Obserwuj:

MOONS Varsovie – suknie ślubne

Drogie Czytelniczki! Mam ogromną przyjemność przedstawić dziś nową polską markę na rynku MOONS Varsovie – suknie ślubne. Ja jestem zachwycona. Nie tylko całą kolekcją, ale też scenerią w jakiej została wykonana. Najbardziej lubię suknie w akcji, a nie tylko statyczne zdjęcia modelek. Jestem ciekawa Waszych opinii.

MOONS varsovie kolekcja 2015

Moons Varsovie – Suknie ślubne

MOONS serdecznie zaprasza wszystkie przyszłe Panny Młode do pracowni, która znajduje się w Warszawie, w Miasteczku Wilanów. Klientki umawiane są indywidualnie. Wystarczy napisać do salonu lub zadzwonić – zostaniecie wtedy umówione na konkretny dzień i godzinę. Jak mówią same projektantki „…każdej Pani poświęcamy dużo czasu, rozmawiamy, doradzamy, pijemy razem herbatę, chcemy Klientkę jak najlepiej poznać :)”.

MOONS varsovie kolekcja 2015 (1)

MOONS varsovie kolekcja 2015 (3)

MOONS varsovie kolekcja 2015 (4)

MOONS varsovie kolekcja 2015 (5)

MOONS varsovie kolekcja 2015 (6)

MOONS varsovie kolekcja 2015 (7)

MOONS varsovie kolekcja 2015 (10)

Suknie ślubne MOONS to autorska przestrzeń na niebanalne podejście do estetyki ślubnej w której romantyzm przeplata się z prostotą oraz szacunkiem do wysokiej jakości tkanin. Duet projektantek nie ukrywa jednak, że filozofia marki kształtowała się także w oparach protestu przeciw utartemu myśleniu o modzie ślubnej. Tworząc własną interpretację uwodzicielskiego minimalizmu MOONS na nowo odkrywa naturalne jedwabie, włoskie koronki, a co za tym idzie, kobiecą subtelność oraz delikatność.

Moons – suknie tylko dla Panien Młodych?

Swoją estetykę proponuje nie tylko przyszłym pannom młodym ale także ich świadkowym, druhnom, kobietom celebrującym ważne wydarzenia. Nie istotne czy ślub planowany jest w kościele, w urzędzie czy na plaży; wszystkie modele sukni i sukienek zostały zaprojektowane tak by wyglądały zmysłowo nie tylko w zestawieniu z wymarzonymi szpilkami ale również z bosymi stopami. Dopełnieniem każdej sukni są minimalistyczne akcesoria oraz torebki MOONS.
Duet przygotował także prześliczną i bardzo subtelną linię na najmłodszych – MOONS Petites. Jak Wam się podoba?

MOONS varsovie kolekcja 2015 (9)

*MOONS ss2015 collection*

MOONS varsovie kolekcja 2015 (2)


Photo: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik
Model: Karina Taranowicz / Rebel Models
Make-up: Magda Szulc MakeUp & Beauty
Hair: Emil Zed / Van Dorsen Talents
Styling: Maria Folta-Szopińska & Magda Socha-Włodarska / Moons Varsovie
Production: Moons Varsovie

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź