Obserwuj:

Bez spiny! Wyluzuj się na weselu jak Ala i Kuba!

Jak ja się cieszę kiedy mogę pokazać na blogu przyjęcia weselne, które odbywają się w takiej swobodnej atmosferze. Ala i Kuba na miejsce swoich zaślubin i na zabawę wybrali kameralny  XVIII-wieczny dworek szlachecki niedaleko Warszawy. To miejsce położone blisko stolicy (ok. 40 km) a zarazem w otoczeniu pięknej przyrody. Powiedziałabym – wybór idealny. Ślub tej sympatycznej pary i ciekawe dekoracje staną się być może inspiracją dla Ciebie na to jak uatrakcyjnić plenerowe przyjęcie. Fotografem, na którego zdecydowała się Para Młoda, był Mateusz Kapala. Zdjęcia Mateusza śledzę już od jakiegoś czasu i za każdym razem urzekają mnie na nowo. Cieszę się, że właśnie dziś mogę pokazać na blogu reportaż z dnia ślubu Ali i Kuby opowiedziany kadrami Mateusza. Na jego fotografiach nie brakuje świetnie uchwyconych momentów, ciekawie pokazanych dekoracji a także emocji, które tego dnia są przecież najważniejsze.

W kwestii dekoracji moimi faworytami są parasolki zawieszone nad głowami gości a także drzewo ubrane w przepiękne koronki. Dość nieoczywiste rozwiązania, które idealnie pasują do całej uroczystości. Poza tym goście wyraźnie dobrze się bawili, do czego zachęcał ich zielony teren wokół dworku, a nawet basen! Korzystać z uroków takich miejsc można, jak widać, nawet na weselu. Przy oglądaniu zdjęć zwróć także uwagę na piękny wianek i bukiet Panny Młodej oraz delikatne dekoracje stołów. Całość prezentuje się urzekająco.

Wydzielona strefa relaksu na weselu pozwoli gościom odetchnąć i na spokojnie porozmawiać. To także dobry pretekst by stworzyć ciekawą aranżację, która pasuje do klimatu wesela. Niektóre obiekty weselne mają coś takiego już w pakiecie, więc nie pozostaje nic innego tylko korzystać.

Ogromnym plusem jest dla mnie brak pokrowców na krzesłach na ceremonii. Jeśli planujesz wesele i sala dysponuje pięknymi krzesłami – nie zakrywaj ich!

Krótka sesja w dniu ślubu to naprawdę wystarczający czas by uchwycić Wasze emocje, piękne stroje i nastrój tego dnia. Zobaczcie jak piękne portrety mogą powstać na przykład w krótkiej przerwie między ceremonią, a weselem.

Fotograf: Mateusz Kapala
Miejsce ślubu: Jaworowy Dwór
Florystka: More4u
Sukienka: projekt własny
Garnitur: VAN THORN

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

8 komentarzy

 • Odpowiedz More4u - Planowanie ślubu i wesela, dekoracje i aranżacje

  Zapraszam, pomogę w wyborze :) To czasami trudna decyzja <3

  10 kwiecień, 2017 o 16:52
 • Odpowiedz Mateusz Kapala

  <3

  7 kwiecień, 2017 o 14:04
 • Odpowiedz Stylove

  Plenerowe wesela są wyjątkowe …

  6 kwiecień, 2017 o 15:03
 • Odpowiedz Agata Przygodzka

  Cudnie :)

  6 kwiecień, 2017 o 14:18
 • Odpowiedz Kuba - Chill & Love

  Bez napinki dokładnie tak jak lubię :) Super materiał.

  6 kwiecień, 2017 o 10:33
 • Odpowiedz More4u - Planowanie ślubu i wesela, dekoracje i aranżacje

  Było cudownie, to fakt :) I jak z Krainy Czarów

  5 kwiecień, 2017 o 19:14
 • Zostaw odpowiedź