Obserwuj:

Zaciszne wesele pod Warszawą

Czy pod Warszawą może być tak cicho, przyjemnie i urokliwie? Okazuje się, że tak! Rzućcie okiem na podwarszawskie Zacisze Pomiechówek, do którego zaprasza nas fotograf Paweł Postaleniec, który uwiecznił magiczny ślub i wesele Magdaleny i Tomasza.

To zdjęcie jest cudowną zapowiedzią całej galerii. W roli głównej rzeka Wkra, która leniwie płynie nieopodal stolicy. To znamienne, że wystarczy odrobinę oddalić się od Warszawy, by znaleźć się w zupełnie innej, sielskiej i klimatycznej, rzeczywistości.

Nie można odmówić niesamowitego klimatu kadrom, które zaprezentował Paweł Postaleniec. To doskonałe ujęcia, które zdają się zatrzymywać chwile w czasie.

Przygotowania na luzie, a jednocześnie tak wzniosłe i dopracowane pod każdym względem.

Kadry ze ślubnych życzeń są zawsze wspaniałą pamiątką i czasami są jedynymi ujęciami, na których można zobaczyć większość gości. Czasami pomija się je przy komponowaniu albumu, bo rzadko kiedy bywają widowiskowe, ale przecież na nich liczą się ludzie i ich emocje.

Cudowne miejsce na wymarzone wesele, które wcale nie znajduje się aż tak daleko od stolicy.

Dekoracje i detale w świetny sposób nawiązują do bukietu Magdaleny.

Zielone otoczenie obiektu, w którym planuje się wesele to ogromny atut i szalenie dobre tło dla wielu klimatycznych ujęć. Choć restauracje w centrach miast również mają swoje dobre strony, to takie zaciszne miejsce z pięknym i naturalnym otoczeniem stwarza niezwykle wiele możliwości.

Elegancja, klasa, szyk i niesamowity klimat – tak można podsumować galerię Magdaleny i Tomasza. A jak Wam się podobała?


Fotograf: Paweł Postaleniec
Sala weselna: Zacisze Pomiechówek

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Kasia

  Zdjęcia naprawdę pięknie wyglądają muszę przyznać, uwielbiam wesela w takich miejscach, z dala od miejskiego zgiełku, zdecydowanie mają lepszy klimat, tylko może być czasami trudniej z dojazdem ale wydaje mi się że to nie jest jakiś wielki problem. Jeśli będę się żenić to też w takim miejscu , klimatycznym , świetna sprawa.

  22 czerwiec, 2018 o 09:11
 • Odpowiedz Paulina

  Piękne fotografie <3

  15 czerwiec, 2018 o 13:44
 • Zostaw odpowiedź