Obserwuj:
INSPIRACJE

Zimowa Panna Młoda w miedzi

Na zakończenie zimy (bo już się kończy, prawda? Na Mazurach widziano już nawet bociany!) chciałam zaprosić Cię na piękną sesję w miedzianym kolorze. Spodoba Ci się na pewno, bo dzięki temu kolorowi przewodniemu jest naprawdę nietypowa. Jeśli nie wybrałaś jeszcze swoich kolorów na ślub może zainspiruje Cię właśnie miedź?!

Motywem przewodnim tej stylizowanej sesji ślubnej była zima oraz miedź. Co skłoniło fotografkę Agatę Majasow (znaną też jako marka Dobre Światło), aby połączyć te dwa światy? Jak sama opowiada zainspirowała ją natura, a dokładnie obraz uschniętych, brązowych, wręcz miedzianych, liści, które czasem pokrywa przepiękny, mieniący się śnieg.

Właśnie taki kontrast wykorzystała w tej sesji. Zobaczycie tu ślicznie dobrane połączenie złamanych bieli delikatnej koronkowej bluzki z mocną barwą długiej i prostej w swojej formie sukienki. Dopełnieniem całości jest subtelna, ręcznie kuta miedziana biżuteria oraz kwiaty pod postacią bukietów oraz wianków. Cała kreacja, łącznie z makijażem, opierał się na różnych odcieniach brązu, miedzi, bordo oraz koloru greenery.

Zdjęcia, które dziś możesz obejrzeć na blogu Sweet Wedding to połączenie przeciwności:

  • detal/przestrzeń,
  • szczęście/nostalgia,
  • śmiech/zamyślenie,
  • tradycyjna biel ślubna/miedziane akcenty.

Naturalne emocje Ani (modelki, która wcieliła się w rolę Panny Młodej) dopełniły całą tę ciekawą i lekko tajemniczą historię. Oszczędne kadry Ani to też pochwała minimalizmu. Nie ma tu zbędnych elementów, a zimowa biel jest pięknym oszczędnym tłem.

Niech ta sesja będzie inspiracją dla wszystkich Panien Młodych, które kierują się w życiu minimalizmem, ale jednocześnie chcą wyraźnie podkreślić swój charakter.

Zwróć uwagę na każdy detal stroju Panny Młodej. Pięknie dobrana góra i miedziana spódnica to dość nietypowe połączenie w stylizacji ślubnej. Ale jeśli tak jak Agata lubisz niedopowiedzenia, „nieoczywistości” i w duszy gra Ci nutka romantyzmu na pewno zachwycisz się pomysłem i kreacją, którą stworzyła ta zdolna ekipa współpracująca przy sesji.  

Realizacja sesji:

Kwiaty: Kwiatownia

Makijaż i włosy: Roma Szafarek

Organizacja: Agencja ślubna Infinite Love

Miejsce: Dworek Piławski

Biżuteria: Kuźnia Skarbów

Fotografia: Dobre Światło

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź