Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

TRENDY ŚLUBNE

  TRENDY ŚLUBNE

  Sedina Wedding Fair • pierwsze alternatywne targi ślubne w Szczecinie

  Kochane moje przyszłe panny młode! Uwaga! Kolejne ciekawe wydarzenie na ślubnej mapie Polski. Tym razem zapraszam do Szczecina, gdzie już 8 kwietnia 2018 odbędą się pierwsze szczecińskie alternatywne targi ślubne o intrygującej nazwie Sedina Wedding Fair. Wystawcy, których zaprosili organizatorzy to nie tylko nieprzeciętni, wysokiej klasy fachowcy i rzemieślnicy. Dla nich praca to pasja, a Wasza radość – najlepsze źródło inspiracji do tworzenia. Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG, TRENDY ŚLUBNE

  BACK TO NATURE • poznańskie alternatywne targi ślubne

  W imieniu organizatorek ponownie zapraszam Cię na wyjątkowe ślubne wydarzenie pod Poznaniem. BACK TO NATURE – czyli poznańskie alternatywne targi ślubne. Zainteresowanie pierwszą edycją podobno przeszło najśmielsze oczekiwania pomysłodawczyń. Już w dniu wydarzenia wiadomo było, że ta idea musi być kontynuowana. Zobacz czego spodziewać się po drugiej edycji, która odbędzie się już 15 kwietnia 2018 w Folwarku Wąsowo. Jestem pewna, że druga edycja targów spotka się z równie dużym zainteresowaniem, co poprzednia, dlatego z przyjemnością obejmuję ten event swoim patronatem i serdecznie już teraz na niego zapraszam :)

  Tej edycji przyświeca ciekawa idea dla par młodych. Przesłanie aby dzień swojego ślubu spędzili dokładnie tak, jak chcą brzmi naprawdę przekonująco. Nie oglądając się na innych, bez lęku przed wyjściem z utartych od lat schematów.

  Sesja promująca targi celowo jest dość odważna. Ma na celu zainspirowanie par do podejmowania własnych wyborów i poszukiwania nieszablonowych rozwiązań.

  Organizatorki i wystawcy chcą przedstawić odwiedzającym targi całe spektrum różnych rozwiązań, które można wykorzystać w dniu ślubu.

  Ślub kościelny? Cywilny? Humanistyczny? W stodole czy dworku? W babcinym ogrodzie, czy na szczycie góry? Back to nature ma na to prostą odpowiedź: “Wsłuchajcie się w siebie i spędźcie dzień ślubu tak, żeby czuć, że to jest naprawdę Wasz Dzień. I że jest idealny. Nawet, jeśli ktoś inny powie, że nie jest ; )”


  POZNAŃSKIE ALTERNATYWNE TARGI ŚLUBNE – BACK TO NATURE II

  15 kwietnia 2018 FOLWARK WĄSOWO

  godziny: 11:00-18:00

  WSTĘP WOLNY

  INSTAGRAM  Realizacja:

  pomysł i organizacja sesji / Magdalena Jędrzejczak Pracownia Zieleni i Agata Grządzielska

  miejsce / Folwark Wąsowo

  fotografia / Agata Grządzielska

  kwiaty i dekoracje / Pracownia Zieleni

  scenografia i współpraca / Zapłotnia

  suknia / Atelier Lawenda

  włosy / Zaczarowane Warkocze

  make up / Paulina Fratczak

  logo / Hello Calligraphy

  para / Maria i Krzysztof

  Udostępnij:
  TRENDY ŚLUBNE

  Silesia Wedding Day 4 – 29.10.2017 – w Katowicach!

  Już po raz czwarty w imieniu organizatorek (Kasi i Gabrysi) zapraszam czytelniczki na alternatywne targi ślubne w Fabryce Porcelany w Katowicach. Jestem pewna, że tak samo jak trzy poprzednie, ta edycja będzie wyjątkowa! W nietypowej industrialnej przestrzeni poczujecie się jak w boho bajce.  Wśród 60 wystawców z branży ślubnej i ich kreatywnych stoisk na pewno znajdziecie coś dla siebie. A po przejściu i porozmawianiu z każdą z firm na pewno poczujecie lekkie zmęczenie, dlatego organizatorki zadbały też o wypoczynek. Strefę chillout znajdziecie zaraz przy wejściu na targi. Smacznie zjecie w położonym w obiekcie Bistro Prodiż, a słodkości spróbujecie na specjalnych degustacjach u wystawców – wyjątkowych cukierni i cateringów. Na wejściu będą rozdawane w torebkach targowych nasze darmowe katalogi reklamowe, w których znajdziecie listę wystawców, ofertę firm z branży ślubne oraz mnóstwo zdjęć z inspiracjami ślubnymi! Brzmi dobrze prawda? Dlatego już teraz zobacz piękną boho zapowiedź tego wydarzenia, czyli sesję promującą Silesia Wedding Day 4!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  TRENDY ŚLUBNE

  MIŁOŚĆ W STYLU BOHO – PLENEROWE TARGI ŚLUBNE

  Dziś będzie trochę boho, bardzo kobieco i plenerowo. Zapraszam na sesję ślubną promującą Plenerowe Targi Ślubne, które odbędą się już 10 września 2017 w Chorzowie. Wiodące trendy na targach to styl boho, rustykalny i vintage, ale oferta wystawców nie będzie ograniczać się tylko i wyłącznie do nich. Zapraszam w imieniu organizatorów, a teraz zobaczcie same jak to się zapowiada. Pięknie o tym wydarzeniu opowiadają Ewa i Sylwia z Wedding Angels (organizatorki wydarzenia).

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  TRENDY ŚLUBNE

  Targi Ślubne w Stodole – tego jeszcze nie było!

  Pierwsze Poznańskie Alternatywne Targi Ślubne już niedługo – 2 kwietnia 2017 w Folwarku Wąsowo! Jak opowiadają organizatorzy, pod nazwą BACK TO NATURE kryje się prosty przekaz – wracamy do natury. Jeśli jesteś osobą, która na swoim weselu chce czegoś innego, świeżego i nietypowego… Po prostu bądź sobą i zrób to po swojemu. Jeśli utarte schematy obowiązujące podczas organizacji przyjęcia weselnego nie są dla Ciebie to po prostu odwiedź Folwark Wąsowo pod Poznaniem w niedzielę 2 kwietnia. Na BACK TO NATURE zobaczysz, że można inaczej!  Czytaj dalej

  Udostępnij: