Obserwuj:

Wzruszający ślub i wesele • Folwark Dajak

Folwark Dajak to podobno jedno z najbardziej urokliwych miejsc w okolicy Trójmiasta. Właśnie w nim odbyło się przyjęcie weselne Angeli i Borysa, a także ich sesja plenerowa. Poniższa galeria z detalami prezentuje historię pewnej miłości, z cudownymi, leśnymi akcentami w tle.

Za obiektywem stanęła Agata z www.lowlightproductions.com, a ta realizacja jest przykładem na to, jak świetne efekty przynosi współpraca z osobami, z którymi złapie się nić porozumienia i wspólny język. Zdjęcia są naturalne, świetnie prezentują emocje i zdają się oddawać nastrój tamtych chwil.

Detale – to słowo-klucz tej galerii. Widać, jak ogromną wagę przywiązano do wyboru poszczególnych akcentów (dekoracji, elementów ubioru).

Przysięgi weselne potrafią wyciskać łzy wzruszenia lub powodować eksplozję radości :) te emocje i ich zapis w formie fotografii będą świetną pamiątką na całe życie.

Wystrój i dekoracje Folwarku Dajak robią niezwykłe wrażenie – są idealnie dopasowane i spójne. Te zachwycające kwiatowe detale pochodzą prosto od pracowni Bukiety Bankiety i zdecydowanie zasługują na słowa uznania. :)

Choć w tej realizacji przeważają kolorowe ujęcia, to pojawiły się również czarno-białe akcenty fotograficzne. Zdjęcia czarno-białe mają w sobie coś magicznego, a może po prostu nie rozpraszają wieloma kolorami i uwaga oglądającego skupia się na tym, co najważniejsze – na uchwyconej chwili.

Sesja plenerowa Angeli i Borysa odbyła się w zupełnie innym terminie, ale w tym samym miejscu – w pobliżu Folwarku Dajak. Ta część galerii jest zdecydowanie jaśniejsza, bardziej swobodna i naturalna.

Teoretycznie to plener, jakich wiele, a jednak są to zdjęcia, które przykuwają uwagę. Widać kunszt pracy fotografa, ale też wyjątkowo naturalnych i zakochanych w sobie uczestników sesji.

Niezwykle sielskie, delikatne i romantyczne kadry – to taka ponadczasowa klasyka, która obroni się przed każdą zmianą trendów ślubnych.

Galeria Angeli i Borysa to zapis ich historii, emocji i wielkiego wydarzenia, jakim jest złożenie małżeńskiej przysięgi. To również cała gama cudownych kadrów, które będą dla nich wyjątkową pamiątką. Było sielsko, romantycznie i elegancko. Jak Wam się podobało? :)


Fotografia: Low Light Productions – Agata BursaMiejsce: Folwark Dajak Koleczkowo koło Gdyni

Oprawa muzyczna: DJ Maciek Józefowicz

Oprawa florystyczna, dekoracje, bukiet, wianek, butonierki: Bukiety Bankiety

Zaproszenia i pudełko na obrączki: Decoris

Tablica ślubna i winietki: Niecoinaczej

Tort: Duszka Niesamowite Torty
Panna Młoda:Suknia: Rebbeca Ingram z salonu Celebrity Bridal Buty: Vince CamutoFryzura: Salon fryzjerski Oliwia Make up: Patrycja Modelska
Pan Młody:Garnitur, mucha, poszeta, spinki do mankietów: VistulaButy: RyłkoFryzura: Old School Barbershop

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Bridal Bloger

    Przepiękny ślub ! Cudowne zdjęcia ?

    15 kwiecień, 2018 o 22:49
  • Zostaw odpowiedź