Obserwuj:

Sesja Natalii i Artura w Szkocji • na zdjęciach Fotodziwaków

Sesja ślubna za granicą to świetny pomysł nie tylko na udaną wycieczkę po ślubie ale także na fenomenalne zdjęcia. Zwłaszcza, jeśli zdecydujecie się na sprawdzonych fotografów. Dziś zapraszam na zdjęcia z sesji plenerowej zrealizowanej w Szkocji przez parę Anię i Piotra Dziwak. Para Młoda, którą zaraz zobaczycie to Natalia i Artur, którzy zaraz po ślubie przeprowadzili się do Szkocji. Zaprosili swoich fotografów na sesję do siebie i jestem pewna, że nie żałują tej decyzji.

sesja w szkocji anna piotr dziwak (1)

Są takie miejsca na ziemi, w których można zakochać się bez pamięci i taka właśnie jest Szkocja. A co mówią fotografowie o tej sesji? Ania i Piotr wspominają ją tak:

” Gdyby ktoś nam powiedział – wyprowadzka dziś teraz zaraz – na pewno wybralibyśmy Szkocję. Przygoda życia to mało powiedziane,  to co zobaczyliśmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

 sesja w szkocji anna piotr dziwak (2)  sesja w szkocji anna piotr dziwak (5)  sesja w szkocji anna piotr dziwak (7) sesja w szkocji anna piotr dziwak (8)

W Szkocji różnie bywa z pogodą, ale na tej sesji zbawienny okazał się właśnie deszcz, bo gdyby nie przeszkodził w robieniu zdjęć to fotografom pewnie zabrakło by miejsca na kartach pamięci. Najpiękniejsze miejsca wyrastały im do fotografowania dosłownie spod ziemi. W Szkocji można byłoby spędzić tydzień na robieniu zdjęć i nie ruszyć się zbyt daleko z punktu gdzie się zaczęło ;)

sesja w szkocji anna piotr dziwak (10)  sesja w szkocji anna piotr dziwak (12) sesja w szkocji anna piotr dziwak (13)  sesja w szkocji anna piotr dziwak (15) sesja w szkocji anna piotr dziwak (16) sesja w szkocji anna piotr dziwak (25) sesja w szkocji anna piotr dziwak (26)

Różnorodność tej sesji jest zaskakująca – raz piękne krajobrazy, raz tajemnicze ruiny a także radosne i kwitnące drzewa. Podczas fotografowania czy pozowania na sesji plenerowej można zwiedzić sporo niezauważonych wcześniej miejsc.

sesja w szkocji anna piotr dziwak (17)sesja w szkocji anna piotr dziwak (19)  sesja w szkocji anna piotr dziwak (21) sesja w szkocji anna piotr dziwak (22) sesja w szkocji anna piotr dziwak (23) sesja w szkocji anna piotr dziwak (24)

Marzenia się spełniają, więc jeśli marzycie o sesji w innym kraju – nic straconego. Ustalcie szczegóły ze swoim fotografem i dajcie się ponieść fantazji.

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź