Obserwuj:

Sesja w górach w dzień po ślubie

Kiedy Monika i Paweł z Just Married zgłosili do publikacji tę sesję nie mogłam nie powiedzieć po prostu „o rany jakie świetne zdjęcia”! Zobaczycie dziś nie tylko parę zakochanych w sobie ludzi ale też niesamowite widoki. Motywem przewodnim sesji były góry (skąd pochodzi Panna Młoda). Wyszło więc na to, że sesja nie mogła odbyć się w innym miejscu niż Morskie Oko. To miejsce ma w sobie coś niesamowitego. Zobacz sama…

Światło w tym dniu układało się fantastycznie, chociaż to głównie zasługa pojawienia się pod schroniskiem o 6 rano. Jak opowiadają sami fotografowie czyli Monika i Paweł z Just Married na początku Para Młoda uznała ten pomysł za niewykonalny (bo byli dosłownie 1 dzień po ślubie) ale na szczęście udało się!

Emocje na zdjęciach to już nie tylko zasługa fotografów ale też samej Pary Młodej i czasu wykonania sesji. Dzięki temu, że odbyła się dosłownie zaraz po ślubie to zakochana Para Młoda aż buzowała od wrażeń i miłości. Jak najszybsze wykonanie plenerowej sesji ślubnej ma właśnie to do siebie – naturalność i uczucia jakie wtedy towarzyszą są nie do powtórzenia 2 miesiące po ślubie :) 

Przepiękna suknia ślubna od Allure Bridals zachwyci pewnie niejedną z Was. Szampański kolor stylizacji Panny Młodej pięknie podkreślił jej urodę. Zarówno krój sukienki i jej odcień pasował też bardzo dobrze do klimatu zdjęć. 

Fotografia:Monika i Paweł z Just Married

Suknia ślubna: Allure Bridals

Udostępnij:
Poprzedni post Następny post

Może Ci się spodobać

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź