Obserwuj:
BLOG

Sesja rocznicowa w Sopocie • Artem i Maryna

Czy nie wydaje Ci się, że sesja zdjęciowa to idealny pomysł na pierwszą rocznicę ślubu? Zresztą polecam byście robili sobie takie prezenty też później a nawet co roku – to niesamowita pamiątka i historia do albumu rodzinnego jak znalazł. Dzisiejsza piękna i zakochana para to Artem i Maryna, których miłość wspaniale uchwyciła na fotografiach Maria Wołkowa znana też jako Whale photography

whale photography sopot sesja (1)

Te czarujące zdjęcia zostały zrobione w czerwcu 2015 roku w Sopocie. Maria uchwyciła nie tylko wyjątkowe uczucie Artema i Maryny, ale także w klimatyczny sposób przedstawiła dodatki przygotowane specjalnie na tę rocznicową sesję zdjęciową. Podoba mi się sukienka Maryny, a także jej zjawiskowy bukiet i delikatna opaska na włosach… wygląda pięknie, delikatnie i romantycznie. 

whale photography sopot sesja (2)

Zgadzam się z Marią, że robienie sobie zdjęć co roku z okazji rocznicy to byłaby naprawdę wspaniała tradycja dla każdej pary po ślubie. To jak – rozpowszechniamy ten trend? Proponuję taki pomysł: na każdą rocznicę robić sobie sesję zdjęciową w innym miejscu. Na przykład co roku w innym mieście lub nawet w innym państwie. Brzmi ekstra!

whale photography sopot sesja (3) whale photography sopot sesja (4) whale photography sopot sesja (5) whale photography sopot sesja (6) whale photography sopot sesja (7) whale photography sopot sesja (8) whale photography sopot sesja (9)

Minimalistyczne kadry przyciągają wzrok i zwracają uwagę na to co najważniejsze – na Artema i Marynę, czyli bohaterów tych nastrojowych zdjęć. Jest pięknie, aż zachciało mi się pospacerować po plaży…whale photography sopot sesja (10) whale photography sopot sesja (11) whale photography sopot sesja (12) whale photography sopot sesja (13) whale photography sopot sesja (14) whale photography sopot sesja (15) whale photography sopot sesja (16) whale photography sopot sesja (17) whale photography sopot sesja (18) whale photography sopot sesja (19) whale photography sopot sesja (20) whale photography sopot sesja (21) whale photography sopot sesja (22) whale photography sopot sesja (23) whale photography sopot sesja (24) whale photography sopot sesja

Zdjęcia: Volkova Photo – WWW: Maria Wołkowa Facebook: Whale photography


Kasia Sweet Wedding

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

2 komentarze

 • Odpowiedz Natalia

  Piękni ludzie to i piękne zdjęcia, a sceneria uroczo rocznicowa :)

  29 kwietnia, 2016 o 10:57
  • Odpowiedz Sweet Wedding

   @Natalia, zgoda, ale nie w 100 %. Dużą zasługę mają też zawsze umiejętności fotografa. :)

   29 kwietnia, 2016 o 11:40

  Zostaw odpowiedź