Obserwuj:

Wesele w Szklanej Stodole

Niektóre reportaże ślubne są prawdziwą skarbnicą inspiracji. Choć każda sesja i realizacja fotograficzna o tematyce ślubnej jest wyjątkowa i opowiada o innej miłosnej historii, to zdjęcia takie jak te poniżej ogląda się z ogromną przyjemnością. Zapraszam do odwiedzin w Szklanej Stodole i do podglądania pięknych, młodych i zakochanych w sobie bohaterów tego wyjątkowego wydarzenia.

Za obiektywem stanęła Agnieszka Małek, której nie umknął żaden ze szczegółów wartych uwiecznienia.

Dominująca biel i jasne kadry to coś, co wspaniale podkreśla doniosłe momenty przygotowań, ceremonii i zabawy weselnej.

Widać, jak wiele uwagi poświęcono temu, by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i by każdy detal idealnie pasował do pozostałych.

Choć najczęściej poszukujemy kreacji ślubnych i garniturów weselnych w wyspecjalizowanych salonach, to warto czasem zajrzeć do galerii handlowej. Garnitur Pana Młodego został kupiony w Zarze!

W tej galerii zobaczymy jeszcze dziesiątki uśmiechów Panny Młodej, które czarują i są tak wymowne. Od razu widać, że to był ważny dzień. :)

Uzupełnieniem pięknej i eleganckiej sukni jest dość oryginalny bukiet ślubny.

Pocałunek przed ołtarzem to iście filmowa scena, ale czułe przytulanie się to coś, co chyba jeszcze bardziej rozczula i podkreśla radość z tego, co właśnie się dzieje.

Przyjęcie weselne odbyło się w malowniczej i niezwykle efektownej Szklanej Stodole. To miejsce, które zapiera dech i stwarza ogromne pole do popisu przy aranżacji.

Otoczenie Szklanej Stodoły jest na tyle urokliwe, że bez problemu można wyrwać się na kilka minut, by zrealizować szybką sesję.

To miejsce czaruje wewnątrz i na zewnątrz. Wspaniała konstrukcja z ogromnymi przeszkleniami jest cały czas otwarta na otoczenie, zieleń i zachody słońca.

Ślub i wesele w obiektywie Agnieszki Małek czarują subtelnością i pięknem. To galeria pełna inspiracji, fajnych detali i jasnego światła, które jakoś tak, zupełnie naturalnie, świetnie podkreśla doniosłe chwile, jakie uwieczniono w tych kadrach. Szczególnie intrygującym miejscem jest sama Szklana Stodoła. Jeśli jesteście z okolic Lublina, to warto wziąć to miejsce pod uwagę przy poszukiwaniu lokalu na przyjęcie weselne.


Fotograf: Agnieszka Małek | www.agnieszkamalek.com

Fryzura: Salon Syrena | https://www.facebook.com/salonsyrenalublin/

Makijaż: Klaudia Komada | https://www.facebook.com/KlaudiaKomadaMAKEUP/

Suknia: Aleksandra Mirosław | https://www.aleksandramiroslaw.com/

Garnitur Pana Młodego: Zara

Miejsce wesela: Szklana Stodoła | http://szklanastodola.pl/

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Daria

    Naprawdę bardzo fajny foto reportaż. Miejsce na wesele jest naprawdę piękne i klimatyczne. Faktycznie dużo takich detali , które robią atmosferę , pozdrawiam:)

    21 sierpień, 2018 o 09:27
  • Zostaw odpowiedź