o 15:14
 • Odpowiedz Gosia

  Super zestawienie

  13 grudzień, 2016 o 00:31
 • Odpowiedz Monika

  Wspaniała lista, faktycznie ciężko się odnaleźć wśród tysięcy fotografów, tym bardziej, że jeśli ktoś nie siedzi w branży ślubnej często trafia na wyłącznie dobrze wypozycjonowane strony. Byłam tu już kilka razy, przeglądając z uwagą i zaciekawieniem konkurencję i zachwycając się niejednokrotnie pomysłami i świeżością niektórych reportaży, bo wielu nazwisk nie znałam. Naprawdę świetna robota :)

  8 grudzień, 2016 o 18:58
 • Odpowiedz karolla

  Ja mogę polecić pana Tomasza ze studia Multiarte, robi świetne sesje dla par, widać w nich pasję i dużo talentu fotograficznego :)

  7 grudzień, 2016 o 10:04
 • Odpowiedz fotograf Łukasz Bednarczyk

  Bardo fajny ranking fotografów, w sumie dużo ciekawych zdjęć z ekstra pomysłami, dobrze, że jest taka duża różnorodność zdjęć. pozdrawiam Łukasz Bednarczyk fotograf

  13 październik, 2016 o 21:40
 • Odpowiedz Tomasz Prokop - Fotograf ślubny Kraków

  Droga redakcjo Sweet Wedding. Byłoby mi bardzo miło, gdybyście zajrzeli na moją stronę internetową lub bloga, ocenili zdjęcia fachowym okiem i jeżeli to możliwe rozważyli dodanie mojej strony do listy fotografów ślubnych przez Was rekomendowanych i polecanych. Byłoby to dla mnie wielkie wyróżnienie. Z góry bardzo dziękuję.

  Pozdrawiam,
  Tomasz Prokop
  Adres mojego bloga http://99foto.pl/blog

  12 październik, 2016 o 13:43
 • Odpowiedz Michał G.

  Liczę na to, że znajdę się w Waszym przyszłym zestawieniu! ;)

  Pozdrawiam serdecznie!
  MG

  7 wrzesień, 2016 o 01:01
 • Odpowiedz kasia

  Brakuje czołówki, Kalina Ciesielska, Adam Trzcionka, Łukasz Bednarczyk ??????? gdzie oni są

  14 sierpień, 2016 o 19:37
 • Odpowiedz Barbara

  A znacie Joannę Gałuszkę (https://www.facebook.com/luvmotions) i Agę Stodolską (https://www.facebook.com/AgaStodolska/)? Obie pięknie łapią momenty!

  Moim nowym odkryciem jest duet The Kitcheners: http://thekitcheners.co.uk/. Joanna Kitchener jest Polką :)

  Ja jeszcze poczekam na możliwość pojawienia się w rankingach, bo mam za sobą dopiero pierwsze ślubne zlecenie: http://barbara-duchalska.blogspot.com/2016/08/moj-pierwszy-reportaz-slubny-iza-i.html. Bakcyl został jednak złapany, efekty przerosły moje oczekiwania i teraz tylko pozostaje mi czekać na kolejne odważne pary! :)

  8 sierpień, 2016 o 19:18
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Basiu – „Kitchenersów” znaliśmy :) Dziękujemy za inspiracje i życzymy powodzenia Tobie na nowej drodze… życia – bo tak to zdaje się będzie dla Ciebie wyglądać? :) :)
   :)

   8 sierpień, 2016 o 20:53
 • Odpowiedz Karolina

  ja bym dodała jeszcze Pana Piotra Krajewskiego – http://fotografiaslubnabialystok.pl

  10 czerwiec, 2016 o 02:04
 • Odpowiedz Światłokolorowi - Fotografia ślubna

  Świetne prace, piękne sesje ślubne i przyjęcia weselne. Spora dawka inspiracji zebrana w jednym miejscu.
  Gratulacje dla autorów :)

  28 kwiecień, 2016 o 09:03
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Dziękujemy, wybór takiej ilości fotografów to trudne zadanie. :)

