Obserwuj:
BLOG

Eleganckie wesele w Łodzi na Pomorskiej 21

Dzisiejszy wpis zawiera wszystko to, co w ślubach kochamy najbardziej – nutkę romantyzmu, niebanalną elegancję i przepiękne zdjęcia reportażowe. To historia Ani i Olka, którzy z czarującymi uśmiechami wkroczyli na nową ścieżkę życia – we dwoje. Zapraszam do przejrzenia ich wyjątkowej sesji reportażowej. Jestem pewna, że znajdziecie w niej sporą dawkę inspiracji i ciekawych detali i może nawet podpatrzycie w niej coś dla siebie.

Ach, te detale! Chociaż myślałam, że szczytem ekstrawagancji są spinki do mankietów ze Star Wars, to Myszka Miki na rękawach Pana Młodego absolutnie mnie uwiodła. To właśnie takie drobiazgi decydują o bardzo indywidualnym charakterze ślubu i tak cudownie wyglądają na zdjęciach!

Przygotowania pełne radości – od razu widać, jak wyczekiwany to był dzień. Uśmiechy i promyki szczęścia cudownie uchwyciła w kadry Daria Gryga z firmy Twój Moment, która była odpowiedzialna za zdjęcia oraz film ze ślubu Ani i Olka. Na poszczególnych ujęciach nie brak zabawnych akcentów – jak choćby wycieranie pobrudzonych stóp Panny Młodej. To właśnie takie ujęcia dodają całej historii smaku i czynią całą sesję bardzo naturalną i prawdziwą.

W wyglądzie Młodej Pary wszystko musi być dopięte na ostatni guzik… albo zamek. :) Olek przywdział efektowny garnitur marki Hugo Boss. Cudowna suknia ślubna Ani to nabytek z salonu Madonna.  Ukoronowaniem jej stylizacji jest elegancka fryzura. Upięcie wygląda bardzo naturalnie i świeżo, a wyszło spod ręki utalentowanego fryzjera – Łukasza Jacha.

Piękna architektura kościoła i stare samochody idą w dobranej parze. Ceremonia ślubna odbyła się Rzymskokatolickiej Parafii pod wezwaniem św. Wojciecha w Łodzi.

Bukiet Ani czaruje delikatnością kolorów i klasycznym kształtem. Blady róż, biel i zieleń – trudno o lepsze zestawienie. Wszystkie dekoracje florystyczne wyszły spod ręki Urszuli Zacerkowny z Galerii Kwiatów.

Udaną imprezę można, czysto teoretycznie, wyprawić niemal wszędzie, ale tylko w miejscach z dobrą obsługą i fajnym wystrojem uzyskać można tak dobry efekt. Przyjęcie weselne Ani i Olka odbyło się w Domu Towarzystwa Kredytowego przy ulicy Pomorskiej 21 w Łodzi. Miejmy nadzieję, że przy okazji nikt z gości nie zdecydował się pod wpływem spożywanych procentów na zaciągnięcie… wysoko oprocentowanego kredytu. ;)

Tym, co widać już na pierwszy, a także na drugi i nawet na dziesiąty rzut oka, w sesji ślubnej Ani i Olka jest ich wielka radość oraz wyjątkowa klasa całego wydarzenia. Nic nie wydaje się tu być przypadkowe, czy niedopracowane. Piękne są nie tylko ich kreacje i fryzury, ale także uśmiechy i spojrzenia pełne miłości. Ta szczerość łapie za serce i zachęca do przesłania uśmiechu oraz serdecznych życzeń dla Nowożeńców!


Miejsce ślubu: Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Wojciecha w Łodzi

Miejsce ślubu: Dom Towarzystwa Kredytowego, ul. Pomorska 21 Łódź

Obsługa fotografia i film: TwojMoment.com

Suknia Panny Młodej: salon sukien ślubnych Madonna

Buty Panny Młodej: Dorothy Perkins

Biżuteria: Precios

Fryzura: Łukasz Jach

Bukiet, dekoracje florystyczne: Galeria Kwiatów Urszula Zacerkowna

Zaproszenia: ITD. Collection

DJ: Wodzirej Paweł Zakrzewski

Garnitur Pana Młodego: Hugo Boss

Buty Pana Młodego: Gino Rossi

Obsługa cateringowa: Silver Catering

Samochód: Standard 12/4 z 1935r

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

3 komentarze

 • Odpowiedz Łukasz Jach

  Ja Ja też dziękuję ♡

  15 maj, 2017 o 13:10
 • Odpowiedz TwojMoment.com

  Dziękuję z całego serca za docenienie tej bajkowej historii miłosnej Ani i Olka <3

  11 maj, 2017 o 07:28
 • Odpowiedz SweetWedding.pl

  Hair by Jach – super fryzura <3 Samochód klasa od Zabytkowy Samochód do Ślubu Kwiaty to dzieło Galeria Kwiatów Urszula Zacerkowna :)

  10 maj, 2017 o 20:07
 • Zostaw odpowiedź