Obserwuj:

Ślub w stylu lat 20

„Powieść amerykańskiego pisarza Francisa Scotta Fitzgeralda z 1925 roku pod tytułem The Great Gatsby, zna chyba każdy. Jeśli nie samą powieść, to na pewno chociaż ekranizację Baza Luhrmanna z 2013, gdzie główną rolę zagrał niezastąpiony Leonardo DiCaprio…

Wróćmy jednak do ślubu… to był piękny dzień. I nie mam na myśli tylko pogody, która wydała się bardziej wiosenna niż zimowa jak na tę porę roku. Mam raczej na myśli sam ślub, który pomimo tego, że był ślubem zimowym, rozgrzewał atmosferę do gorąca! I mimo tego, że gdy fotografuję zimową porą to zazwyczaj klimat samego ślubu jest – siłą rzeczy – inny niż latem, tak w tym przypadku nie dało się tego odczuć.
Piękny ślub w stylu lat 20. Tak właśnie w skrócie można opisać cały ślub. Piękna suknia, niesamowite dodatki… wszystko układało się w jedną oszałamiającą całość!”

Fotografia: Albert Czyżowicz / Organizacja: Jola Jarchańska / Dekoracje, kwiaty: Karina Ciećwież / Zaproszenia: Artirea
Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

8 komentarzy

 • Odpowiedz Wodzirej Damian Nowaczyk

  Genialna sprawa. W modzie na styl rustykalny i powrót do starych fajnych klimatów. Bardzo inspirująca galeria. Ciekawe jak wyglądała zabawa na weselu. Chętnie takie bym poprowadził.

  18 listopad, 2022 o 12:24
 • Odpowiedz Marika12

  Super zdjęcia! My również postawiliśmy na właśnie taki wpis. Nawet magnesy dla gości były w takim stylu. Uważam, że jest to ciekawe rozwiązanie, z pewnością odbiega od standardowych wystrojów na wesele. Nasz pomysł spodobał się wszystkim gościom i był naprawdę jedyny w swoim rodzaju :)

  9 czerwiec, 2021 o 10:52
 • Odpowiedz rajcula

  Jeden z najlepszych pomysłów na ślub jaki widziałem.

  21 maj, 2020 o 12:29
 • Odpowiedz Układ na pierwszy taniec Rzeszów

  Ślub w stylu lat 20… marzenie chyba każdej kobiety ;)… nie ma chyba nic piękniejszego. Dodać do tego jeszcze wspaniałą muzykę i układ na pierwszy taniec i gotowe – zachwyt gości murowany. Super post, piękne zdjęcia. Podeślę znajomym, może ktoś z nich się zdecyduje na ten klimat.

  11 maj, 2020 o 02:07
 • Odpowiedz Aleksandra Nowak - Cztery Kadry

  ale klimat! mega! <3 Marzę, że sfotografować ślub w takim stylu!

  4 maj, 2020 o 11:41
 • Odpowiedz mebloteka

  Rewelka, coś innego niż standardowo, bardzo mi się ta sesja podoba. W takim klimacie mało spotyka się sesji zdjęciowych, oby takich więcej, bo wygląda zjawiskowo.

  22 marzec, 2020 o 21:50
 • Odpowiedz Paulina

  WOW!Niepowtarzalny klimat, gratuluję realizacji. Wszystko wygląda bosko, aż można przenieść się w czasie od samego oglądania zdjęć :)

  18 luty, 2020 o 21:46
 • Odpowiedz Sala Weselna Gdansk

  Piękny ślub i piękne zdjęcia :)

  6 luty, 2020 o 16:16
 • Zostaw odpowiedź