Obserwuj:
INSPIRACJE

Plażowa Panna Młoda

Sesja na plaży? W tej jesiennej aurze możemy się przecież przenieść w ciepłe klimaty. Poniższa galeria prezentuje efekt współpracy kilku zgranych osób z branży ślubnej, które za swój cel nadrzędny przyjęły stworzenie genialnej scenerii i detali w marynistycznym i morskim klimacie, które będą do siebie idealnie pasowały. Organizacja wesela lub sesji to niezwykle kreatywne zajęcie, ale ta galeria pokazuje, że warto się przyłożyć, bo efekt jest warty tego wysiłku.

Jeżeli morska sceneria jest wyjątkowo bliska Twemu sercu, ale zastanawiasz się, czy w polskich warunkach taki plener lub nawet całe przyjęcie mają szansę się udać, zobacz, jak świetnie można dopracować wszystkie detale, by tworzyły spójną całość i jak piękny jest Bałtyk, nawet ze swą kapryśną pogodą i niespecjalnie wysoką temperaturą wody.

Ceremonia na plaży ma wiele zalet, a jedną z nich jest fakt, że uroczystość i przyjęcie jest od razu okazją do sesji plenerowej – nie trzeba nigdzie dojeżdżać, przemieszczać się w trakcie przyjęcia albo organizować zdjęć w osobnym dniu. Wystarczy tylko stanąć na tle morza i dać się złapać w dobrym kadrze.

Cała ta sesja to koncepcja Love and Sea Photography, a jej celem nadrzędnym jest pokazanie, jak współpraca kilku polskich marek i rękodzielników przekłada się na spójną oprawę uroczystości. Tak troszkę na przekór kopiowaniu trendów z zagranicznych blogów ślubnych – mamy pod własnym nosem prawdziwe talenty, które stworzą na bazie własnych pomysłów równie efektowne, klimatyczne i piękne dekoracje, kompozycje kwiatowe czy stroje.

Aż chciałoby się tam być i spróbować tych ciasteczek, tortu i innych smakołyków, poczuć na twarzy morską bryzę i piasek pod stopami.

Gotowy pomysł na strefę relaksu ;) na plenerowym przyjęciu weselnym w nadmorskim klimacie.

Prosty, a jednocześnie tak oczywisty przy plażowym ślubie pomysł na opakowanie na obrączki.

Powyższa sesja powstała na bazie pomysłu wykonawców z branży ślubnej, którzy połączyli swe siły, by stworzyć zachwycającą oprawę do przykładowej ceremonii nad morzem. Choć Bałtyk kojarzy się z nieprzewidywalną pogodą, mocnym wiatrem i zimną wodą, to przecież pochmurna pogoda może zastać nas wszędzie. Plenerowa ceremonia i wesele to duże wyzwanie i kwestia znalezienia odpowiedniego miejsca, ale efekt, jak widać, jest czarujący i niepowtarzalny.


Organizacja i stylizacja sesji: Love and Sea Photography

Zdjęcia: Love and Sea Photography

Suknia ślubna: Alisa

Ozdoby na stopy: Alisa

Spersonalizowana kurtka jeansowa: Alisa

Dekoracje i kwiaty: Bukiety Bankiety

Tort i słodkości: Duszka – niesamowite torty

Zaproszenia i papeteria: LiwmaArt

Makijaż: MakeUpByAlex

Modelka: Klaudia Kraszewska

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

7 komentarzy

 • Odpowiedz Europejska33

  Świetna sesja zdjęciowa na prawdę jednak da radę urządzić scenerię nad naszym bałtykiem super

  9 marca, 2018 o 08:59
 • Odpowiedz timegroup

  Super sprawa! Na taką aranżację bym nie wpadła. Muszę przyznać, że wygląda to bardzo efektownie :)

  7 listopada, 2017 o 09:18
 • Odpowiedz Rafał

  Pięknie wygląda ta dekoracja. Gorzej, gdyby deszcz zaczął padać i sztorm się zerwał :)

  31 października, 2017 o 14:58
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   Wtedy to kompletna klapa by była, ale sztormy są raczej do przewidzenia z wyprzedzeniem ;-)

   2 listopada, 2017 o 09:40
   • Odpowiedz Love and Sea Photography

    Tak naprawdę, to sesja była realizowana przez 2 dni, w tym jeden dzień był mocny wiatr i lekki deszczyk, ale daliśmy radę :) Najtrudniejsze było to, że słońce to wychodziło, to się chowało i to było trudne pod względem światła, by utrzymać takie same na wszystkich zdjęciach. Dziękujemy jeszcze raz Sweet Wedding za udostępnienie!

    18 listopada, 2017 o 20:14
   • Odpowiedz Alisa

    Tak naprawdę, to sesja była realizowana przez 2 dni, w tym jeden dzień był mocny wiatr i lekki deszczyk, ale daliśmy radę :) Najtrudniejsze było to, że słońce to wychodziło, to się chowało i to było trudne pod względem światła, by utrzymać takie same na wszystkich zdjęciach. Dziękujemy jeszcze raz Sweet Wedding za udostępnienie!

    18 listopada, 2017 o 20:15

  Zostaw odpowiedź