Obserwuj:

W wiśniowym sadzie • sesja narzeczeńska Magdy i Bartka

Mam nadzieję, że nie zapomniałaś jeszcze całkowicie jak pięknie było wczesną wiosną kiedy kwitły sady w całej Polsce. No właśnie – to jedyna i niepowtarzalna pora roku :) Dziś nasz blog Sweet Wedding także rozkwita! A to za sprawą pięknych zdjęć od Studio Słoń, które znasz już zapewne także z innych sesji zrealizowanych w projekcie pod nazwą Będzie Pięknie.

studio słoń sesja w sadzie (12)

Głównymi bohaterami tej bajecznej sesji są Magda i Bartek, którzy zapragnęli zdjęć w cudnym i kwitnącym wiśniowym sadzie. Zapraszam na niezapomnianą dawkę wspaniałych fotografii, od których bije radość, miłość i wiosenna świeżość! Mam nadzieję, że jeśli jeszcze nie jesteś przekonana do sesji narzeczeńskiej to po obejrzeniu tych zdjęć zmienisz zdanie i zaraz zamówisz sobie właśnie sesję narzeczeńską przed ślubem! To wspaniała zabawa i pamiątka – zresztą zobacz sama!

studio słoń sesja w sadzie (1)

Duże brawa należą się Magdzie i Bartkowi za pięknie dobrane stroje na sesję.  Zwróć uwagę na ciekawe połączenie spódnicy z kaloszami u Magdy i casualowy styl Bartk w szelkach, które świetnie pasują do klimatu tych zdjęć. Do tego urocza papeteria od Love Prints Studio i smakołyki od cukierni Pianka! Czego chcieć więcej?… no tylko więcej zdjęć! Także nie czekaj już tylko oglądaj! studio słoń sesja w sadzie (13)

Studio Słoń tak opowiada o tej uroczej sesji narzeczeńskiej:

„Już tyle lat pracy jest za nami, a tak i nie zdążyliśmy zrobić sesję w kwitnącym sadzie! Ale w końcu poprawiliśmy to nieporozumienie dzięki cudownej parze – Magdzie i Bartkowi, którym zamarzyła się taka właśnie stylistyka.”

studio słoń sesja w sadzie (2)

„Nie było łatwo zorganizować tę sesję. Najpierw zimne noce i wiśnie które nie chciały zakwitnąć… wszystkie decyzje odkładane były na ostatni moment, wielkie poszukiwanie kaloszy, kurier który przywiózł spódnice nie w tym kolorze co trzeba i cała reszta nieprzewidzianych zdarzeń…Ale w końcu się opłaciło bo zdjęcia są piękne, a para zachwycona! [chociaż Bartek sam jest profesjonalnym fotografem, więc bardzo ważnym dla nas było dogodzić :-) ]

studio słoń sesja w sadzie (3)

Był to fajny dzień, spędzony z miłymi ludzi i w dobrych humorach – ale to chyba i tak widać na zdjęciach :) W końcu nasze marzenie o takiej sesji jest spełnione, para szczęśliwa, a Wy (mamy nadzieję) – zainspirowani :) 
studio słoń sesja w sadzie (14) studio słoń sesja w sadzie (15) studio słoń sesja w sadzie (16) studio słoń sesja w sadzie (18)studio słoń sesja w sadzie (20)studio słoń sesja w sadzie (22)studio słoń sesja w sadzie (24)studio słoń sesja w sadzie (25)studio słoń sesja w sadzie (26)studio słoń sesja w sadzie (27)studio słoń sesja w sadzie (28)studio słoń sesja w sadzie (29)studio słoń sesja w sadzie (31)studio słoń sesja w sadzie (32)studio słoń sesja w sadzie (33)studio słoń sesja w sadzie (34)studio słoń sesja w sadzie (35)studio słoń sesja w sadzie (37)studio słoń sesja w sadzie (38)studio słoń sesja w sadzie (39)studio słoń sesja w sadzie (40)studio słoń sesja w sadzie (41)studio słoń sesja w sadzie (42)studio słoń sesja w sadzie (43)studio słoń sesja w sadzie (44)studio słoń sesja w sadzie (45)studio słoń sesja w sadzie (46)studio słoń sesja w sadzie (47)studio słoń sesja w sadzie (48)studio słoń sesja w sadzie (49)studio słoń sesja w sadzie (50)studio słoń sesja w sadzie (51)studio słoń sesja w sadzie (53)studio słoń sesja w sadzie (54)studio słoń sesja w sadzie (55)studio słoń sesja w sadzie (56)studio słoń sesja w sadzie (57)studio słoń sesja w sadzie (58)studio słoń sesja w sadzie (60)


Realizacja: Będzie Pięknie / W tym:
Dekoracje, kwiaty: MyBigDay.pl
Tort, słodkości: Pianka
Papeteria: Love Prints Studio – Zaproszenia Ślubne
Zdjęcia: Studio Słoń

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

  • Odpowiedz Maria

    Chciałabym zapytać gdzie mieści się ten sad?

    2 maj, 2019 o 17:21
  • Zostaw odpowiedź