   28 kwiecień, 2016 o 15:21
 • Odpowiedz fotograf ślubny Bielsko-Biała

  Na liście jest wielu fotografów, których kojarzę :) Bardzo przyzwoita lista, ale według mnie mogłaby wyglądać trochę inaczej ;) Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, a wszelkie rankingi poświęcone fotografii, a zwłaszcza fotografom są bardzo subiektywne. Pozdrawiam :)

  22 kwiecień, 2016 o 18:10
 • Odpowiedz Fotograf ślubny Kraków

  Gratuluje fotografom, na reputację pracuje się cały życie.
  Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

  19 kwiecień, 2016 o 19:54
 • Odpowiedz Anna

  zapraszam do obejrzenia zdjęć na stronie http://www.annarichter.com

  31 marzec, 2016 o 12:04
 • Odpowiedz agnieszka

  Nie podoba mi się panująca moda na ta okropna obróbke zdjęć, tuszuje nawet nieostre czy zaszumione foty. Niektórzy fotografowie ciekawi, z pomysłem,

  20 marzec, 2016 o 20:21
 • Odpowiedz Rafał

  Zdecydowanie polecam jeszcze http://www.joannapulak.pl ;)

  16 marzec, 2016 o 15:29
 • Odpowiedz Janek

  Ja szukałem studia filmowego i fotograficznego, wybrałem http://www.dm-studio.pl. POLECAM!

  4 marzec, 2016 o 21:42
 • Odpowiedz piotr

  Witam. Nie wiem czy powinienem sam się polecać ale chciałbym dołączyć do tej listy. http://www.fidlerstudio.pl

  4 marzec, 2016 o 14:00
 • Odpowiedz ALEKSANDRA

  OSYRA PHOTOGRAPHY – MARCIN OSYRA, POLECAM GORĄCO! ZDJĘCIA URZEKAJĄCE I PIĘKNE :)

  22 luty, 2016 o 22:56
  • Odpowiedz Realista

   Serio? Koleś jest dobry ale tylko w mowie i ściemnianiu. Brak techniki, aparat wziął do ręki niedawno. „Szkoli” ludzi mimo że sam nie ma warsztatu i chodzi do innych się uczyć. Cena z kosmosu, zdjęcia marne

   25 maj, 2017 o 13:02
   • Odpowiedz Sweet Wedding

    Relisto – to, że ktoś chodzi uczyć się do innych to tylko należy chwalić a nie krytykować :)

    29 maj, 2017 o 11:17
   • Odpowiedz Mróweczka

    Panie realisto ??? Wypowiadam się za siebie i męża . Pan Marcin to 1 – mega uczuciowy i wrażliwy człowiek który przeżywa ten dzień (na swój sposób ) razem z para młoda . 2 – nie czuliśmy się „ściemniani ” od początku po oddanie zdjęć które były przepiękne :)!!! Nasi goście byli pod wrażeniem ustawiania się chociażby do zdjec grupkami np bo prawie za każdym razem było już po zdjęciu :) natomiast każdy się dalej ustawiał i wyszli to świetnie bo megaaa spontanicznie . Proszę sobie wejść i zobaczyć http://www.osyra.pl . 3 – w życiu z mężem nie widzieliśmy żeby fotograf się tak angażował ja ślubie „skalał ,tańczył , leżał Wow ” co za tym idzie widać było pełne zaangażowanie i jego niebanalna osobowość . Jak najbardziej brakuje tutaj osobowości Pana Marcina Osyry . BardO z mężem rekomendujemy :)!!!

    30 maj, 2017 o 16:38
 • Odpowiedz Triss

  A ja polecam inspiration studio – piękne zdjęcia i przesympatyczny fotograf :-)

  17 luty, 2016 o 07:24
 • Odpowiedz Patryk Stanisz Photography

  Dzięki za wyróżnienie ! :)

  31 styczeń, 2016 o 18:37
 • Odpowiedz Joanna

  Bardzo bardzo dziekuję za tak wspaniałe wyróżnienie :) MIło być między tak cudownymi ludżmi ! Ściskam serdecznie ! Joanna Dorszyk – STORY CATCHER.

  https://www.facebook.com/Story-Catcher-185639854784686/

  27 styczeń, 2016 o 19:29
 • Odpowiedz Kamil

  Świetni fotografowie miło było by znaleźć w tym gronie.
  Pozdrawiam :-)

  15 styczeń, 2016 o 16:59
 • Odpowiedz Jakub

  Osoba tworząca listę nie ma pojęcia u fotografii, a dobre zdjęcie od złego odróżnia tym, że dobre jest obrobione vsco. Gdzie Smoki, Rusin i Adaś Trzcionka chociażby?

  15 styczeń, 2016 o 13:44
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Jest to lista fotografów, którzy zostali uznani jako interesujący dla naszych Czytelniczek. Nie da się niestety wymienić tu wszystkich. Zależało nam też na względnie nowych „twarzach” :)

   15 styczeń, 2016 o 18:33
  • Odpowiedz Anna

   dobrze mówisz :)

   18 styczeń, 2016 o 15:08
 • Odpowiedz Piotr

  Ja szukając fotografa wpadłem na Anię i Kamila (szyszka.com.pl)

  15 styczeń, 2016 o 10:13
 • Odpowiedz Michał

  Dużo komentarzy na stronie i dużo propozycji. Wydaje się, że lista może nie mieć końca. Może jakimś wyjściem byłoby zrobienie list fotografów według województw albo chociaż rejonów Polski, np: południowy-zachód.
  Nawet jeśli spodoba mi się któryś z fotografów (tak, w tym roku jestem również Panem Młodym), to koszt dojazdu np.: Rzeszowa do Wrocławia wraz z noclegiem może być zbyt wysoki i temat upadnie.
  W wolnej chwili zapraszam również do siebie na stronę.
  Pozdrawiam
  Michał Szczepański – Fotograf ślubny

  14 styczeń, 2016 o 21:35
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Michał, nie masz dla nas litości. :) Ta lista to nasz pot, krew i łzy. Nie jest łatwo zebrać wszystkich fotografów i ocenić, którzy powinni znaleźć się na liście najlepszych fotografów ślubnych według Sweet Wedding. Robienie czegoś takiego dla każdego województwa byłoby pracą najcięższą z możliwych. Pomysł bardzo dobry i zgadzamy się z Twoim uzasadnieniem, ale zwyczajnie poddajemy się. Nie damy rady tego zrobić.

   14 styczeń, 2016 o 22:04
 • Odpowiedz Sweet Wedding

  Beniamin – grunt, że się odezwałeś bo ja nie znałam wcześniej Twoich prac. A są świetne! / Kasia :)

  14 styczeń, 2016 o 20:04
 • Odpowiedz Emilia

  Do tej świetnej listy dodałabym pracę Pawła Przeździaka. Pełne naturalności i dobrego smaku fotografię. Magia, której szukamy na zdjęciach tkwi w umiejętności złapania chwili. Paweł jak nikt inny potrafi zatrzymać to czego zazwyczaj nie widać. Ja się nie zawiodłam!

  13 styczeń, 2016 o 18:28
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Emilia! Wielkie dzięki za polecenie Pawła – nie znałam go do tej pory!

   13 styczeń, 2016 o 18:44
 • Odpowiedz Bartek Płuska

  Bardzo dziękuję za przemiłe słowa i umieszczenie w zacnym gronie! ;-) pozdrowienia

  13 styczeń, 2016 o 13:47
 • Odpowiedz Karolina

  Polecam Szpyrki Pracownia Twórcza https://www.facebook.com/Szpyrki/ Bardzo ciekawa i pozytywna para fotografów z mnóstwem pomysłów ;)

  13 styczeń, 2016 o 11:47
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Faktycznie wyglądają na bardzo pozytywnych :D Dziękujemy za namiary!

   13 styczeń, 2016 o 18:44
 • Odpowiedz Karolina

  Zapraszamy i do nas :) Nie szufladkujemy się ani pod stylami ani filtrami. Może i nam uda się dołączyć do zacnego grona. Pozdrawiamy serdecznie! http://www.pgdstudio.pl

  13 styczeń, 2016 o 11:29
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Hej, hej! Fajnie, że się odezwaliście :) Lista jest już co prawda zamknięta, ale i tak dzięki za głos!

   13 styczeń, 2016 o 18:45
 • Odpowiedz Ania

  A Bartek Jastal?

