Obserwuj:
INSPIRACJE

Wedding Room sesja boho

Razem z Justyną i Aleksandrą z Wedding Room – Ślubne Rewolucje w Trójmieściezapraszam dziś na sesję stylizowaną w stylu boho. Pomyślisz może, że styl boho nie pasuje do stodoły? A ja powiem tak – nie ma rzeczy niemożliwych :) I na dodatek to nie koniec inspiracji związanych z tym miejscem.

sesja slubna stodola slub boho (2)

Ale zacznę może od początku. Justynę i Aleksandrę poznałam na Alternatywnych Targach Ślubnych w Sztuce Wyboru w Gdańsku. Od razu fajnie nam się rozmawiało, bo ja należę do notorycznie uśmiechających się osób i takie też są dziewczyny z Wedding Room :) Od słowa do słowa okazało się, że są to przedsiębiorcze i pomysłowe przyjaciółki, które nie tylko prowadzą Atelier z sukniami swojego projektu, ale także wyjątkowe miejsce idealne na organizację wesela, czyli stodołę Wedding Pod Sokołem.

sesja slubna stodola slub boho (11)

Od słowa do słowa dziewczyny zdradziły mi, że organizowały niedawno 3 wspaniałe sesje w swojej ukochanej stodole. Dziś zapraszam na pierwszą z nich w stylu boho. Jak to się mówi… stay tuned i nie przegap kolejnych dwóch, które już wkrótce na blogu Sweet Wedding.

sesja slubna stodola slub boho (1)

Justyna i Aleksandra jako zawodowe stylistki pomagają Pannom Młodym nie tylko w wyborze ślubnych stylizacji ale przede wszystkim oferują autorskie projekty sukni. Widziałam je na żywo i bardzo mi się podobały. Myślę, że niejedna z Was uzna je za wymarzone na swój ślub. W Atelier w Gdyni możecie zobaczyć całą kolekcję „Love Spirits 2017”. Są to przede wszystkim suknie lekkie, zwiewne, subtelne i eteryczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, ręcznie zagęszczanych koronek, muślinów i tiulów, utrzymane w stylistyce rustykalnej, boho, vintage i ellegance.


sesja slubna stodola slub boho (5)

Jeżeli marzy Wam się ślub wolny od planu? Pragniecie, aby goście zamiast wysokich obcasów chodzili boso po zielonej trawie….? Boho to ślub dla ludzi kochających swobodę. Tych, którym zależy na naturalności i w niej doszukują się piękna i stylu, który każdy wyraża własną osobą. To naturalny i radosny ślub z dużą dozą zwiewności i dobrej zabawy. Moment, gdzie jesteśmy w gronie najbliższych nam osób, dla których nasze szczęście jest już największym świętem na jakie mogli być zaproszeni. Spójrzcie jak wyobrażamy sobie taki dzień i jeśli jest on bliski i Tobie, to pomyśl, czy nie warto czasem zainwestować po prostu w naturalność, która zawsze błyszczy najjaśniej.

sesja slubna stodola slub boho (6)sesja slubna stodola slub boho (3) sesja slubna stodola slub boho (4)sesja slubna stodola slub boho (7) sesja slubna stodola slub boho (8) sesja slubna stodola slub boho (9) sesja slubna stodola slub boho (10)sesja slubna stodola slub boho (12) sesja slubna stodola slub boho (13) sesja slubna stodola slub boho (14)sesja slubna stodola slub boho (16) sesja slubna stodola slub boho (17) sesja slubna stodola slub boho (18) Miejsce: Wedding pod Sokołem
Organizacja sesji:Wedding Room- Ślubne Rewolucje
Zdjęcia: B&W Photography
Suknie ślubne:
Opaski i wianki: Patoo
Florystyka: APdeco
Make Up: Natural Beauty
Papeteria: Love Prints
Słodkości: Tarta Grzechu Warta
Zastawa, elementy dekoracji stołów: Loopis Gdynia
Żarówki: Girlandy Żarówkowesesja slubna stodola slub boho

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz lokal na wesele gorzów wielkopolski

  Świetna suknia, świetna sesja. Świeczki dodają klimat ;)

  15 lutego, 2017 o 10:51
 • Odpowiedz Wedding Room- Ślubne Rewolucje

  <3

  28 stycznia, 2017 o 15:47
 • Zostaw odpowiedź