Obserwuj:

Monika i Tomek • Półwysep Wądzyn

Dziś opowiadanie o tym ślubie zacznie ekipa fotograficzna i filmowa, która zrealizowała reportaż (czyli Low Light Productions): Monika i Tomek to jedna z tych par, z którymi rozumieliśmy się doskonale od samego początku, choć wiedzieliśmy, że sprostać ich wymaganiom nie będzie łatwo. Oboje esteci z doskonałym wyczuciem smaku. Naprawdę wiedzą, co dobrze wygląda do tego są zjawiskową parą. Monia sama prężnie działa w branży ślubnej, stworzyła gdańskie Atelier na piętrze, gdzie panny młode mogą przymierzyć i kupić najpiękniejsze suknie od najlepszych polskich projektantów, do tego tworzy piękne dekoracje oraz papeterię. Więc z jednej strony zadanie mieliśmy ułatwione, bo piękny entourage i piękna para pracę ułatwiają, zaś z drugiej strony musieliśmy sprostać zadaniu, by to wszystko zamknąć w równie pięknych kadrach fotograficznych i filmowych.

FILM:


Obsługa fotograficzna i filmowa par, które same działają w branży ślubnej faktycznie jest z jednej strony łatwiejsza, bo zazwyczaj są to osoby dobrze orientujące się we wszystkich ślubnych zagadnieniach, a z drugiej strony jest to duże wyzwanie, bo wraz ze wzrostem obycia w temacie rosną też oczekiwania. ;) Tym bardziej praca, jaką wykonało Low Light Productions, jest godna uwagi i podziwu. Sesja oraz nagranie wyszły piękne i romantyczne, ale zobaczcie sami…

Chyba nikt nie zadba o każdy detal tak świetnie, jak osoba, która sama działa w branży ślubnej i doskonale wie, jak takie drobiazgi wpływają na całokształt i jak wdzięcznymi są obiektami do fotografowania. ;)

Zazwyczaj nie oceniamy tu niczyich wyborów w kwestii estetyki i dodatków, ale w tym wypadku trzeba to powiedzieć – wszystkie drobiazgi i detale pasują do siebie perfekcyjnie i efekt jest zachwycający. :)

Drewniana mucha i spinki skradły moje serce. :)

Trudno o lepszy i bardziej konsekwentny zestaw. :)

Teraz już wiem, co zrobić ze stertą starych żarówek – genialna w swej prostocie dekoracja, a jaki efekt!

Kwiatom i dekoracjom, które można znaleźć w tej sesji, można by było poświęcić osobny wpis – jest ich tak wiele i są tak urocze. Zwróćcie uwagę, jak znakomicie wyglądają kompozycje liści, gałązek, kwiatów, a wszystko to w niedużych bukiecikach, które wydają się całkiem przypadkowe, naturalne i efektowne.

Bukiet Moniki nieprzypadkowo nawiązuje do pozostałych dekoracji kwiatowych ;)

Sesja reportażowa to prawdziwa sztuka, by umieć uchwycić właśnie takie momenty, jak te – radosne sytuacje, ekspresyjną mimikę i gesty.

Na uwagę zasługuje również niezwykle ciekawa kreacja Moniki, która powstała na bazie jej autorskiego pomysłu. Efekt jest niezwykle oryginalny i jedyny w swoim rodzaju :)

Czarno-białe zdjęcia to coś, czego nie sposób nie docenić. Wielobarwne kadry są piękne, ciekawe, intrygujące, ale to właśnie ten ukłon w stronę klasyki wydaje się najbardziej klimatyczny i elegancki.

I jeszcze trochę dekoracji :)

Szybkie zdjęcia plenerowe w trakcie przyjęcia są tym bardziej udane, im ciekawszą okolicę mamy do dyspozycji. W tym wypadku nie mogło być lepiej – Półwysep Wądzyn to miejsce, które wydaje się być stworzonym właśnie po to, by można było organizować tu przyjęcia i sesje zdjęciowe.

Nie tylko Monika postawiła na oryginalną kreację. Garnitur Tomka zdecydowanie wymyka się schematom i świetnie wyróżnia się na tle wszechobecnych garniturów utrzymanych w klasycznej czerni lub modnym granacie. Szeroka krata na szarym tle, do tego brązowe akcenty – oryginalnie, a jednocześnie stylowo.

Przeglądanie galerii Moniki i Tomka to prawdziwa przyjemność. Widać w niej wspaniale wykonaną pracę foto i wideo, które są dziełem Low Light Productions. Widać też dużo fajnych dodatków i dekoracji oraz jeszcze więcej fajnych emocji.


Zdjęcia i Film: Low Light Productions

Miejsce wesela: Półwysep Wądzyn

Oprawa muzyczna: Wodzireje Freak Frak

Suknia: własny projekt Panny Młodej

Biżuteria Panny Młodej: Decolove

Buty Panny Młodej: Venezia

Dekoracje, kwiaty, bukiet, butonierki, papeteria: Atelier na Piętrze

Mucha i spinki do mankietów: Marachic

Garnitur Pana Młodego: Vistula

Buty Pana Młodego: Próchnik

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

12 komentarzy

 • Odpowiedz Fotograf slubny - Łukasz Wąsik

  Klasa!

  21 marzec, 2021 o 14:26
 • Odpowiedz jużnielauk

  Bardzo fajnie zmontowane video ???

  8 luty, 2018 o 08:06
 • Odpowiedz Jacek Kawecki - Fotografia

  Film i zdjęcia mega. Low Light Productions, świetna robota! ;)

  7 luty, 2018 o 15:59
 • Odpowiedz Low Light Productions

  Dziękujemy za publikację :)

  5 luty, 2018 o 18:35
 • Odpowiedz Low Light Productions

  Dziękujemy Kasiu za wybranie naszego reportażu, jest nam bardzo bardzo miło, to duże wyróżnienie ♡

  5 luty, 2018 o 14:58
 • Odpowiedz atelier na piętrze

  ależ nam miło <3

  5 luty, 2018 o 11:22
 • Odpowiedz Paweł Orzech

  Kasiu, w końcu jakiś post z moich najbliższych stron! Dziękuję, miło się ogląda :)

  5 luty, 2018 o 10:24
 • Odpowiedz SweetWedding.pl

  Link do zdjęć i filmu: http://www.sweetwedding.pl/wesele-polwysep-wadzyn/

  5 luty, 2018 o 10:16
 • Zostaw odpowiedź