Obserwuj:

Spokojny iślub DIY w Istebnej

Gdzieś obok przyjęć stylizowanych i imprez zapinanych na przysłowiowy, ostatni, guzik odbywają się śluby i wesela o znacznie luźniejszej atmosferze. Rodzinne, ciepłe i przyjemne ceremonie, plener w miejscu darzonym sentymentem i nastrój pełen autentycznej radości – to wszystko i jeszcze więcej prostych zachwytów odnajdziecie w poniższej historii ślubnej Anety i Szymona w obiektywie Żanety Bochnak z Cuda Wianki.

Za obiektywem stanęła Żaneta Bochnak (CudaWianki), której wprawne oko potrafi wychwycić wszystkie kluczowe momenty podczas ceremonii i zabawy weselnej.

Rustykalny wystrój kościoła to nie jedyny sielski akcent, jaki znajdziecie w tej galerii. Panna Młoda w wianku na głowie, rustykalne dekoracje, góralska kapela i sielskie wnętrze Karczmy Leśniczówka, w której odbyło się przyjęcie, idealnie ze sobą współgrają i składają się na spójną otoczkę tego uroczystego wydarzenia.

Subtelne, skromne i klimatyczne dekoracje, jakie widać na powyższych kadrach mogą być fajną inspiracją. Zamiast wazonów na kwiaty – słoiki. Zamiast świeczników – również słoiki! :) Dekoracje cieszą oczy tym bardziej, że to praca DIY wykonana przez Pannę Młodą i jej siostrę.

Kwiaty, które wybrano do bukietów, wianka i dekoracji również nie są dziełem przypadku. To kompozycje o bardzo naturalnym, sielsko-ogrodowym charakterze, przez co świetnie pasują do rustykalnej otoczki wesela.

Przyjęcie przyjęciem, ale plener też musi być. ;) Poniższa sesja nie została zrealizowana w przypadkowej lokalizacji. To sentymentalna podróż do miejsc dziecięcych lat Anety i do zakątków, które Panna Młoda odwiedzała jako dziecko i później jako, zakochana w swym wybranku, dorosła kobieta.

 Sielski ślub, sielskie wesele i… sielska sesja. Spójność jest mocną stroną tej galerii.

Na tym kończy się opowieść o Anecie i Szymonie, o ich ceremonii, przysiędze i weselnej zabawie. To galeria o bardzo rodzinnym, ciepłym i przyjemnym charakterze, która z pewnością będzie świetną pamiątką na całe życie.


Fotografia: Żaneta Bochnak – CudaWianki

Ceremonia: Kościół Ewangelicko- Augsburski w Istebnej

Wesele: Karczma Leśniczówka Istebna, http://www.lesniczowka-istebna.pl/

Dekoracje: DIY (siostra Panny Młodej i Panna Młoda)

Wianek, kwiaty: Art Waszut Monika, https://www.facebook.com/ligocki.art?hc_ref=ARQy-UJlEPeCi7DpZs00O0fRKsWohBF0YCk3I4DAGt1rvHwXU0l4BT3vzeVP0hovPrw

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz ślubny

  Bardzo fajna para, i bardzo dobre fotosy. Widać że autor doświadczony, był pomysł, nie w ciemię bity. Pozdrawiam

  18 kwiecień, 2018 o 14:12
  • Odpowiedz CudaWianki

   Dziękuję :) Kiedy Para tak fajna, fotografuje się gładko :) Pozdrawiam.

   23 kwiecień, 2018 o 19:00

  Zostaw odpowiedź