Obserwuj:
Przeglądana kategoria:

TRENDY ŚLUBNE

  TRENDY ŚLUBNE

  MIŁOŚĆ W STYLU BOHO – PLENEROWE TARGI ŚLUBNE

  Dziś będzie trochę boho, bardzo kobieco i plenerowo. Zapraszam na sesję ślubną promującą Plenerowe Targi Ślubne, które odbędą się już 10 września 2017 w Chorzowie. Wiodące trendy na targach to styl boho, rustykalny i vintage, ale oferta wystawców nie będzie ograniczać się tylko i wyłącznie do nich. Zapraszam w imieniu organizatorów, a teraz zobaczcie same jak to się zapowiada. Pięknie o tym wydarzeniu opowiadają Ewa i Sylwia z Wedding Angels (organizatorki wydarzenia).

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  TRENDY ŚLUBNE

  INDUSTRIALNE TARGI ŚLUBNE W KATOWICACH • SILESIA WEDDING DAY III

  Jako patron medialny Silesia Wedding Day mam wielką przyjemność zaprosić przyszłe Pary Młode na to wyjątkowe wydarzenie. Znam organizatorki i wiem, że będzie wspaniale. W dość nietypowej dla ślubów industrialnej przestrzeni, w samym sercu południowej części Polski będzie okazja, by spotkać najlepsze firmy z branży ślubnej w alternatywnym wydaniu. A teraz zapraszam Cię na genialną sesję promującą targi, które odbędą się już 9 kwietnia 2017. Nie przegap!

  Czytaj dalej

  Udostępnij:
  TRENDY ŚLUBNE

  Alternatywne Targi Ślubne • stylowe i fascynujące!

  Alternatywne Targi Ślubne to świetna odpowiedź na zmęczenie materiału, czyli tradycyjną formułę spotkań firm ślubnych z parami planującymi ślub. Rzecz, która kojarzyła się jedynie z wręczaniem ulotek i stręczeniem swoich usług weszła w nowe szaty i wydaje się trendem, który w najbliższych latach skutecznie przyciągnie uwagę wymagających par. Wszystko dzięki starannej selekcji wystawców i dobrej atmosferze alternatywnych  targów odbywających się w stylowych miejscach. W miastach całej Polski. Specjalnie dla czytelniczek bloga zebraliśmy najważniejsze imprezy tego typu w jednym artykule. Rozsiądź się wygodnie i zobacz gdzie warto się wybrać.

  Alternatywne Targi Ślubne Gdańsk

  1. Alternatywne Targi Ślubne – co to za wydarzenie i jak powstała koncepcja tego eventu?

  Pomysł na Alternatywne Targi Ślubne powstał w odpowiedzi na rosnącą potrzebę skupienia w jednym miejscu wystawców, którzy w gąszczu firm z branży ślubnej prezentują coś naprawdę wyjątkowego. Coraz więcej firm w Polsce stawia przede wszystkim na styl i unikatowość. Według nas tradycyjne targi nie są dla nich najlepszym miejscem, więc postanowiliśmy zorganizować własne wydarzenie.

  2. Czym Alternatywne Targi Ślubne w Gdańsku wyróżniają się wśród innych tego typu wydarzeń ślubnych?

  Przede wszystkim selekcją wystawców – nie decyduje kolejność zgłoszeń. Dokładnie poznaliśmy ofertę każdej z firm, którą zaprosiliśmy i dzięki temu możemy zapewnić, że targi skupiają wystawców z najwyższej półki. Wyróżnia nas także lokalizacja; standardowe targi zazwyczaj odbywają się w wielkich halach. Sztuka Wyboru zaprasza do klimatycznego wnętrza z wyeksponowaną cegłą, w którym po targach można także napić się kawy czy herbaty na miękkich sofach.

  3. Kim są organizatorzy targów i czy po tej pierwszej edycji planowane są także kolejne?

  Targi organizuje zespół Sztuki Wyboru zlokalizowanej w gdańskim Garnizonie. Mamy nadzieję, że wydarzenie będzie organizowane co rok.

  4. Dlaczego właśnie takie targi i dlaczego w tym miejscu?

  Sztuka Wyboru to wielowymiarowy koncept: kawiarnia, księgarnia, galeria sztuki i sklep z polską niezależną modą oraz polskim wzornictwem i sztuką. Na co dzień skupiamy artystów, projektantów i rękodzielników, którzy prezentują przedmioty naprawdę nietypowe. Regularnie organizujemy także różnego rodzaju targi i wydarzenia promujące lokalnych artystów i firmy. Dostrzegliśmy niszę w targach poświęconych ślubom, więc postanowiliśmy zorganizować własne wydarzenie. Nasze wnętrza wielokrotnie sprawdziły się przy różnego rodzaju imprezach, więc mamy nadzieję, że świetnie wypadną i tym razem.

  5. Co zyskają Panny Młode, które odwiedzą Alternatywne Targi Ślubne 14 lutego w Gdańsku?

  Przede wszystkim zyskają wiele czasu, który poświęciłyby na szukanie odpowiedniej sukni, fotografa czy cukierni w Internecie. Selekcją interesujących firm zajęliśmy się za nie:) W jednym miejscu będzie można zapytać o szczegóły, poznać ofertę i mamy nadzieję, znaleźć odpowiednie osoby do współpracy przy ślubie. Przygotujemy też stoisko z propozycją pięknych i stylowych prezentów ślubnych. Także oprócz par młodych szukających inspiracji na swój ślub i wesele, na targi zapraszamy również rodziców tych par, przyjaciół i wszystkich tych, którzy zostali zaproszeni na ślub w najbliższym czasie i szukają pomysłu na wyjątkowy prezent ślubny.

  6. Jakich wystawców możemy się spodziewać na Targach?

  Zaprosiliśmy firmy zajmujące się rozmaitymi usługami i produktami z branży. Będzie można zobaczyć suknie ślubne znanych, alternatywnych marek, takich jak Moons Varsovie czy Atelier Karolina Twardowska, jak i początkujących marek, takich jak Róża Lis. Usługi fotograficzne zaprezentują między innymi Kamila Piech, Hura Studio i Time of Joy. Będzie także można zobaczyć wspaniałe, często ręcznie malowane zaproszenia od takich firm, jak Love Prints, Żona Modna i JUM Oryginal. Poza tym prezentowane będą oferty cukierni, kwiaciarni, dodatków, biżuterii, konsultantów ślubnych – gwarantujemy, że każda z nich jest warta zobaczenia.

  7. W jakiej cenie będą wejściówki na targi?

  Wszystkie wydarzenia tego typu u nas są bezpłatne, Targi Ślubne nie będą wyjątkiem.

  8. Czy w 3 słowach da się opisać Alternatywne Targi Ślubne ;-)?

  Stylowe, Niszowe, Fascynujące!

  targi slubne gdansk

  9. Wasza dobra rada o organizacji i planowaniu ślubu to…

  Ślub powinien być absolutnie wyjątkowym przeżyciem, warto więc nie iść na kompromisy i do współpracy zaprosić takie firmy, których oferta w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom. Koncepcji na ślub jest tyle, ile par młodych – my promujemy naturalną i prostą, a zarazem niebanalną stylistykę. W całym przedślubnym zamieszaniu nie można też zapomnieć, że ostatecznie materialna oprawa do tylko dodatek do celebracji ważnej uroczystości wiążącej na całe życie.

  10. Dlaczego warto odwiedzić Sztukę Wyboru i Garnizon Kultury w Gdańsku i dlaczego nie można przegapić I edycji tych Alternatywnych Targów Ślubnych?

  Garnizon Kultury jest nowym wspaniałym projektem na mapie Gdańska i warto go odwiedzić chociażby po to, żeby na własne oczy zobaczyć, jak w centrum miasta powstaje zupełnie nowa dzielnica. Sztuka Wyboru to miejsce kulturotwórcze, przyciągające gości, którzy oczekują od życia czegoś więcej: wysmakowanych przestrzeni, produktów i usług na wysokim poziomie, a także relaksu i wytchnienia w miłej, serdecznej atmosferze. Dzięki temu, że dużo czasu poświęciliśmy na selekcję właściwych wystawców możemy z ręką na sercu zapewnić, że każdy, kto szuka firm ślubnych o „alternatywnym” profilu znajdzie u nas to, czego poszukiwał.

  a-2

  Sweet Wedding objęło patronat medialny nad tym wyjątkowym wydarzeniem – serdecznie polecamy!


  BACK TO NATURE • Poznań – alternatywne targi ślubne

  W imieniu organizatorek ponownie zapraszam Cię na wyjątkowe ślubne wydarzenie pod Poznaniem. BACK TO NATURE – czyli poznańskie alternatywne targi ślubne. Zainteresowanie pierwszą edycją podobno przeszło najśmielsze oczekiwania pomysłodawczyń. Już w dniu wydarzenia wiadomo było, że ta idea musi być kontynuowana. Zobacz czego spodziewać się po drugiej edycji, która odbędzie się już 15 kwietnia 2018 w Folwarku Wąsowo. Jestem pewna, że druga edycja targów spotka się z równie dużym zainteresowaniem, co poprzednia, dlatego z przyjemnością obejmuję ten event swoim patronatem i serdecznie już teraz na niego zapraszam :)

  Tej edycji przyświeca ciekawa idea dla par młodych. Przesłanie aby dzień swojego ślubu spędzili dokładnie tak, jak chcą brzmi naprawdę przekonująco. Nie oglądając się na innych, bez lęku przed wyjściem z utartych od lat schematów.

  Sesja promująca targi celowo jest dość odważna. Ma na celu zainspirowanie par do podejmowania własnych wyborów i poszukiwania nieszablonowych rozwiązań.

  Organizatorki i wystawcy chcą przedstawić odwiedzającym targi całe spektrum różnych rozwiązań, które można wykorzystać w dniu ślubu.

  Ślub kościelny? Cywilny? W stodole czy dworku? W babcinym ogrodzie, czy na szczycie góry? Back to nature ma na to prostą odpowiedź: “Wsłuchajcie się w siebie i spędźcie dzień ślubu tak, żeby czuć, że to jest naprawdę Wasz Dzień. I że jest idealny. Nawet, jeśli ktoś inny powie, że nie jest ; )”


  POZNAŃSKIE ALTERNATYWNE TARGI ŚLUBNE – BACK TO NATURE II

  15 kwietnia 2018 FOLWARK WĄSOWO

  godziny: 11:00-18:00

  WSTĘP WOLNY

  INSTAGRAM  Realizacja:

  pomysł i organizacja sesji / Magdalena Jędrzejczak Pracownia Zieleni i Agata Grządzielska

  miejsce / Folwark Wąsowo

  fotografia / Agata Grządzielska

  kwiaty i dekoracje / Pracownia Zieleni

  scenografia i współpraca / Zapłotnia

  suknia / Atelier Lawenda

  włosy / Zaczarowane Warkocze

  make up / Paulina Fratczak

  logo / Hello Calligraphy

  para / Maria i Krzysztof


  Sedina Wedding Fair • pierwsze alternatywne targi ślubne w Szczecinie

  Kochane moje przyszłe panny młode! Uwaga! Kolejne ciekawe wydarzenie na ślubnej mapie Polski. Tym razem zapraszam do Szczecina, gdzie odbędą się szczecińskie alternatywne targi ślubne o intrygującej nazwie Sedina Wedding Fair. Wystawcy, których zaprosili organizatorzy to nie tylko nieprzeciętni, wysokiej klasy fachowcy i rzemieślnicy. Dla nich praca to pasja, a Wasza radość – najlepsze źródło inspiracji do tworzenia.

  Sedina Wedding Fair to okazja do spotkania się z przedstawicielami wszystkich gałęzi z branży weselnej – od doświadczonych wedding planerek, sal weselnych i dj-ów począwszy, a kończąc na dekoratorach i florystach tworzących subtelne a zarazem wyraziste dekoracje, lokalnych cukiernikach, papeteriach oferujących oryginalne zaproszenia oraz fotografach i kamerzystach dyskretnie i nastrojowo dokumentujących ten Najważniejszy Dzień. Nie zabraknie młodych, utalentowanych projektantów, twórców wyszukanej biżuterii i unikalnych dodatków.

  Działając w tej branży wiemy co jest istotne przy organizacji ślubu i jak ważne jest aby ten dzień był wyjątkowy, zapadający w pamięć.  Na tych targach spotkacie więc twórców, dla których najważniejsza jest jakość świadczonych usług i nieszablonowość realizacji.

  Te targi będą okazją do nawiązania współpracy z wysokiej klasy specjalistami, otwartymi, pełnymi pomysłów, dla których każdy ślub to niesamowita przygoda i możliwość wykreowania czegoś unikalnego i pięknego.

  Odwiedźcie targi i sprawcie, by Wasz Dzień był taki jak chcecie, jakim go sobie wymarzyliście. Bez ogranych szablonów, bez kiczu i sztampy. Pełen emocji, radości i bliskości.


  INFO:

  miejsce | Stara rzeźnia | wstęp wolny


  Realizacja:

  Fotografia: Łukasz Popielarz i Ania Dymek

  Suknia: ANNA KARA dzięki uprzejmości Amelia studio

  Kolczyki: White Jasmine oraz zasoby własne

  Makijaż i fryzura: Aga Ogrodniczak – IMAGO


  CONCEPT WEDDINGS WROCŁAW • alternatywne targi ślubne

  W niedzielę, 6 listopada 2016r., rusza druga edycja Targów Ślubnych Concept Weddings. Po sukcesie I edycji, która odbyła się w kwietniu i w związku z dynamicznym rozwojem branży ślubnej, postanowiliśmy po raz kolejny zorganizować wydarzenie, które pozwoli zebrać w jednym miejscu firmy świadczące usługi na najwyższym poziomie, o nadzwyczajnym i niebywałym wyczuciu estetycznym.

  logo

  Co to jest Concept Weddings?

  To pierwsze na Dolnym Śląsku targi ślubne promujące najnowsze trendy ślubne niszowych, dizajnerskich i alternatywnych firm z całej Polski. Concept Weddings stało się obowiązkowym miejscem dla każdego, kto podąża za nowymi trendami branży ślubnej. Dzięki współpracy z CRZ Krzywy Komin dajemy naszym wystawcom industrialną i kreatywną przestrzeń, a odwiedzającym zapewnimy wiele atrakcji. Zadbaliśmy również o przestrzeń gastronomiczną z Foodtruckami.oficjalny_plakat_ii_edycji_concept-weddings_2

  Wstęp wolny!

  Gdzie i kiedy?

  GODZINY: 11-186 listopada 2016r. Godz. 11-18 W CRZ Krzywy Komin
  ul. S. Dubois 33-35a,
  50-207 Wrocław

  Dlaczego alternatywne?

  Bo wyjątkowe, inne, przeciwstawiające się temu co tradycyjne i powszechnie uznane.Concept Weddings to pierwsze na Dolnym Śląsku targi ślubne promujące najnowsze trendy ślubne niszowych, dizajnerskich i alternatywnych firm. Starannie wyselekcjonowana baza firm, które zaprezentują się podczas Targów, jest docelowo dedykowana osobom zainteresowanym tematyką ślubną w nowoczesnym wydaniu, jednakże tradycjonaliści też z pewnością znajdą coś dla siebie.


  Good Time • I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie

  Dobry czas – takie chwile w życiu tworzą najcieplejsze wspomnienia. Czas na spacer z ukochaną osobą i pyszną kawę pitą bez pośpiechu. Na radosną wrzawę i ciepłe rozmowy z Ludźmi, którym podobnie w duszy gra. Czas poszukiwania inspiracji i słuchania swojego serca. Takie będą I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie – Good Time. Spotkamy w lubelskim Centrum Spotkania Kultur – pięknym architektonicznie budynku, będącym jednym z 7  Cudów Polski (wg National Geographic). Wstęp w tej edycji jest bezpłatny.

  W jednym miejscu na Was – na przyszłą Parę Młodą – będzie czekało ok 40 wystawców. Wszyscy będą prezentowali coś wyjątkowego. Unikalne kaligrafowane zaproszenia, piękny niebieski photobus, cukiernicze dzieła sztuki, ręcznie robione obrączki, fotografowie prezentujący przeróżne style, świetni filmowcy, floryści z niesamowitym poczuciem estetyki, biżuteria od minimalistycznej po sutaszową, konsultantka ślubna, prezenty  i wiele, wiele więcej… to wszystko z dobrą muzyką w tle.Selekcja wystawców była bardzo wymagająca. Ważna była nie tylko jakość produktów i usług. Organizatorzy sprawdzali opinie firm wśród Par Młodych, ale i innych usługodawców.Olbrzymią wartością udziału w Good Time jest też zaoszczędzenie dużej ilości czasu poświęcanego na poszukiwania wymarzonych firm. Jedynym zadaniem dla Was jako pary jest odwiedzenie nas, aby zobaczyć co pięknego Wystawcy mają do zaproponowania.  Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zapytać o szczegóły współpracy, ofertę. Wiemy też, że niektóre firmy przygotują rabaty oraz konkursy. U innych będzie można na miejscu zakupić różne detale typu biżuteria, obrączki a nawet porcelana. Podczas  trwania targów w kameralnej salce odbywały się będą prelekcje na różne ciekawe tematy, zaproponowane przez Wystawców i patronów medialnych (w tym znane w całej Polsce blogi i portale ślubne) – przykłady to „Ślub w stylu DIY” , „Co tu robi barman?”, „Jedna historia – wspólny cel” itp.

  Kilkanaście ludzkich serc. Kilkadziesiąt godzin koordynacji i zgrywania szczegółów. Kilkaset przeróżnych emocji… prawie jak w trakcie przygotowań do ślubu. A to „tylko” sesja „Nostalgia” promująca targi „Good Time” Dziś przyszedł moment na podzielenie się z Wami efektami pracy naszej całej ekipy. Te targi to nasze wspólne dobro. Cel mamy jeden – niech w Polsce będzie jak najwięcej klimatycznych ślubów.

  Każda para otrzyma też pięknie wydany katalog w którym znajdzie cenne informacje ułatwiające organizację wymarzonego dnia. Bądźcie z nami  – to będzie dobry czas.


  Realizacja:

  Wymarzeni modele – Alicja i Mateusz
  Zdjęcia – Łapacze Wspomnień
  Kwiaty i scenografia – Pracownia Futura
  Fryzura Alicji – Salon Syrena Irena Bzdoń
  Fryzura Mateusza – Piotr Dankiewicz
  MUA – Alexandra Szymanek Makeup Atelier
  Paznokcie – Ewelina Adamska
  Suknia – Ochocka Atelier
  Kaligrafia i stylizacja –https://www.instagram.com/softwildness/
  Backstage fotograficzny – Krzysztof Kozłowski Fotografia
  Film – CineStyle


  Silesia Wedding Day • KATOWICE • alternatywne targi ślubne na Śląsku

  Blog ślubny Sweet Wedding patronuje wspaniałemu wydarzeniu, które odbędzie się już 16 października w Katowicach! Słyszałaś już o alternatywnych targach ślubnych na Śląsku? Zapraszam Cię dziś na wywiad z Kasią – organizatorką tego eventu! Przeczytaj dlaczego warto być tam już w najbliższą niedzielę!

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice

  1. Silesia Wedding Day to alternatywne targi ślubne na Śląsku – czym różnią się od tradycyjnych tego typu eventów?

  Alternatywne – czyli takie, które nie podążają za tym, co znane i ciągle poszukują ciekawych rozwiązań. 

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice (14)

  Nasze targi to ponad 50 wystawców, którzy zostali przez na starannie wybrani i oferują naprawdę dobre jakościowo usługi. Odwiedzające nas pary mogą liczyć na relaks w naszej strefie relaksu, w której znajdą m.in. foodtrucki z jedzeniem, napojami oraz drinkami, a w środku będą mieli możliwość spróbowania lodów rzemieślniczych.

  Mogą skorzystać z usług wystawców zarówno ze Śląska jak i z całej Polski np. będzie można przymierzyć suknie, skosztować słodkości czy zrobić samodzielnie wianek.

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice (4)

  2. Czym druga edycja targów według was przyciągnie przyszłe pary młode?

  Na pewno tym, że jest lepiej zorganizowana. Do organizacji tym razem zaprosiłam moją ulubioną konsultantkę ślubną Gabrysię z BeMyWife – i to dzięki niej udało się wszystko to, co w poprzedniej edycji trzeba byłoby dopracować. Po prostu uzupełniamy się. Ja zajmuję się fakturami, fotografią i oprawą graficzną, a Gabrysia kontaktem z wystawcami i mediami.

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice (5)

  Dodatkowo – nowa lokalizacja – Fabryka Porcelany w Katowicach. Wspaniałe, industrialne wnętrze – jakiego brakowało nam w pierwszej edycji. 

  3. Skąd w ogóle pomysł na takie targi? I kto je organizuje?

  Targi po prostu mi się przyśniły (śmiech). I w tym śnie – zorganizowałam je w Kopalni Ignacy w Rybniku. I tam w maju odbyła się pierwsza edycja, ale czułam straszny niedosyt. Targi odbyły się w sezonie ślubnych, a ich organizacja trwała miesiąc. Były kameralne i nie do końca dopracowane, ale jak na mój pierwszy poważniejszy event – były moim osobistym sukcesem. Odwiedziło nas prawie 200 osób (a niektóre były spoza Śląska, co baaardzo nas ucieszyło!).

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice (11)

  Postanowiłam pokazać, że stać mnie na więcej – i że jeśli tylko dobrze do tego podejdę – kolejna edycja będzie o wiele lepsza.

  4. Czy nie przytłoczyła was tak zwana „papierologia” w trakcie organizacji i czy w Polsce trudno jest zorganizować tego typu niecodzienny event?

  Papierologi w sumie nie jest zbyt wiele. Poza biznes planem, masą kartek z pomysłami, listami wystawców do zaproszenia, kosztorysami – nie było tego za dużo. Dużo pracujemy zdalnie więc większość „kartek” zamieniłyśmy na udostępnianie dokumentów – ponieważ ja na co dzień mieszkam pod czeską Granicą w małej miejscowości Czyżowice, a Gabrysia dzieli swój dom między Bielsko-Białą a Krakowem. 

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice (36)

  A co do łatwości organizacji takiego eventu – trzeba mieć dużo zaparcia, nie poddawać się gdy coś nie wychodzi i mieć wsparcie w bliskich, którzy wysłuchają i podsuną dobry pomysł. 

  5. Jakich odwiedzających spodziewacie się gościć w Fabryce Porcelany?

  Na pewno spodziewamy się par, które mają dość nieszablonowe podejście do organizacji swojego ślubu, dla których ważne jest, by ślub i wesele były po prostu dla nich. 

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice (33)

  6. I na jakich wystawców stawiacie?

  Dla nas – wszyscy nasi wystawcy są ważni. Ale cieszy nas, że odwiedzą nas firmy z drugiego końca Polski. To znak, że branża ślubna się rozwija, a nasz Śląsk jest bardzo ważny dla usługodawców z całego kraju. To dla nas, Ślązaków dużo znaczy :)

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice (8)

  7. Jak w 3 zdaniach przekonać przyszłą pannę młodą, że musi tam być? ;-)

  Wydaje mi się, że nie trzeba przekonywać do udziału w targach, bo jesteśmy fajną alternatywą dla masowych eventów ślubnych, gdzie nikt nie narzuca niczego na siłę, nie ciągnie za rękę i nie wciska ulotek. Nasze pary otrzymają na wejściu paczuszkę powitalną i mogą do niej wrzucić interesujące ich ulotki po rozmowie z wystawcami, których usługi ich interesują. Mogą też miło spędzić czas w strefie chillout.

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice (13)

  8. Czy wstęp na targi jest płatny?

  Tak, wstęp na targi jest płatny. Jest to symboliczne 5 zł / os. Dlaczego? Ponieważ wtedy wiemy, że osoby, które nas odwiedzą – chcą do nas przyjść. Unikamy w ten sposób ludzi, którzy nie są zainteresowani naszym wydarzeniem, a przyszli tylko po to, by spróbować np. darmowego poczęstunku, które często zdarzają się przy stoiskach naszych wystawców. 

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice (16)

  9. I na koniec ważne pytanie – czy planujecie kolejną edycję, czy jeszcze na to nie pora?

  Oczywiście, że planujemy! Ale póki co skupiamy się na aktualnej edycji i nie chcemy jeszcze nic obiecywać. 

  alternatywne targi slubne fabryka porcelany katowice (7)


  Alternatywne Targi Ślubne na Śląsku • Slow Wedding Day

  1. Slow Wedding Day by K6 – co to za wydarzenie i jak powstała koncepcja tego eventu?

  Slow Wedding Day by K6 w Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6 to pierwsze na Śląsku Alternatywne Targi Ślubne. Pomysł zrodził się w ubiegłym roku, kiedy to zaczęliśmy organizować pierwsze NIEtypowe wesela w naszym NIEtypowym miejscu. Podczas spotkań z Młodymi Parami padało mnóstwo pytań o firmy i usługi wpisujące się w offowo – loftowy klimat wesela w K6. Na Śląsku odbywają się jedynie tradycyjne targi ślubne, gdzie panuje zupełnie inny klimat, zupełnie nie pasujący do naszej wizji wesela. Dlatego też organizujemy własne, niszowe targi, które pokażą nowe, świeże spojrzenie na całościową organizację wesela.  Coraz więcej młodych firm i kreatywnych osób oferuje oryginalne rozwiązania. W jednym, wyjątkowym miejscu spotkają się więc szukający alternatywy Klienci oraz wyselekcjonowane marki z branży ślubnej.

  slow wedding day 1 Czytaj dalej

  Udostępnij:
  TRENDY ŚLUBNE

  TARGI ŚLUBNE WEDDING WYZNACZAJĄ TRENDY 2016!

   TRENDY ŚLUBNE 2016 NA TARGACH WEDDING W WARSZAWIE! Dostojna świątynia, pałacowy ogród czy rajska plaża – dla każdego wymarzony ślub znaczy coś innego. Musi być jednak oryginalnie, wyjątkowo i z klasą. Zaplanowanie tego wyjątkowego dnia wymaga wiele czasu i kreatywności. Nikt nie chce tracić czasu na nudne i sztampowe oferty, które powieliło już tysiące par. Dla tych, którzy szukają inspiracji i rewolucyjnych pomysłów swoje podwoje otwierają największe w Polsce TARGI ŚLUBNE WEDDING – to właśnie tam kreują się trendy ślubne na 2016 r. Przychodząc na Stadion PGE Narodowy 28 i 29 listopada zorganizujesz swój najpiękniejszy DZIEŃ – dzień ślubu. Czytaj dalej

  Udostępnij:
  TRENDY ŚLUBNE

  PYTANIE DNIA – Jak nie welon to co?

  Welon to klasyka z której niektóre Panny Młode po prostu nie chcą rezygnować.  Jest jednak spora grupa Pań, które nie zamiast welonu chętnie wybrały by coś innego. Welon kojarzy im się bowiem staroświecko lub po prostu nie pasuje do stylizacji. Niektóre z nich w ogóle nie wyobrażają sobie siebie w ślubnym welonie i mają dylematy dotyczące ozdób, które odmienią ich fryzurę. Istnieje też wiele Panien Młodych, które planują pozbyć się welonu po oczepinach tak aby nie przeszkadzał w zabawie do białego rano. Te z kolei zastanawiają się, czy po zdjęciu welonu podczas oczepin ich fryzura nie będzie zbyt prosta i skromna. Czytaj dalej

  Udostępnij:
  BLOG, PANNA MŁODA, TRENDY ŚLUBNE

  Najmodniejsze Fryzury Ślubne według L`Oreal

  fryzury ślubne 2015 zdjecia

  Co jest najtrudniejsze w planowaniu ślubu? Wybór miejsca na wesele? Znalezienie idealnej sukni i butów? A może decyzja o tym jak się uczesać? No właśnie ostatnie zdanie na pewno sprawia, że niejedna z Was dostaje przedślubnej gorączki… z nerwów. No bo jak się uczesać, żeby było pięknie, wygodnie a przy okazji by fryzura pasowała do ślubnej stylizacji i na dodatek utrzymała się cały dzień (i noc!). Jak? To pytanie do profesjonalistów. Na początek zapraszamy na film, w którym 4 utalentowanych fryzjerów prezentuje 16 ślubnych fryzur – zobaczcie jak wyglądały kulisy sesji najmodniejszych fryzur ślubnych na sezon 2015/2016. Pozwólcie, że krok po kroku oprowadzimy was po propozycjach fryzur ślubnych przygotowanych przez profesjonalnych stylistów. Czytaj dalej

  Udostępnij: