Obserwuj:

Jeśli ślub w Sopocie to tylko w TYM kościele!

Każdy ślub to unikatowe wydarzenie, niezwykle osobiste przeżycie i dzień, który zapada w pamięć uczestnikom, ale tę oryginalność i niepowtarzalność można spotęgować, jeśli jakąś część oprawy wizualnej stworzy się samodzielnie lub przy współudziale bliskich. Tak właśnie było w przypadku Mai i Krzysztofa, którzy w poniższej galerii dzielą się z Wami bardzo osobistymi, wzniosłymi i pięknymi chwilami. Przyjemnego oglądania!

W tej galerii zdjęcia są nawet na zdjęciach ;) bo i same zdjęcia towarzyszą Mai i Krzysztofowi na co dzień, więc to całkiem logiczne, że zdjęcia stały się również elementami ślubnych dekoracji, co zobaczycie w dalszej części reportażu.

Specyfika damskich i męskich przygotowań ;) panie się stroją, a panowie grają na konsoli. Chyba im trochę zazdroszczę tego luzu…

Detale dla Pana Młodego absolutnie mnie urzekły i to nie tylko dlatego, że są piękne i starannie dobrane, ale też dlatego, że są odzwierciedleniem jego zainteresowań (nie wiem, czy poszetka również, ale spinki w kształcie padów mówią same za siebie).

Przeglądając tę galerię można odnieść wrażenie, że nie ma tu przypadkowości. Zwróćcie uwagę – nawet ta zielona ściana tak świetnie komponuje się z zielenią dekoracji, zielenią drzew za oknem i z zielenią ogrodu Wodnego Świata Ostrzyce, w którym odbyło się przyjęcie.

Galeria Mai i Krzysztofa to skarbnica inspiracji. Ciekawe dekoracje, efektowne dodatki, świetna podkładka pod obrączki i wiele innych akcentów zwraca uwagę, inspiruje i zachęca do wprowadzenia ich na własnym ślubie.

Taki kościół znajdziecie w Sopocie – to kościół Św. Bernarda, który ma absolutnie fenomenalne położenie, otoczenie oraz wystrój. To jeden z najciekawszych obiektów sakralnych o nowoczesnym charakterze w tej części kraju.

Wyjątkowe tło dla wyjątkowych słów.

To, co zwraca uwagę w galerii Mai i Krzysztofa, to bardzo dynamiczne, sytuacyjne i trafne ujęcia autorstwa mwjackiewicz.

Dekoracje, papeteria, zaproszenia i detale to efekt pomysłów, a często także wysiłków, Młodej Pary oraz ich bliskich, co utwierdza w przekonaniu, że niezwykle zachwycające dekoracje weselne można przygotować także we własnym zakresie.

Tym, co rzuca się w oczy w tej galerii jest pewna doza swobody, jaka zdawała się dominować na przyjęciu. To właśnie urok rodzinnych imprez w gronie bliskich, a w dodatku w tak przyjemnym i ciekawym otoczeniu.

Wspomniane wcześniej zdjęcia stały się dekoracjami weselnymi. Dzięki nim zgromadzeni goście mogli przyjrzeć się bliżej różnym wydarzeniom z życia Młodej Pary. Świetny pomysł i realizacja!


Zwieńczeniem tej klimatycznej i bardzo osobistej galerii ślubnej jest podsumowanie filmowe – ujmująco ciepłe, spokojne i pełne świetnych ujęć.


Fotograf & film ślubny: www.mwjackiewicz.com

Miejsce ślubu: Kościół Św. Bernarda w Sopocie
Miejsce wesela: Ostrzyce Wodny Świat

Suknia Panny Młodej: Anna Kara
Makijaż: Olimpia Goździewicz Paradiz Art
Garnitur i buty Pana Młodego: Vistula

Muszka Pana Młodego: https://www.saintwood.eu/

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź