Obserwuj:

Joanna Niemiec Atelier • kolekcja 2019

Kreacje ślubne potrafią zachwycić nawet tych, którzy nie planują jeszcze ślubu lub obrączkę noszą już od wielu lat. Dotyczy to, oczywiście, wyłącznie kreacji dopracowanych, niezwykłych i jedynych w swoim rodzaju, a za takie można uznać autorskie propozycje Joanny Niemiec, która prowadzi swoje Atelier w Gorlicach. Jeśli bliska jest Wam estetyka boho, etno i moda w stylu lat dwudziestych, to z pewnością zauroczycie się poniższą galerią, do której przejrzenia namawiam i zachęcam, bo warto.

Choć Atelier Joanny Niemiec mieści się w Gorlicach, to mieszkanki Krakowa i okolic ucieszy fakt, że przy ulicy Dietla mieści się Showroom z kreacjami ślubnymi prosto z gorlickiej pracowni.

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z niebanalną modą ślubną. Sama projektantka wspomina o inspirowaniu się estetyką boho oraz etno. Spostrzegawcze oko dostrzeże tu również szczyptę nawiązań do kreacji z lat dwudziestych oraz do wielu innych trendów, jakie kształtowały modę na przestrzeni wieków. Co ważne, nie znajdziemy tu kopiowanych trendów, a jedynie subtelne aluzje do klimatu dawnych lat, do natury czy też estetyki folk.

Suknie z pracowni Joanny Niemiec to lekkie, zwiewne i eteryczne propozycje, które powinny przypaść do gustu osobom romantycznym, sentymentalnym i szukającym sukni, która połączy w sobie wytworność i elegancję, a jednocześnie zachowa dziewczęcą i naturalną świeżość, lekkość i powab.

Kolekcja, którą prezentujemy w tej galerii, to propozycje na 2019 rok. Można wśród nich znaleźć suknie o przeróżnych fasonach – praktycznie dla każdej sylwetki. Brak ciasnych i bardzo dopasowanych krojów sprawia, że są to kreacje, w których Panny Młode poczują się komfortowo i pięknie. To suknie, które zapierają dech otoczeniu, a nie osobom, które je noszą. ;)

Subtelne suknie w stylu boho i etno nie mogłyby obejść się bez bogactwa koronek, tasiemek i równie kobiecych detali.

Kreacje ślubne z Atelier Joanny Niemiec ujmują swoim czarem i elegancją. Są eteryczne i zmysłowe. Pięknie podkreślają sylwetkę, ale też nie wymagają, by była absolutnie perfekcyjna, gdyż są to sukienki tworzone dla realnych osób, które doskonale leżą nie tylko na manekinach.

Kreacjom z tej kolekcji zdecydowanie nie można odmówić romantyzmu, eteryczności i subtelności.


To już wszystkie propozycje z Atelier Joanny Niemiec. Jak Wam się spodobały?

„Ophelia” 2019 by Joanna Niemiec – www.joannaniemiec.com

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź