Obserwuj:

Cudowny Ślub i wesele w Folwarku Ruchenka

A gdyby tak zorganizować wesele w stodole? Oczywiście nie w byle jakiej stodole, ale w nowoczesnej odsłonie zabudowań tego typu. Właśnie tym mianem bywa określany również Folwark Ruchenka, który wprost zachwyca drewnianą, sielską i bardzo rustykalną architekturą. Na organizację wesela w Folwarku Ruchenka zdecydowali się Kamila i Cyprian – choć tego dnia zaskoczył ich deszcz, to absolutnie nie ostudziło to miłego i ciepłego klimatu, jaki zapewniło drewniane wnętrze i cudowne, sielskie dekoracje.

Już na pierwszy rzut oka widać, z jak dopracowanym i konsekwentnym miejscem mamy do czynienia. W Folwarku Ruchenka nic nie jest przypadkowe – ściany, stoły, krzesła, dekoracje – wszystko to idealnie do siebie pasuje i tworzy cudownie ciepłą, rustykalną oprawę uroczystości.
To miejsce, które ma wiele do zaoferowania i to nie tylko pod zadaszeniem, ale też poza budynkiem – jeśli tylko pogoda na to pozwala, można bawić się pod gołym niebem.
Patrząc na te detale na zdjęciach z przygotowań, wcale nie dziwię się, że na miejsce przyjęcia weselnego wybrano akurat rustykalny folwark, a nie pełną przepychu salę balową. Podejrzewam, że Kamila i Cyprian bardzo cenią naturalne przedmioty i materiały.
Wspólne wyjście na przysłowiowego dymka nie jest czymś, co często widuje się w galeriach z przygotowań ślubnych. :)
Bukiet i tatuaże Kamili jakoś tak perfekcyjnie ze sobą współgrają. Przypadek? Nie sądzę. ;)
Kolorowy wianek we włosach to kolejny sielski akcent, jaki możemy podziwiać – lubię taką konsekwencję i pewną nonszalancję w dobieraniu poszczególnych elementów ślubnej układanki estetycznej.
Naprawdę trudno nie być pod wrażeniem uroku tego miejsca – jest tu sielsko, a zarazem nowatorsko, modnie i swojsko. Te sprzeczności udało się połączyć i to wprost perfekcyjnie.
Przy okazji możecie zerknąć, jak cudownie wygląda oświetlenie wnętrza sali girlandami świetlnymi – efekt jest nastrojowy, rozproszony i bardzo klimatyczny.
Deszczowa aura wcale nie musi być przeszkodą dla spragnionych tańca na zewnętrznym parkiecie. :)
Za tę klimatyczną sesję odpowiada Damian Łukasz Weddings, który wprost perfekcyjnie utrwala najciekawsze momenty, drobne gesty, wyrazy uczucia i całą gamę detali, które odpowiadają za nastrój tej galerii.
Powyższa galeria, ale również samo miejsce przyjęcia, jego oprawa, dekoracje oraz uczestnicy – wszystko to złożyło się na przepiękną historię miłosną, którą bardzo przyjemnie ogląda się nawet osobom całkowicie postronnym. A jak Wam się podobało?


Miejsce: Folwark Ruchenka / DJ: Medd DJ / Fotograf: Damian Łukasz Weddings
Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Studio Kadru

    Świetny klimat złapany w kadrach! Całość bardzo spójna i cieszy oko!

    1 lipiec, 2021 o 16:06
  • Zostaw odpowiedź