Obserwuj:
BLOG

Sesja na wydmach i klimatyczne wesele

Gdy przyszła Panna Młoda z tak dużą estymą i zaangażowaniem podchodzi do kwestii dekoracji, detali i organizacji wesela, efekt po prostu musi być zachwycający, ale o tym przekonajcie się sami, oglądając cudowną, romantyczną i delikatną galerię zdjęciową ze ślubu, wesela i pleneru Oli i Patryka. Mnie urzekła też sesja tej pary w obiektywie Elwiry.

Wszystkie kadry, które zobaczycie w tej galerii mają wspólny mianownik – specyficzną, delikatną kolorystykę oraz baśniowy klimat. To zasługa cudownych wnętrz i scenerii, ale też odpowiedniego światła, umiejętności fotografa i detali, które znalazły się w poszczególnych kadrach.

Przygotowania przebiegały chyba w bardzo pozytywnej atmosferze – to widać już na pierwszy rzut oka. Choć tak doniosłym uroczystościom towarzyszy zazwyczaj stres, to i tak warto chociażby spróbować wrzucić na luz – śmiech pomaga rozluźnić atmosferę i daje ogrom pozytywnej energii.

Choć mogłoby się wydawać, że czerwień lub bordo to tak mocne i wyraziste kolory, że mogą przyćmić delikatną biel, to ten kadr pokazuje, że jest zupełnie inaczej. Panna Młoda błyszczy w pięknym, barwnym otoczeniu innych, bliskich kobiet :)

Szykowne dekoracje w każdym z miejsc zachwycają spójnością, dopracowaniem i konsekwencją. Biel, zieleń, blask świec – czy trzeba czegoś więcej?

Od razu wiadomo, co zastaniemy w środku – MIŁOŚĆ!

Przez moment myślałam, że to fragment pokazu mody – Ola wyglądała oszałamiająco.

Pierwszy taniec może być stresujący, a może być też wulkanem pozytywnej energii i radości. ;) Goście przecież i tak nie wiedzą, czego się spodziewać, a drobna pomyłka w krokach, o ile się zdarzy, nawet nie zostanie zauważona.

Plener w bieli, szarościach i pastelowych barwach – takie tło fenomenalnie podkreśla wyrazistą urodę Oli, ciemne włosy, czerwone usta i wspaniały bukiet.

Czy plener koniecznie musi odbywać się w słoneczny dzień? Absolutnie nie! Spójrzcie na niebo, na te gęste chmury i na efekt wizualny, jaki stworzyły – jest baśniowo, sennie, jakoś tak wyjątkowo.

Chmury, morze i piasek – malownicze, klimatyczne i romantyczne tło na tych kadrach robią jeszcze większe wrażenie niż zazwyczaj, bo pochmurna aura dodaje im tajemniczości.

Ta suknia jest również cudowna :) nie wiem, czy tylko ja mam skojarzenie z wieczorowymi kreacjami Kardashianek?

Galeria Oli i Patryka czaruje malowniczą kolorystyką, romantycznymi dekoracjami i emocjami, jakie udało się uchwycić w tych kadrach. Takie zdjęcia ogląda się z prawdziwą przyjemnością i można się tylko domyślać, jak wspaniałą pamiątką będą dla samych zainteresowanych.


Fotografia: Elwira Litra

Wesele: Biała Wstążka

Dj Gregory

Film: The Black Moon – www.theblackmoon.pl

Dekoracje, kwiaty, napis Miłość: Pracownia kreatywna by Ola Bloch

Suknia: Agnieszka Światły

Buty Oli: Prima Moda

Opaska: White Jasmine

Obrączki: Biżuteria Stawiccy

Makijaż: Przyjaciółka Oli, Kasia Karpierz 

Fryzura: Wojciech Bartczak

Smoking, koszula, mucha, spinki: Giacomo Conti

Buty Patryka: Pako Lorente 

Fryzura i stylizacja brody Patryka: Salon u Tiffaniego w Gryfinie 

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

5 komentarzy

 • Odpowiedz DreamEye Studio

  Co za światło na pierwszym tańcu! <3

  26 listopada, 2017 o 00:35
 • Odpowiedz Ślub i Wesele

  Przepięknie!

  31 października, 2017 o 12:00
 • Odpowiedz Tomek

  Fajne zdjęcia, ładna para. Jedyne co mi nie leży to to, że wszystkie zdjęcia przeciśnięte przez jeden preset.

  29 października, 2017 o 23:35
 • Odpowiedz Wioletta Braćko-Geleta

  A ten piekny bukiet ,który stanowczo przycmił resztę ,to czyje dzieło!

  28 października, 2017 o 10:53
  • Odpowiedz Elwira Litra

   Panny Młodej – Pracownia kreatywna by Ola Bloch

   28 października, 2017 o 13:09

  Zostaw odpowiedź