Obserwuj:

Sesja po ślubie • Gdynia Orłowo

Parafrazując słowa „Święta, święta i po świętach…” można by rzec „Ślub, ślub i po ślubie.” ;) Bo to właśnie po ślubie realizować można takie sesje – na luzie, bez pośpiechu i bez strachu o to, że kreacja zanadto się pobrudzi. Zapraszam Was do obejrzenia pięknej, klimatycznej i romantycznej sesji poślubnej, która została zrealizowana w Gdyni, a dokładniej w Orłowie – miejscu, które do tej pory wielu wydawało się oklepane i aż nadto popularne, ale które zawsze gwarantowało piękną scenerię i łatwy dostęp. Dziś natomiast jest to miejsce powiedziałabym już historyczne (wiadomość dla tych , którzy jeszcze nie wiedzą – klif się osunął!) i kto załapał się na zdjęcia tam właśnie na pewno się cieszy.

Patrząc na te zdjęcia wcale nie odnosi się wrażenia, że zostały wykonane w jednej z najpopularniejszych miejscówek na wybrzeżu, prawda? :) Jest niemal dziko, przejmująco i pięknie. Zresztą zawsze twierdziłam, że popularność klifu nie bierze się z kosmosu – jest tam ładnie i już!

Dziękuję Low Light Productions za nadesłanie tej pięknej sesji. Przy okazji zapraszam też na pełen emocji reportaż z dnia ślubu tej zakochanej pary.

Gdyby nie biel sukni, kwiaty i garnitur, można by było pomyśleć, że to sesja narzeczeńska – jest tak swobodna niemal „na luzie”. Zobacz też przy okazji jak wyglądał ślub Moniki i Tomka.

Ogromny kardigan do sukni ślubnej? Dlaczego nie! Może nie na salony, ale na zdjęcia plenerowe to tak oczywisty i fajny wybór, że aż dziwię się, że tak rzadko spotykany. :)

Sesja zdjęciowa w Gdyni Orłowo to piękno samo w sobie – morze, lekko pochmurna pogoda, mokry piasek i kamienie i ludzie wraz z ich emocjami i uczuciem. Wyszło pięknie, aż chciałoby się zaraz wsiąść w pociąg i pojechać w to samo miejsce. :) A kiedy pomyślisz o osuniętym klifie to zrozumiesz moc fotografii :) A jak Tobie się podobało?


Zdjęcia i Film: Low Light Productions

Suknia: własny projekt Panny Młodej
Biżuteria Panny Młodej: Decolove
Garnitur Pana Młodego: Vistula
Buty Pana Młodego: Próchnik
Mucha i spinki do mankietów: Marachic
Bukiet: Atelier na Piętrze

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

4 komentarze

 • Odpowiedz Marta

  Przepiękna sesja!!! Zdjęcia proponuję wysłać na jakiś konkurs, bo piękne!

  13 czerwiec, 2020 o 09:23
 • Odpowiedz Patryk

  Genialnie wygląda ta sesja. Bardzo ciekawe pomysły!

  6 marzec, 2018 o 10:48
 • Odpowiedz Wedding Room- Ślubne Rewolucje

  <3

  5 marzec, 2018 o 08:28
 • Odpowiedz Low Light Productions

  Ale niespodzianka! Dziekujemy

  4 marzec, 2018 o 10:33
 • Zostaw odpowiedź