Obserwuj:

Piękne inspiracje ślubne (zdjęcia z prawdziwych wesel)

fajne pomysły na zastawe ślubną prezenty dla gości weselnych

Wyobraźcie sobie swój ślub w lesie… Pięknie prawda? Nic nie jest niemożliwe, jeśli tylko starczy Wam zapału przy organizacji. Przyjęcie weselne wśród drzew to także świetny pomysł. Dzisiejsze inspiracje leśne na pewno pomogą Wam przy okazji dekorowania uroczystości. To jak? Kto chce wziąć ślub w lesie?

Słyszeliśmy już o różnych ślubach w Polsce, a może ktoś miał właśnie taki wśród mchu i paproci? Nasz blog ślubny tylko czeka na Wasze zdjęcia!

motyw ślubu i wesela las naturatorty inspirowane naturąstylizacje wesele dekoracjeślubne zaproszenia papeteria motyw lasuślub w lesie zdjęciainspiracje dekoracje stołu natura ekosesja w lesie inspiracjekrzesłą drewniane na ceremonię w plenerzeleśmy motyw przewodni ślubuwesele ekosave the date natura las szyszkirustykalne wesele w plenerzebutonierki wesele nietypowe leśnerustykalne weseeplenerowe weselepiknikowe weselemotyw przewodni ślubu natura laszastawa rustykalna do stołu ślub weselewinietki naturalnelas dekoracje stołu saliinspiracje na wesele motyw lasufajne pomysły na zastawe ślubną prezenty dla gości weselnychślub w lesiedruhny sukienki bukiety zielone leśny motywdekoracje wesele w ogrodzie w lesiedekoracje wesele przewodni temat leasdekoracje wesele przewodni temat leasbutonierki wesele nietypowe leśnesesja zdjęciowa w górach w lesie

źródło: greenweddingshoes.com, onewed.com, polkadotbride.com, woodsyweddings.com, ruffledblog.com

Inspiracje ślubne – dekoracje

Jesień to idealna pora roku na ślub. Oczywiście pod warunkiem, że będzie to piękna i słoneczna jesień :) Kolorystyka utrzymana w brązie, pomarańczy czy żółci można z powodzeniem przełamać różem i czerwienią. Dzięki temu nastrój będzie ciepły, a nie smutny.

Słodkie stoły jak również inne dekoracje sali weselnej mogę być przyozdobione paprociami – genialny pomysł na oryginalny wystrój jesiennego przyjęcia weselnego. Ostatnio niezbyt często wykorzystuje się do dekoracji świece, a jest to piękny element zwłaszcza podczas chłodniejszych dni.

bukiet dla panny młodej jesieniąjesienne bukiety panny młodejpan młody stylizacja jesieniąbutonierka dla pana młodego jesienią ślubślub jesienią dekoracjejesienne inspiracje na ślub i dekoracje sali i stołówsłodki stół na ślub jesieniąjesienny ślub dekoracjejesień ślub słodki stółpanna młoda stylizacja jesiennawesele jesienią

DEKORACJA SALI ŚLUB JESIENIĄSALA WESELNA DEKORACJE STOŁÓW JESIENIĄ

kwiaty na ślub jesienią

rustykalne dekoracje na jessienny slub

butonierka dla pana młodego szyszki

świece dekoracje ślub jesienią

rustykalne wesele jesienią

atelierchristine.com,blog.stephaniecristalli.com,greylikesweddings.com,ilovefarmweddings.com,rusticweddingchic.com

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź