Obserwuj:

Plenerowe wesele – Folwark Białych Bocianów

Symbolika weselna sama w sobie jest bardzo rozbudowana, ale czasami do gry wkraczają dodatkowe elementy, które tę mistyczną otoczkę ślubną czynią jeszcze bogatszą. Kasia i Bartek zdecydowali się właśnie na taką uroczystość – piękną i radosną, ale też pełną bogatej symboliki i detali, które uczyniły ją tak wyjątkową.

Bocian to jeden z ptaków, które w polskiej i słowiańskiej tradycji oraz kulturze cieszą się niezwykłą popularnością i trudno się temu dziwić. Bocian jest przecież najlepszym zwiastunem wiosny, symbolem płodności i odradzania się życia, a także wierności, gdyż ptaki te bardzo często tworzą pary na całe życie.
Nie bez powodu piszę właśnie o bocianach. Tak się składa, że miejscem weselnych uroczystości Kasi i Bartka był Folwark Białych Bocianów – miejsce niezwykle klimatyczne i ozdobione wizerunkami tych wyjątkowych ptaków.
Drugim z elementów, które mają bogatą symbolikę, a również pojawiły się u Kasi i Bartka, były łapacze snów. Cudownie dekoracyjne elementy zostały wykonane przez Kasię dla ozdoby, a być może też po to, by wyłapać złe sny przed tak wielkim wydarzeniem.
Zdaje się, że ostatnie przygotowania do ceremonii odbywały się w przyjemnej atmosferze i ze sporą dozą luzu, którego często brakuje w tak wyjątkowych okolicznościach.
Wspaniała kreacja, którą miała na sobie Kasia, to suknia z salonu Anna Kara.
Plenerowe wesela mają w sobie coś niezwykle luźnego. Choć są przygotowywane z ogromną pieczołowitością, to trudno nie dostrzec tej atmosfery swobody, którą wywołuje trawa pod stopami i błękit nieba ponad głową.
Za obiektywem stanął Adam Rygalik, którego wprawne oko dostrzega nie tylko kluczowe momenty, ale też ogrom detali i sytuacji, które warto uwiecznić.
Dopracowane detale tworzą znakomitą oprawę tego przyjęcia i wspaniale do siebie pasują.
Folwark Białych Bocianów to miejsce dysponujące naprawdę przyjemną przestrzenią wewnątrz i na zewnątrz, a to stwarza ogromne możliwości podczas weselnych przyjęć.
Szybka sesja w dniu ślubu? Koniecznie, a szczególnie wówczas, gdy okolica jest malownicza.
Niektórzy obawiają się, że zbyt duże lokale z wieloma pomieszczeniami, patio lub ogrodem sprawią, że goście rozpierzchną się, podzielą na grupki i trudno będzie nad wszystkim zapanować. Wszystko jest jednak kwestią organizacji, a możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu, poleżenia na hamaku lub pobiegania na boso po trawie to rzeczy nie do przecenienia.
Oglądanie zdjęć z wesela Kasi i Bartka to czysta przyjemność oraz okazja do poznania naprawdę pięknego miejsca pod Radziejowicami, jakim jest Folwark Białych Bocianów. A jak Wam się podobało?

A tu lista osób i rzeczy, dzięki którym ten dzień wyglądał tak ładnie:

Ceremonia i przyjęcie: Folwark Białych Bocianów
http://www.folwarkbb.comMake-Up: Cecil pkaluzaArt
https://www.facebook.com/Pkaluza-Make-up-Artist-347642965380640/Suknia: ANNA KARA
http://www.annakara.com/Garnitur: NORMAN
http://www.normansuits.pl/Biżuteria: White Jasmine
http://www.whitejasmine.pl/Drewniane dodatki: Od Deski / Ślub w dechę
https://www.etsy.com/shop/oddeski
http://slubwdeche.pl/

Pracownia florystyczna: Cuda Kwiatki
http://www.cudakwiatki.pl/

Tort: Torty Pana Roberta
https://www.facebook.com/tortypanaroberta/

Oprawa muzyczna: Forest Events
http://www.forestevents.pl/

Saksofon: Łukasz Ludwicki
https://www.facebook.com/LudwickiLukasz/

Zdjęcia: Adam Rygalik
www.adamrygalik.com

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz GdzieWesele

    Super zdjęcia i niesamowity klimatk.

    5 listopad, 2019 o 10:36
  • Zostaw odpowiedź