Obserwuj:

Niesamowita historia ze ślubem w muzeum (Zobacz zdjęcia)

Ania i Gilles przyjechali aż z Paryża na swój plenerowy ślub w ogrodach Muzeum Archeologicznego w Krakowie. Od ich fotografa, Wojtka z Dear Hunter wiem, że został perfekcyjnie przygotowany i skoordynowany przez Kingę Nowakowską z Raz w Życiu. 

Ślub na świeżym powietrzu

Sierpniowa uroczystość tej pary była bardzo swobodna i radosna co zresztą widać na zdjęciach, które zaraz zobaczysz. Wesele odbyło się w kameralnej atmosferze w restauracji Pod Różą. Na przeszklonym dziedzińcu hotelu goście mogli w trakcie przyjęcia spojrzeć nie tylko na uroczą Parę Młodą, ale także w niebo i pomarzyć o niebieskich migdałach :) Natomiast dwie suknie ślubne Panny Młodej to zdaje się rozwiązanie idealne dla tych z Was, które po prostu nie mogą zdecydować się na jedną…

Deszczowy dzień wesela

To był wspaniały sierpniowy dzień – słońce przeplatało się z kroplami deszczu, a uśmiechy mieszały się ze łzami. Ujmujące chwile wzruszenia po przemowach świadków, dzieliły miejsce z salwami śmiechu i spontanicznością gości z całego świata. Bufet z polsko-francuskimi przekąskami zlokalizowany w sąsiedztwie Wawelu był doskonałym pomysłem na rozładowanie emocji po chwilach zdenerwowania związanych z uroczystością ślubną. Znalazł się również czas na tradycyjny rzut bukietem w innowacyjnej odsłonie – bukiet Ani rozsypał się w powietrzu na kilkanaście mniejszych elementów uszczęśliwiając wszystkie Panny.

Wieczorem spotkaliśmy się w Hotelu pod Różą, w Amore Ristorante, gdzie goście rozkoszowali się francuskim czerwonym winem, którego produkcją zajmuje się wujek Gillesa. Nie zabrakło francuskich serów oraz gwiazdorskiej obsady – m.in. Julliette Binoche i Marcel Marceau. Uśmiechy, śpiewy, tańce i wino (duuużo wina) towarzyszyły nam do późnych godzin nocnych. – opowiada Wojciech Krysiak z Dear Hunter Weddings

 

Firmy pracujące na weselu w muzeum:

Zdjęcia: Dear Hunter Weddings

Suknia ślubna (biała): Anna Kara (salon w Krakowie, kolekcja „Poppy”, suknia „Jamie”)

Suknia weselna (czerwona): MAJE

Buty Ania: Jonak

Fryzura: Anatol Studio Fryzur

Makijaż: Panna Młoda we własnej osobie ;)

Garnitur: Atelier Mesure

Buty Gilles: Crockett & Jones

Tort: Galeria Tortów Artystycznych

Obrączki: Cameo Paris

Florystyka + Dekoracje + Wianek: Rozmaitości Kwiatowe

Wedding planner: Kinga Nowakowska – Raz W Życiu

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz SweetWedding.pl

  Roześmiana Para Młoda, zrelaksowana atmosfera i zabawa do białego rana – to przepis na udany ślub i wesele <3

  19 marzec, 2017 o 12:08
  • Odpowiedz DearHunter Weddings

   Z tym relaksem u Ani, jak się okazało, było różnie. Po wykonaniu zlecenia dowiedziałem się, że była tak zestresowana, że połowy wydarzeń nie pamięta, ale jak mi powiedziała: szczęście mam… zdjęcia. Super miło ?

   19 marzec, 2017 o 22:50
   • Odpowiedz Sweet Wedding

    Nie widać tego w ogóle po Ani, ale rozumiem bo chyba miałam podobnie w dniu swojego ślubu – czas za szybko uciekał :)

    20 marzec, 2017 o 13:45
  • Odpowiedz SweetWedding.pl

   DearHunter Weddings tego nie widać na zdjęciach <3

   20 marzec, 2017 o 12:54

  Zostaw odpowiedź