Obserwuj:

Willa Tadeusz – miejsce zimowej sesji ślubnej

Zimowe plenery ślubne mają w sobie coś niezwykłego. Choć fotografie nie są zapisem dźwięków, to w przypadku zdjęć zimowych można poczuć panującą wówczas ciszę, którą przerywa, co najwyżej, hałda śniegu osuwającego się z dachu. Nie wiem, czy tak właśnie było podczas sesji Sabiny i Michała, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że był to plener pełen harmonii oraz lekkiej nostalgii, jaką budzić może widok ośnieżonych drzew i zasypanych ścieżek.

Willa Tadeusz

Sabina i Michał wybrali na miejsce pleneru malowniczą Lanckoronę. Ta, niewielka miejscowość, położona nieopodal Krakowa jest z resztą bardzo popularnym kierunkiem weekendowych wypadów. Mimo to wciąż pozostaje bardzo klimatyczna, nostalgiczna i wyjątkowa.

Zimowa aura zdecydowanie dopisała, a taka pogoda jest wprost wymarzona na ślubny plener. Gruba warstwa śniegu dodała wszystkim miejscom odrobiny tajemniczości i miękkości.

Sesja była realizowana również w Willi Tadeusz w Lanckoronie.

To samo miejsce o innej porze roku zieleni się lub mieni kolorami jesiennych liści, ale na tle białego puchu Młoda Para prezentuje się jeszcze bardziej niezwykle i wyjątkowo.

Wspaniałe detale i dekoracje doskonale pasują do klimatu tej sesji zdjęciowej. To świetne przełamanie dla białych, ośnieżonych kadrów.

Brr! Fotograf na zimowej sesji zdjęciowej w plenerze jest zawsze w wyjątkowo uprzywilejowanej pozycji – nosi kurtkę, a często także czapkę. ;)

Za obiektywem stanęła Julia Mazgaj, która świetnie uchwyciła kluczowe momenty, emocje i sporą dawkę cudownych detali.

Patrząc na drzewa tak oblepione śniegiem trudno oprzeć się wrażeniu, że gdzieś za rogiem kryje się Królowa Śniegu, która objęła we władanie tę krainę.

Sesja Sabiny i Michała oczarowała mnie zimową, ale wcale nie zbyt zimną aurą. Czarująco wygląda plener w malowniczej Lanckoronie, którą można polecić na sesje zdjęciowe praktycznie o każdej porze roku, bo to miejscowość tak urokliwa, jak to tylko możliwe.


Realizacja sesji:

Fotograf: Julia Mazgaj Fotografia Ślubna
Miejsce: Willa Tadeusz
Suknia: Agnieszka Światły z salonu ślubnego Bellovelo Suknie Ślubne
Dekoracje: Faktoria ślubna

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

1 Komentarz

  • Odpowiedz Fotografia ślubna

    Sesja ślubna zima bez dwóch par rajstop/kalesonów jest trudna. Trzeba się do niej dobrze przygotować. Widać, że ta trwała bardzo krótko, bo zdjęcia są mało zróżnicowane i bardzo podobne do siebie – tak trochę zrobione przy okazji. Ale ważne że jest.

    31 styczeń, 2019 o 15:07
  • Zostaw odpowiedź