Obserwuj:

Romantyczna zabawa światłem…

Na tę sesję zwróciłam uwagę z kilku względów – po pierwsze Pan Młody ma w sobie coś z Daniela Craiga ;-) Po drugie uwielbiam wianki na głowach Panien Młodych, a po trzecie – strasznie spodobała mi się zabawa światłem w kadrach Kamila i Macieja z Grupy Obiektywni. Mamy lato – sezon ślubów, wesel i sesji w pełni. Dlatego na blogu pojawiać się będzie dużo sesji przeplatanych poradami ślubnymi. Na pewno sama wiesz, że zdjęcia warto robić sobie… zawsze! To jest jasna sprawa, ale ślubne to już zwłaszcza :) Po latach docenia się je jeszcze bardziej. A teraz już czas na sesję Ani i Łukasza…

Ania i Łukasz to para niezwykła z wielu względów. Ona – niepoprawna marzycielka, subtelna romantyczka, nietuzinkowa artystka, On – perfekcjonista, inżynier, twardo stąpający po ziemi. Mieszkają na Żuławach Wiślanych, gdzie postanowili zorganizować sesję ślubną. Sami znaleźli stodołę wypchaną sianem, ale oprócz tego bardzo chcieli uwiecznić swoją miłość na tle rodzinnych Żuław.

– opowiadają fotografowie Kamil i Maciej / Grupa Obiektywni

Tę niesamowitą mieszankę łączy jeden zasadniczy element – ich wielka miłość, której nie wstydzili się w pełni pokazać stając przed naszym obiektywem. W tej sesji uczucie przenika się z przepiękną grą światła i cienia, promieni słońca, ukradkiem padających na twarze Ani i Łukasza.

Fotografia: Grupa Obiektywni

Suknia i buty Pani Młodej : Salon sukien ślubnych „Alicja” Malborku

Makijaż: Joanna Kinder – makijaż z pasji
Fryzura: Izabela Bulzak „Perfekt”
Bukiet i butonierka: Kwiaciarnia ” Azalia” Nowy Dwór Gdański
Wianek: Kwiaciarnia Malborska
Garnitur i buty: Lancerto
Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź