Obserwuj:

Wesele w Schronisku Smaków

Jeśli ślub i wesele potraktujemy jako życiowe rewolucje, to trudno o wybór lepszego miejsca na przyjęcie weselne niż restauracja pewnej Magdy G., która zasłynęła właśnie rewolucjami, choć nie na ślubnym, lecz na kuchennym polu. Przekonajcie się same, jak ciekawy i rewolucyjny był to ślub i jak klimatyczne mogą być podhalańskie okolice.

To był Maj. Być może nawet zielonym bzem pachniała wówczas Saska Kępa, jak w popularnej piosence, ale czystą miłością pachniała z całą pewnością podhalańska okolica. Ślub Eweliny i Michała odbył się w kościele św. Michała w Dębnie Podhalańskim.

A skoro już jesteśmy w klimacie starych piosenek, to zastanówmy się… czy te oczy mogą kłamać? ;)

 Żadne obrazy nie zapewnią takiego efektu, jak stare drewno z wyrazistym usłojeniem. Rustykalnie, aż miło!

Kościół św. Michała w Dębnie Podhalańskim robi niezwykłe wrażenie. Jest bardzo klimatyczny, pełen detali, na których można zawiesić oko i na wskroś rustykalny.

Nie chcecie stracić dwóch godzin z przyjęcia na wydłubywanie dmuchanego ryżu z włosów ani połamać paznokci podczas zbierania grosików? Spójrzcie na to! Rożki z cudownego, szarego kartonu, które wypełniono listkami, a wszystko po to, by obrzucić czymś Młodą Parę po ceremonii i nie narobić przy okazji szczególnego bałaganu.

Zieleń i biel i gotowe. Aż trudno uwierzyć, jak wspaniałe dekoracje kwiatowe można wyczarować z tak prostych komponentów.

 Zdjęć podobnych smakołyków będzie więcej – dlatego od razu uczciwie ostrzegam. :)

Przyjęcie weselne odbyło się w Schronisku Smaków Magdy Gessler. Nie mogło więc zabraknąć cudownych wnętrz o niezwykle klimatycznym wystroju oraz zdjęć takich pyszności, że trudno oderwać od nich wzrok.

Pan na zdjęciu poniżej to ciekawy Jegomość

Ta reportażowa historia ze ślubu i wesela Eweliny i Michała po prostu mnie urzekła. Jest klimatyczna, ciepła i pełna niezwykłych detali, a co ważniejsze emocji. Piękny ślub w zabytkowym kościele, uściski, tańce, radość. Tak powinien według mnie wyglądać ten idealny dzień ślubu. Do tego piękny wystrój, cudowne stroje i dekoracje to tylko dodaje uroczystości efektu na zdjęciach. A za tym właśnie efektem tej sesji stoją również fotografowie, a mianowicie Grzesiek i Ania z Gafotografia, którzy świetnie zatrzymali w kadrach ulotne emocje, drobiazgi i pozornie nieznaczące gesty, które zbudowały całą atmosferę tej sesji i tego wydarzenia.


Uroczystość zaślubin: Kościół św.Michała w Dębnie Podhalańskim

Przyjęcie : Schronisko Smaków Magdy Gessler, Bukowina Tatrzańska

DJ Jegomość

Fotografia: GAfotografia Grzesiek i Ania Schnotale – https://greganna.com/pl/

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź