Obserwuj:
BLOG

Zaproszenia na ślub w stylu rustykalnym

Jeśli styl rustykalny jest bliski Twojemu sercu i przede wszystkim masz ochotę zaskoczyć swoich gości, prezentując im zupełnie nietypowe zaproszenia ślubne – mamy dla Ciebie prawdziwe małe dzieła sztuki. Zaproszenia to często jeden z najtrudniejszych wyborów, z którym przyjdzie Wam się zmierzyć już na początku planowania tak ważnego wydarzenia, jakim jest Wasz ślub. Warto więc zdecydować się na nieszablonowy i indywidualny wzór. Im ciekawsze i oryginalniejsze zaproszenia wręczycie swoim gościom – tym milej zostaną przyjęte i zapamiętane.

zaproszenia rustykalne zdjecie

Ręcznie malowane małe cudeńka zachwycą Was i z pewnością na długo pozostaną w pamięci wszystkich zaproszonych w ten sposób gości. Delikatne oraz staranne wykonanie, perfekcyjny dobór kolorów i wzorów, a także niepowtarzalność każdego powstałego w ten sposób zaproszenia, zapewnią wspaniały efekt! Namalowane akwarelami kwiatki wyglądają przepięknie! Idealnie odzwierciedlają ich rzeczywisty wygląd, kolor i kształt. Drobne zdobienia dopełniają całości, dzięki czemu zaproszenie uzyskuje bardzo indywidualny i wyjątkowy charakter. Akwarelowe zaproszenia ze sznurkiem, rustykalne zaproszenia z wykorzystaniem nietypowych materiałów takich jak korek i drewno – jest w czym wybierać!

zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym zaproszenia w rustykalnym stylu

A może sama zdecydujesz się na wykonanie takiego małego dzieła? Dzięki temu zyskałoby ono jeszcze większą – sentymentalną wartość. Jeśli tylko czujesz się na siłach i potrafisz pięknie malować – to zadanie jest wprost stworzone dla Ciebie. Jednak która Panna Młoda ma aż tyle czasu na przygotowanie zaproszeń na ślub. Pamiętaj, że z pewnością odnajdziesz wiele profesjonalnych firm, które przygotują takie zaproszenia na Wasz ślub i spersonalizują je pod kątem Waszej uroczystości.

drewniane zaproszenia ślubne zdjecie

Pomysł, który zachwycił nas wszystkich w redakcji to uwaga… DREWNIANE ZAPROSZENIA! Co powiecie na taką formę powiadomienia gości o ślubie? Do tego jeśli będą owinięte w płótno i spersonalizowane Waszymi inicjałami przy sznureczku oplatającym zaproszenie – coś pięknego i naprawdę oryginalnego :)

zaproszenia na ślub z drewna

Zdjęcia: Decorisus


Pozdrawiam!

Dagmara

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

5 komentarzy

 • Odpowiedz to

  Jeśli styl rustykalny to warto też rozejrzeć się za papierami ekologicznymi (np tworzonymi z migdałów a nawet ziemniaka! :) )

  5 października, 2017 o 14:22
 • Odpowiedz Monika W

  Są nawet zaproszenia drewniane z kolorem
  http://sklep-slubny.venarti.pl/129-zaproszenia-slubne-drewniane

  30 listopada, 2016 o 09:00
 • Odpowiedz LIDIA

  REWELACJA!!!! Czegoś właśnie takiego szukam na własny ślub!!!!….proszę o informację gdzie mogę takie zaproszenia kupić.
  Dziękuję i pozdrawiam

  2 czerwca, 2016 o 18:46
 • Zostaw odpowiedź