  12 styczeń, 2016 o 21:12
 • Odpowiedz kasik_a

  Piękne zestawienie! Duzo inspiracji:) dziekuje

  12 styczeń, 2016 o 20:41
 • Odpowiedz Piotr

  Z przyjemnoscia moge zarekomendowac nieobecna tego zestawienia a mianowicie Mariole Zoladz. Mialem wielka przyjemnosc wspolpracowac z ta niezwykle skromna i czarujaca postacia.

  http://www.mariolazoladz.com

  Piotr

  12 styczeń, 2016 o 19:36
 • Odpowiedz MalaMi

  Polecam Macieja Dworzańskiego, ma bardzo fajne, nastrojowe zdjęcia :) niektóre b&w – wręcz poezja!

  12 styczeń, 2016 o 14:52
 • Odpowiedz Aleksandra

  Cudne prace! sporo pracy przede mną ale mam nadzieję, że uda mi się dołączyć do tak zacnego grona przy kolejnym rocznym zestawieniu. Pozdrawiam serdecznie :)

  12 styczeń, 2016 o 00:07
 • Odpowiedz Sweet Wedding

  Bardzo dziękujemy za takie fajne polecenie!

  11 styczeń, 2016 o 23:50
 • Odpowiedz Sylwia

  Widzę, że brakuje też Aga Wilk Photography. Agnieszka robiła zdjęcia na moim ślubie, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić jej prace :)

  11 styczeń, 2016 o 18:30
 • Odpowiedz Anastazja

  Piękna lista :)

  Gdzie się jednak podziali Dominika i Piotr Kobylscy ze Śląska? ;)

  Dominika robi najpiękniejsze zdjęcia z przygotowań <3

  11 styczeń, 2016 o 18:11
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Hej Anastazja :) Nie znałyśmy ich nawet! Fajnie,że wspomniałaś-na pewno do nich zajrzymy.

   11 styczeń, 2016 o 19:32
 • Odpowiedz Krzysiek

  Fajna lista ale trochę wstyd, że nie ma na niej fotografów, którzy już wiele lat robią foty wygrywające konkursy, np. White Smoke Studio. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ich nie znaliście…

  11 styczeń, 2016 o 15:29
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Hej!Pewnie,że ich znamy. Robiąc listę szukałyśmy osób,które pasują stylem do naszego bloga i podejścia do ślubów. To,że ktoś wygrywa konkursy,a tu go nie ma to nie znaczy przecież,że oceniamy jej czy jego fotografie negatywnie. Spokojnie :)

   11 styczeń, 2016 o 16:26
 • Odpowiedz Sebastian

  Nowa, odświeżona marka foto video z dużym potencjałem https://www.facebook.com/lovestoryweddingpl

  11 styczeń, 2016 o 15:22
 • Odpowiedz Sweet Wedding

  Klaudia, dziękujemy za Twój głos i pomysł :)

  11 styczeń, 2016 o 13:20
 • Odpowiedz Joanna

  Z pewnością brakuje tutaj jeszcze dwóch par fotografów – oni kochają to co robią :)
  zrobzdjecie.com (a jaką mają fotobudkę) i slubne.kryjak.pl

  11 styczeń, 2016 o 13:16
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Chyba każdy fotograf ślubny kocha to co robi :) Ale to super, że piszesz i dajesz nam namiary na kolejne dwie fajne firmy :)

   11 styczeń, 2016 o 13:21
 • Odpowiedz Monika

  Jest mi niezmiernie miło i bardzo dziękuję za wyróżnienie. Cieszę się, że spodobały się Państwu moje zdjęcia. Pozdrowienia dla całego Sweet Wedding! Monika zielonakropka.pl

  11 styczeń, 2016 o 13:07
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Monika, Ty należysz do naszych odkryć redakcyjnych :) Cieszymy się, że do Ciebie dotarłyśmy w otchłani Internetu :)

   11 styczeń, 2016 o 13:12
 • Odpowiedz Anna

  Niesamowite zestawienie, fantastyczni artyści, przeglądam strony z zachwytem! <3
  Może i mi z następnym sezonem uda się wskoczyć na Waszą listę :)
  Pozdrawiam! :)

  11 styczeń, 2016 o 12:46
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Dziękujemy za miłe słowa :) I cieszymy się, że znowu mamy okazję poznać zdolnego fotografa ślubnego! Super, że się odezwałaś! :)

   11 styczeń, 2016 o 13:13
 • Odpowiedz Klaudia

  Świetna lista chociaż niektórych bym usunęła a dodała bym Rafała Kalabiskiego http://www.rafalkalabinski.pl i Sawińskich http://www.foto-sawinscy.pl są lepsi od niektórych przedstawionych :P

  11 styczeń, 2016 o 12:42
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Hej Klaudia! Dziękujemy za Twoją opinię. Na pewno zaraz zerkniemy na Twoje propozycje, ciągle poznajemy nowych (dla nas) zdolnych w branży :)

   11 styczeń, 2016 o 13:14
  • Odpowiedz Maddie

   Serio, to są ci najlepsi?
   1. Kadr od czapy, lampa i coś leżącego na podłodze wprowadza bałagan, brzydko wyeksponowany paluch u nogi, wygląda to nieelegancko.
   3. Nie wiem co ma na celu zakrywanie twarzy pań kwiatkami, nie jest ani ładnie, ani ciekawie, ani i tajemniczo, zwyczajnie bez sensu. Brzydko ustawione panie, jakby koślawo, powinny ładnie prezentować nogi,jeżeli w ogóle musimy już je oglądać.
   6. Złe wyeksponowanie nosa, ust pani i czoła pana. Zamiast emocji widzimy części ciała.
   9. Garb pani na pierwszym planie, do tego pada za mocno światło na plecy, przez co garb wyeksponowany jeszcze bardziej.
   10. Kicz do potęgi.
   14. Kosmyk włosów na twarzy pani powoduje efekt szczerbatych zębów. Włosy mocno nastroszone.
   15. Bardzo fajne zdjęcie, tylko pan prześwietlony
   22. Fontanna zajmuje za duży obszar zdjęcia (czy inny zbiornik wodny, nie wiadomo w sumie co to jest).
   27. Wręcz groteskowe, pani wygląda okropnie.
   30, Co to za rozmyta dziura zajmująca prawie cały obszar zdjęcia..
   38. Zdjęcie pod słońce, jakaś dziwna moda.
   39. Miny dzieci bezcenne.
   58. Pani za bardzo schowana, ukrywa ciekawy uśmiech, w przeciwieństwie do pana, który nie wnosi emocji do zdjęcia. Wygląda to bardziej na reklamę garnituru.
   62. Znowu pod słońce..padła światłość na przyrodzenie pana:D
   67. Ktoś mocno polecał w artyzm, postawa państwa młodych do tego wygląda komicznie
   82. Kto jest gwiazdą tego zdjęcia..chyba ta młoda dziewczyna w jasnej kurtce.
   98. Pani powinna zmienić ortodontę, bo zęby wyglądają groteskowo.

   19 maj, 2019 o 19:55
   • Odpowiedz Sweet Wedding

    Szalenie miło robi się kiedy ktoś spędza tyle czasu na stronie :D

    28 maj, 2019 o 20:34
 • Odpowiedz Cykady.com

  Inspirujące zestawienie, kilka firm/fotografów nam brakuje, ale za to jest ogromna ilość nowych, nam jeszcze nie znanych, tak więc jest czym się inspirować. No i może w przyszłym roku nasz duet fotograficzny http://www.cykady.com też się znajdzie w zestawieniu :) Pozdrawiamy!

  11 styczeń, 2016 o 12:40
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Lista jest taka… nasza i subiektywna to nie ranking :) Jednym z celów było znalezienie nowych nazwisk (dużo i dla nas jest nowych!) także cel osiągnięty chyba :) Poza tym poznajemy tu dzięki komentarzom całą masę innych znowu nowych (dla nas) firm! W tym cykady! Ekstra :)

   11 styczeń, 2016 o 13:15
 • Odpowiedz Martyna

  Warto zainteresować się pracami Krzysztof Bezubik Photography Polecam! http://www.krzysztofbezubik.pl

  11 styczeń, 2016 o 12:28
 • Odpowiedz Marta

  Eelfiki też Wam chyba uciekły ;)

  11 styczeń, 2016 o 11:55
 • Odpowiedz Małgorzata

  Kamila Gołębiowska – viabirdie.com

  11 styczeń, 2016 o 11:48
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Gosiu – super, że piszesz! dziękujemy za pomysł :)

   11 styczeń, 2016 o 13:19
   • Odpowiedz Kamila

    Gosiu <3 ciepło na sercu znaleźć się wśród propozycji! bardzobardzo dziękuje i ściskam mocno!

    11 styczeń, 2016 o 15:17
 • Odpowiedz Sylwia

  Brak Artisticzoom

  11 styczeń, 2016 o 11:18
 • Odpowiedz Studio Słoń

  Wow! Ale kawałek roboty stworzyć taką fajną listę! Brakuje jak na mnie jeszcze niektórych firm, ale mnóstwa z przedstawionych również nie znaliśmy. No i oczywiście mamy nadzieję, że w kolejnej liście być może znajdzie się miejsce i na nas ;)

  11 styczeń, 2016 o 10:55
 • Odpowiedz Natalia

  Według mnie brakuje jeszcze Wisienka na Torcie Wedding Photography. Uwielbiam ich zdjęcia, widac ze robia to z pasja! :)

  11 styczeń, 2016 o 10:49
 • Odpowiedz Ania

  Ze ślubami wystartowałam „na poważniej” właśnie od tego, 2015 roku :) Zapraszam http://mioduszewska.pl/blog/kategoria/slub/

  11 styczeń, 2016 o 10:47
 • Odpowiedz Anna

  A Studio Słoń??

  11 styczeń, 2016 o 10:44
 • Odpowiedz Magdalena

  Super fajne zestawienie choć mnie osobiście brakuje tutaj pana Darka http://www.fotoszubi.pl
  To człowiek z olbrzymim potencjałem, niesamowitym materiałem w portfolio i całym arsenałem pomysłów. Sami korzystaliśmy przy okazji sesji jaką nam wykonywał, sesji zagranicznej. Proponuję poznać go i jego prace, myślę że zasługuje na uznanie choć sądzę, że zdjęcia same za siebie powiedzą o nim więcej.
  My już po, zestawienie fajne choć my ponownie i tak wybrali byśmy Pana Darka!

  11 styczeń, 2016 o 10:17
 • Odpowiedz Przemysław Borys

  jestem zaskoczony, bardzo, bardzo, bardzo.
  Jest mi niezmiernie miło, że mogłem się tutaj pojawić.
  Dziękuję z całego serca <3 <3 <3

  11 styczeń, 2016 o 09:34
 • Odpowiedz Maciej

  Proponuje dokładkę ;) StudioRoszak – Ja się zachwycam i polecam ;)

  11 styczeń, 2016 o 07:12
 • Odpowiedz Maciej

  A gdzie http://www.studioroszak.com ???
  Mają niepowtarzalne zdjęcia…Polecam ich w 100%

  11 styczeń, 2016 o 06:06
 • Odpowiedz Leszek

  Moje typy to http://www.piqsell.pl i Very Lucky Star zabrakło Fotografia Ewelina Gierszewska i Marek Koprowski :)

  11 styczeń, 2016 o 00:00
 • Odpowiedz Małgosia

  jeszcze Ania Kondraciuk !

  10 styczeń, 2016 o 23:55
 • Odpowiedz Natalia

  Świetne zestawienie. ? zerknijcie na sensualstudio.pl. Naprawdę godni polecenia. Buziaki ?

  10 styczeń, 2016 o 23:08
 • Odpowiedz Michelle

  Bajkowe Śluby! Będę ich polecać wszystkim już do końca życia. ;-)

  10 styczeń, 2016 o 22:40
 • Odpowiedz Niepoprawna Panna Młoda

  Aby zostało na wieki dodaję, że lista świetna, ale mi brakuje tu:
  LMfoto
  Pink Clouds
  :)

  10 styczeń, 2016 o 22:30
 • Odpowiedz panna młoda

  a jeszcze Sławomir Kowalski z Torunia chwyta ciekawe kadry ślubne :) http://www.sk-foto.pl/

  10 styczeń, 2016 o 22:03
 • Odpowiedz Paweł

  Bardzo ciekawa i inspirująca lista

  10 styczeń, 2016 o 21:01
 • Odpowiedz Karola

  Nasz wyjątkowy dzień uchwycila na cudownych zdjęciach Marcela ze Szwarcfotografia:)

  10 styczeń, 2016 o 20:54
 • Odpowiedz Kasia

  Zdecydowanie zabrakło: Edyta Kieliańska – Studio EK :)

  10 styczeń, 2016 o 20:52
 • Odpowiedz Łapacze Wspomnień

  Dziękujemy ;-) jest MOC ;-)

  10 styczeń, 2016 o 20:46
 • Odpowiedz Kaja

  Wspaniałe zestawienie! W tym roku sama mam zacząć z fotografią ślubną na poważnie i właśnie do podobnego stylu, jak tu zebraliście dążę. Przyznaję, że kilku osób nie znałam, czas nadrobić!

  Zobaczcie jeszcze Pastelove Kadry, też piękne zdjęcia.

  10 styczeń, 2016 o 20:33
 • Odpowiedz Voyteck

  super selekcja, sami najlepsi!

  10 styczeń, 2016 o 20:32
 • Odpowiedz Joanna

  A co powiecie o tych niestandardowych zdjęciach?:) http://owsiakphoto.pl/

  10 styczeń, 2016 o 20:32
 • Odpowiedz White Fox Photo

  ale super zestawienie! większość z nami i uwielbiamy. duża dawka inspiracji :)

  może w kolejnym roku i my zapracujemy na miejsce w takim cudnym gronie ;)

  10 styczeń, 2016 o 20:08
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Mamy nadzieję, że się nie obrazicie jak przyznamy, że nie słyszeliśmy dotąd o białych lisach :) <3 Ale super, że piszecie! Dzięki temu znamy o jedną więcej z inspirujących fotografujących par :)

   10 styczeń, 2016 o 20:15
  • Odpowiedz Michał

   Krzysiek Tkacz jest, ale Adam Trzcionki i Sebastiana Małachowskiego brak… czołówka Polskiego Reportażu Ślubnego, a… brak.

   10 styczeń, 2016 o 22:03
 • Odpowiedz Piotr

  Brak Adama Trzcionki? Tkacza? Tak dlatego, że nie polubili jeszcze Waszego fanpage’a?

  10 styczeń, 2016 o 19:59
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Piotrze, polecamy przejrzeć listę raz jeszcze :)

   10 styczeń, 2016 o 20:16
  • Odpowiedz Kamila

   Polecam bardzo: Marcin Chruściel fotochrusciel.pl

   10 styczeń, 2016 o 22:24
  • Odpowiedz Artur

   dobry trafny komentarz Piotrze.

   11 styczeń, 2016 o 09:56
 • Odpowiedz Kamila

  Mnie urzekają zdjęcia Grzegorza Krykwińskiego, polecam :)

  10 styczeń, 2016 o 19:52
 • Odpowiedz Magda

  zabrakło Sylwi Kołodziejczyk (www.sylwiakolodziejczyk.pl) a nie powinno bo zdjęcia cudne i jedyne w swoim rodzaju! :-)

  10 styczeń, 2016 o 19:49
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Magda – dziękujemy za komentarz i polecenie Sylwii – i znowu odkrywamy kogoś nowego (dla nas) :-)

   10 styczeń, 2016 o 20:17
 • Odpowiedz Justmarried

  Jak miło <3

  10 styczeń, 2016 o 18:41
 • Odpowiedz Patrycja

  Jakub Dziedzic fotografia ❤

  10 styczeń, 2016 o 18:27
 • Odpowiedz Mała

  Polecam obejrzeć prace Macieja Knapy :-) ja się zachwycam!

  10 styczeń, 2016 o 18:11
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Nie znałyśmy – sprawdzimy! Dzięki za głos w tej sprawie :)

   10 styczeń, 2016 o 20:20
 • Odpowiedz Ola

  Chyba zapomnieliście o InLoveWeTrust ;)

  10 styczeń, 2016 o 16:16
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Ola! Nie mogliśmy o nich zapomnieć, bo ich nie znaliśmy! Jak fajnie – dziękujemy za polecenie. Dzięki Tobie znamy kolejną ciekawą markę w tej branży :)

   10 styczeń, 2016 o 16:33
 • Odpowiedz PhotoDuet

  Dziękujemy za docenienie naszych zdjęć! Bardzo nam miło :)

  10 styczeń, 2016 o 15:58
 • Zostaw odpowiedź