Obserwuj:

Wiesz jak Roksana robi zdjęcia?

Dziś mam dla Ciebie prześliczną sesję, którą sfotografowała Roksana. Roksana robi zdjęcia i to jakie ;) Jestem pewna, że na tych fotografiach oczaruje Cię romantyczne światło, prześliczna lawendowa suknia od Karoliny Tomczak oraz wyjątkowy bukiet od dziewczyn od kwiatów, czyli Babie Lato w akcji. Tę sesję trudno nazwać jest stylizowaną, a sama autorka zdjęć mówi o niej, że jest trochę alternatywna. Zapraszam więc dziś na piękną leśną opowieść. Będzie miłość, będzie czułość i będzie słońce, którego nigdy dość na sesjach…

Wiem doskonale, że w branży ślubnej aż roi się od sesji stylizowanych. Zewsząd dochodzą do nas co raz to nowe trendy, powstają nowe marki (absolutnie fantastyczne!) i wszystko to bardzo skupia się na urodzie tego jednego dnia. Co oczywiście niesamowicie cieszy! To przecież znakomita wiadomość, że polskie śluby są co raz piękniejsze i co raz bardziej świadome. Sama bardzo chciałam w jakiś sposób inspirować, ale wiedziałam, że jedyną inspiracją, jaką chcę posłać w świat jest miłość. Taka najprawdziwsza, która nie potrzebuje bogatej otoczki. I na szczęście trafiłam na najlepszych ludzi, którzy myślą i czują podobnie i wspólnymi siłami stworzyliśmy najbardziej autentyczną, alternatywną sesję stylizowaną. Energia, z jaką wracałam z lasu była nie do opisania!

– opowiada Roksana

Nasza para młoda – Asia i Grzegorz, to para, z którą spotkałam się już podczas sesji narzeczeńskiej, w dniu ich ślubu i sesji plenerowej i wiedziałam, że mogę być pewna ich autentyczności. Asia w dniu ślubu współpracowała z Marią, która i tym razem zgodziła się stworzyć razem z nami tę bajkę. Babie Lato – dziewczyny od kwiatów, chociaż zawsze mówię, że to one są jak kwiaty. To właśnie w ich pracowni miała swój zalążek nasza sesja. Ania z SheMakes tworzy piękne, naturalne i delikatne zaproszenia ślubne, dlatego kilka z nich również zabrałyśmy do lasu. I na koniec Karolina, której projektami zachwyciłam się od samego początku, a które podczas spotkania okazały się być dokładnym odzwierciedleniem tego, jaka jest sama ich projektantka.

– opowiada Roksana

Zdjęcia: Roksana robi zdjęcia 

Suknia: Karolina Tomczak

Bukiet: Babie Lato

Zaproszenia:SheMakes

Make-up: Maria Florczyk

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

3 komentarze

 • Odpowiedz Kuba - Chill & Love

  Roksana umie robić zdjęcia :) Piękna sesja

  26 kwiecień, 2017 o 10:02
 • Odpowiedz Roksana robi zdjęcia

  Ogromnie mi miło :) Dziękuję!

  25 kwiecień, 2017 o 12:38
 • Odpowiedz Natalia

  Coś pięknego. Brak słów :)

  24 kwiecień, 2017 o 18:30
 • Zostaw odpowiedź