Obserwuj:
BLOG

Zimowa sesja w Arendel

Arendel to skrawek Norwegii, który skrywa się w lesie nieopodal Konina. To miejsce stworzone na bazie fascynacji skandynawskim stylem życia i norweską estetyką. Właśnie tam zrealizowana została sesja zdjęciowa Martyny i Piotrka. Za obiektywem stanął niezawodny Michał Orłowski. Zobaczcie sami!

Rzut oka na powyższe zdjęcia i już mam wrażenie, że przeniosłam się do Norwegii. To pewnie zasługa leśnych terenów, zwierząt, ale też skandynawskich domków, jakie w Arendel można wynająć. To miejsce bywa określane mianem norweskiej wioski, jeśli więc skandynawskie klimaty są Wam bliskie, ta sesja powinna przypaść Wam do gustu.

Głównymi bohaterami sesji są Martyna i Piotrek, a także ktoś trzeci, kto wówczas jeszcze nie do końca się ujawnił. ;)

Dobór strojów i akcesoriów zdecydowanie zasługuje na słowo pochwały – wszystko idealnie współgra z drewnianą architekturą domków i stodoły w tej norweskiej wiosce.

Okolica sprzyja także plenerowym wędrówkom, czego również nie mogło zabraknąć w tej galerii.

Kolejny punkt programu to piknik na ganku niebieskiej chatki i to koniecznie w zimowych, tematycznych sweterkach. Znakomite akcesoria i apetyczne łakocie tylko dopełniają ten sielski obrazek.

Czy patrząc na te kadry też widzicie już oczyma wyobraźni strome klify i falujące morze?

Decydując się na sesję plenerową w tak urokliwym miejscu, zdecydowanie warto poświęcić sporo czasu na uwiecznienie detali i otoczenia. W norweskiej wiosce ich zdecydowanie nie brakuje, bo zachwycająca jest zarówno sielska architektura, jak i zwierzęta, ale też subtelne detale i dekoracje.

Sesje ciążowe i rodzinne z założenia są ciepłe i przyjemne, a gdy jeszcze w grę wchodzą sweterki w norweskie wzory, miękkie bambosze i ogrom akcesoriów, efekt jest jeszcze lepszy.

Galeria Martyny i Piotrka naprawdę robi wrażenie. To zarówno zasługa świetnych fotografii, jak również wyjątkowego miejsca, rekwizytów, strojów no i oczywiście samych uczestników sesji, których emocje i radość są nad wyraz widoczne i najlepiej świadczą o tym, jak udana to była przygoda.


Fotograf: Michał Orłowski / Drewniane dodatki: Ślub w dechę / Kwiaty + butonierka: Ale Ładnie

 

 

 

Udostępnij:
Poprzedni post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź