Obserwuj:
PANNA MŁODA

Suknie boho • Marta Trojanowska

suknie slubne boho zdjecie

Estetyka boho nie wychodzi z mody, ale za to z przytupem weszła do mody ślubnej. Za niesłabnącą popularnością tego trendu stoją kolekcje tak oryginalne i ciekawe, jak suknie projektu Marty Trojanowskiej, które łączą w sobie niezwykłą lekkość i oryginalność.

Pracownia kreacji ślubnych w stylu boho powstała na bazie zainteresowań projektantki i doświadczeń z szyciem sukni dla przyjaciółek i znajomych, które marzyły o zwiewnych koronkach, jak ze starych fotografii, a w istniejących salonach ślubnych trafiały na suknie w stylu bezy i wielomiesięczny okres oczekiwania. W pracowni Marty Trojanowskiej można zamówić kreację indywidualną – szytą dla konkretnej Panny Młodej i to w niezwykle krótkim czasie – jak również kreację z proponowanej kolekcji. Poniższa galeria obrazuje dostępne wzory sukni ślubnych, które można modyfikować, mieszać i łączyć ze sobą ich elementy górne i dolne według własnego uznania. Bo estetyka boho to właśnie swoboda, lekkość i niezwykły luz, jakiego próżno szukać w innych trendach ślubnych.

Suknie ślubne w stylu boho nie są propozycją dla nieśmiałych myszek. To suknie, które emanują pewnością siebie, są ukoronowaniem oryginalnego stylu i zamiłowania do chodzenia własnymi ścieżkami, bez oglądania się na obowiązujące kanony.

suknie slubne boho zdjecie

Kreacje projektu Marty Trojanowskiej bywają lekkie i eteryczne, ale bywają też niezwykle kobiece i pełne seksapilu.

suknie slubne boho zdjecie suknie slubne boho zdjecie

Niektóre z propozycji po przyjęciu weselnym można jeszcze założyć na festiwal muzyczny. ;)

suknie slubne boho zdjecie suknie slubne boho zdjecie

Boho to nie tylko frędzle i luźne fasony. To również bardziej dopasowane kroje, efektowne koronki, kobiecość, szyk i klasa sama w sobie.

suknie slubne boho zdjecie suknie slubne boho zdjecie

Suknie Marty Trojanowskiej zdają się być dopracowane w każdym calu. Wszelkie detale są dobrane starannie, a każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju.

suknie slubne boho zdjecie suknie slubne boho zdjecie suknie slubne boho zdjecie

Te kreacje robią niezwykłe wrażenie. Są eteryczne i niezwykłe. Łączą w sobie klasyczne koronki, jak z babcinej sukni ślubnej, z nowoczesnymi, a często nawet dość odważnymi fasonami.

suknie slubne boho zdjecie czarna suknia slubna zdjecie czarna suknia slubna zdjecie czarna suknia slubna zdjecie suknie slubne boho zdjecie suknie slubne boho zdjecie suknie slubne boho zdjecie suknie slubne boho zdjecie suknie slubne boho zdjecie czarna suknia slubna zdjecie

Estetyka boho nie musi podobać się każdemu. Pewnie wiele osób zdziwi się i zmarszczy nos na widok sukienki „z firanki”, ale kreacje z salonu Boho wcale nie są dla każdego. To oryginalne i ciekawe propozycje dla szalonych i romantycznych kobiet, które cenią tak oryginalną estetykę i nie boją się założyć tego dnia sukienki, o jakiej zawsze marzyły, a której nie sposób byłoby kupić w klasycznym salonie ślubnym.


Suknie boho – Marta Trojanowska

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Biorę ślub

    Jestem totalną fanką stylu boho. Co tu tu dużo mówić, wszystkie kreacje złapały mnie za serce i najchętniej założyłabym każdą z nich choć na chwilę <3

    31 lipca, 2018 o 12:46
  • Zostaw odpowiedź